Garmin Drive™ nauja produktų linija iš Garmin

Pristatome Garmin Drive™, tai nauja produktų linija iš Garmin. Garmin Drive™ tai dar tobulesni navigatoriai ne tik atitinkantys šių dienų technologinius reikalavimus, bet turi vis daugiau naudingos informacijos vairuotojui,... Read more »

Judėkite stilingai su Garmin vivomove

Judėkite stilingai su Garmin vivomove, tokiu šūkiu Garmin pristatė naują, išties kitokios išvaizdos aktyvumo asistentą nei ankstesnieji. Tai stilingas analoginis laikrodis su aktyvumo stebėjimo savybėmis ir 1 metų baterijos... Read more »

Nauji Garmin Dash Cam™ 30 ir 35 vaizdo registratoriai keičia senuosius

Senieji Garmin Dash Cam™ serijos vaizdo registratoriai keičiami ką tik mūsų rinkoje pasirodžiusiais 30 ir 35 modeliais. Tai ne tik vizualiai pasikeitę, bet ir techniniais parametrais pranašesni įrenginiai. Pasak... Read more »

Dar viena patogi naujiena – Garmin babyCam™

Panašu, kad Garmin tvirtai įžengė į vaizdo įrašymo, perdavimo bei atvaizdavimo įrangos rinką ir tęsia tokios produkcijos asortimentą. Šį kartą pristatoma pirmoji rinkoje tokio tipo kamera – Garmin babyCam. Tai... Read more »

Naujiena skraidantiems – veiksmo kamera Garmin VIRB XE Aviation

Skubame pranešti apie naujieną skirtą aviacijai –  Garmin VIRB XE Aviation, tai veiksmo kameros komplektas su priedais kuriuos naudoja lakūnai. Tai jau gerai žinoma Garmin veiksmo kamera pasižyminti aukšta... Read more »

Kuo skiriasi Garmin VIRB X nuo VIRB XE ir kokios jų galimybės?

Daugumai klientų ir interesantų įdomu, o kuo gi skiriasi vaizdo registratoriai Garmin VIRB X nuo VIRB XE ir kokios apskritai jų galimybės. Kad ir kaip bebūtų keista, bet labai... Read more »

Naujas sportinis laikrodis – Garmin Forerunner 920xt

Garmin Forerunner 920xt Tai naujasis sportinis laikrodis, tinkantis įvairioms sporto šakoms. Garmin Forerunner 920xt laikrodis gali kvalifikuotai treniruoti įvairių sporto šakų atstovus. Jame rasite daug pažangių funkcijų, tokių kaip bėgimo dinamika,... Read more »

Garmin dezlCam LMT pirmasis sunkvežimių navigatorius su vaizdo registratoriumi

Garmin dezlCam LMT, tai pirmoji šio gamintojo navigacija sunkvežimiams su įmontuota kamera, kad važiavimas taptų dar patogesnis. Patogumui pasitarnauja tai, kad įrenginys turi ir didelį 6.0” (15,24cm) stiklinį (multi... Read more »

Garmin VIRB X ir VIRB XE – ryškūs konkurentai populiariausiems!

Garmin VIRB X ir VIRB XE tai visiškai nauji įrenginiai, o ne prieš tai buvusio Garmin VIRB ar VIRB Elite patobulinimas. Šios vaizdo kameros įgavo naują išvaizdą, didesnį funkcionalumą... Read more »