NOUS NF serijos vaizdo registratoriai, kuris iš jų geriausias?

SVARBU: Sulaukėme daug atsiliepimų dėl NOUS produkcijos, tad dėl itin dažnų gedimų ir dėl itin ilgo ir prasto garantinio serviso darbo – www.GPSmeistras.lt atsisako jais prekiauti. (informacija papildyta 2017... Read more »

Kuo skiriasi Garmin VIRB X nuo VIRB XE ir kokios jų galimybės?

Daugumai klientų ir interesantų įdomu, o kuo gi skiriasi vaizdo registratoriai Garmin VIRB X nuo VIRB XE ir kokios apskritai jų galimybės. Kad ir kaip bebūtų keista, bet labai... Read more »

NOUS NF serijos vaizdo registratoriai pasiekė ir Lietuvos rinką

NOUS tai naujas ir negirdėtas elektronikos gamintojas, o šių metų vasaros pabaigoje pasirodė pirmieji šio gamintojo vaizdo registratoriai – NF 3, NF 6 ir NF 8 ir Lietuvoje. NOUS... Read more »

GARMIN Edge 510|810|ir naujasis Edge 1000 dviračio kompiuteris

Ką gali Jūsų GARMIN Edge? Jei kada svajojote susirungti su profesionalais ar tiesiog susirungti su kitais dviratininkais ir stebėti savo progresą gyvai, tuomet GARMIN Edge 1000 atitiks Jūsų poreikius ir... Read more »

2013-ųjų populiariausių vaizdo registratorių penketukas

Sveiki, Lankytojai Pasibaigus seniems ir prasidėjus naujiems metams norime paskelbti 2013-ųjų populiariausių vaizdo registratorių penketuką. Žinoma prierašas prie prekės „Perkamiausias“ nenusako nei jo kokybės nei prideda jam garbės, tačiau neretai... Read more »

Savarankiškos ir šiuolaikiškos gyvūnų stebėjimo kameros

Sveiki, Lankytojai Štai į mūsų rankas pateko iki šiol nenagrinėti įrenginiai, tai gyvūnų stebėjimo kameros dar vadinamos medžiotojų kameromis. Kad pavadinimas nesuklaidintu pasakysime, kad šias kameras naudoja ne tik... Read more »