Becker navigacinių sistemų priedai ir aksesuarai

Sveiki,  Brangūs Skaitytojai.   Šiandien norėtume pristatyti Jums, gerai žinomą gamintoją Harman ir jo gaminamus aksesuarus ir priedus Becker navigacinėms sistemoms. Šie priedai tokio pat aukšto kokybės lygio kaip... Read more »

Ilgai lauktas BlackVue DR500GW-HD palyginimas su naujiena Lietuvoje – COWON AW1

[button type=“link“ link=“http://gpsmeistras.lt/lt/product/pittasoft-dr500gw-hd-video-registratorius-bevielis-vaizdo-perdavimas-auksiausia-kokyb-stabilumas-ir-patikimumas“ size=“btn-medium“ target=“blank“]Pirkti DR500GW-HD[/button]   [button type=“link“ link=“http://www.gpsmeistras.lt/lt/product/video-registratorius-cowon-aw1-full-hd-rezoliucija-wi-fi-balaidis-prisijungimas-smart-manager-periros-ir-valdymo-programa-siuolaikiskas-dizainas“ size=“btn-medium“ target=“blank“]Pirkti AW1[/button] Sveiki, Lankytojai šį kartą pabandysime palyginti visiems jau pažįstamą, vieno iš pasaulinių lyderių, kuris diktuoja rinkos madas,... Read more »

Ne brangiausias, tačiau Geriausias Vaizdo Registratorius Lietuvoje BLACKSYS CF-100! Bei jo palyginimas su kitais modeliais

[zilla_button url=“http://gpsmeistras.lt/lt/product/blacksys-blacksys-cf-100-sony-wdr-cmos-sensorius-16gb-micro-sd-kortel“ style=“red“ size=“medium“ type=“round“ target=“_blank“] Pirkti BlackSys CF-100 [/zilla_button]   Sveiki, Lankytojai Skubame pranešti apie naujieną Lietuvoje, t.y. vaizdo registratorių BLACKSYS CF-100. Neįtikėtina, tačiau tai nėra brangiausias vaizdo... Read more »

Veiksmo/aktyvaus sporto kameros kas tai?

[button type=“link“ link=“http://gpsmeistras.lt/lt/komforto-iranga/veiksmo-kameros“ size=“btn-medium“ variation=“btn-info“ target=“blank“]Pirkti veiksmo kamerą[/button]   Daugeliui iškyla klausimas kas yra tos veiksmo kameros, dar kitaip vadinamos sporto ir ekstremaliomis kameromis. Šiame straipsnyje pabandysime atsakyti į... Read more »

TomTom GO serijos naujokas

[button type=“link“ link=“http://gpsmeistras.lt/lt/automobiliu-navigatoriai/tomtom“ size=“btn-medium“ variation=“btn-warning“ target=“blank“]Pirkti TomTom navigatorių[/button]   Sveiki Lankytojai, pasitikite naująjį TomTom GO serijos gaminį kuris kaip žadama pakeis visus senuosius šios serijos įrenginius. Kas gi slepiasi... Read more »

Lyderių palyginimas arba kuris vaizdo registratorius geriausias iš geriausių

[button type=“link“ link=“http://gpsmeistras.lt/lt/vaizdo-registratoriai“ size=“btn-medium“ variation=“btn-primary“ target=“blank“]Pirkti vaizdo registratorių[/button]   Sveiki Lankytojai, kaip ir žadėjome po ilgesnės pertraukos įkelsime daugiau informacijos apie populiariausius vaizdo registratorius. Šį kartą palyginsime keturis vaizdo... Read more »

Mes parodoje „Ką Pasėsi…2013“

Sveiki lankytojai, Atsiprašome už pavėluotas naujienas, tačiau po intensyvaus darbo pristatysime Jums ne vieną to darbo vaisių, bet dabar ne apie tai. Norime pasididžiuoti, kad jau ketvirtus metus iš... Read more »

GARMIN 42 ir 52 palyginimas su aukštesnės klasės modeliais: GARMIN 2455, 2495, 2555, 2595

[button link=“http://gpsmeistras.lt/lt/automobiliu-navigatoriai/garmin“ color=“deepblue“ target=“blank“] Pirkti GARMIN navigatorių[/button]   Dažnai sulaukiame klausimo – „Kuo skiriasi žemesnės klasės modeliai nuo aukštesnės?“, o dar dažniau – „Kuo skiriasi pigesni nuo brangesnių?“. Pabandysime... Read more »

BECKER Revo 2 ir BECKER Transit 50 sunkvežimių paskirties navigatorių palyginimas

[button type=“link“ link=“http://gpsmeistras.lt/lt/automobiliu-navigatoriai/becker“ target=“blank“]Pirkti BECKER navigatorių[/button]   Nemažai klientų prašo, kad palygintume naujausią Becker „Truck“ sunkvežimių paskirties navigatorių – Becker REVO II su kitais tos pačios paskirties Becker navigatoriais.... Read more »