TomTom GO serijos naujokas

[button type=“link“ link=“http://gpsmeistras.lt/lt/automobiliu-navigatoriai/tomtom“ size=“btn-medium“ variation=“btn-warning“ target=“blank“]Pirkti TomTom navigatorių[/button]   Sveiki Lankytojai, pasitikite naująjį TomTom GO serijos gaminį kuris kaip žadama pakeis visus senuosius šios serijos įrenginius. Kas gi slepiasi... Read more »

TomTom pristatė “TomTom Rider” – naują navigatorių skirtą motociklų vairuotojams.

TomTom ketina papildyti motociklinių GPS liniją. Šiuo metu spėjama jog naujasis įrenginys pavadinimu „Rider“  turės 4,3colio lietimui jautrų ekraną, kuris reaguos į lietimą su pirštinę, atsparų oro pokyčiams ekraną,... Read more »

CES 2013: TomTom pagerino kelių eismo salygų paslaugos (TMC) detalumą.

HD Traffic 6.0 yra naujasis atnaujinimas kuris naudoja informaciją iš daugiau nei 76 milijonų gyvų šaltinių, įskaitant navigatorius, mobiliuosius telefonus ir realaus laiko informacija apie įvykius keliuose. Su šiuo... Read more »

TomTom instrukcijos Lietuvių kalba

Iš mūsų nuorodų galėsite parsisiųsti nemokamai GPS navigacinių prietaisų TOMTOM instrukcijas Lietuvių kalba. Failai PDF formatu. Nuorodos saugios ir be virusų. TomTom GO 100* serijos instrukcija. Tinka šiems modeliams:... Read more »

Naudinga informacija perkantiems naujuosius TomTom navigacinius įrenginius

Daugelis iš mūsų girdėjome apie TomTom, tai vienas iš pasaulinio lygio navigacijų gamintojų. Taip pat atsiras daug žmonų kurie naudoja šio gamintojo įrenginius ar bent jau yra matę draugo... Read more »

TomTom PRO 3100 – žada stebėti vairuotojų elgesį.

Olandų GPS navigacijų gamintojas TomTom paskelbė apie bendradarbiavimą su draudimo brokeriais ir apie ketinimus išleisti naują gaminį pavadinimu „TomTom PRO 3100“.  Šio gaminio dėka bus galima susimažinti draudimo įmokas,... Read more »

TomTom – nėra GPS signalo. Bendra informacija

Kompanija „TomTom“ praneša, kad dėl klaidos programiniame kode pastarosiomis dienomis dalis jos GPS navigacinių aparatų nustojo veikti, praneša BBC. Problema susijusi su įrenginiuose įrašytu kodu, dėl kurio „ribotas skaičius... Read more »