Nauji Garmin Dash Cam™ 30 ir 35 vaizdo registratoriai keičia senuosius

Senieji Garmin Dash Cam™ serijos vaizdo registratoriai keičiami ką tik mūsų rinkoje pasirodžiusiais 30 ir 35 modeliais. Tai ne tik vizualiai pasikeitę, bet ir techniniais parametrais pranašesni įrenginiai. Pasak... Read more »

NOUS NF serijos vaizdo registratoriai, kuris iš jų geriausias?

SVARBU: Sulaukėme daug atsiliepimų dėl NOUS produkcijos, tad dėl itin dažnų gedimų ir dėl itin ilgo ir prasto garantinio serviso darbo – www.GPSmeistras.lt atsisako jais prekiauti. (informacija papildyta 2017... Read more »

Dar viena patogi naujiena – Garmin babyCam™

Panašu, kad Garmin tvirtai įžengė į vaizdo įrašymo, perdavimo bei atvaizdavimo įrangos rinką ir tęsia tokios produkcijos asortimentą. Šį kartą pristatoma pirmoji rinkoje tokio tipo kamera – Garmin babyCam. Tai... Read more »

Naujiena skraidantiems – veiksmo kamera Garmin VIRB XE Aviation

Skubame pranešti apie naujieną skirtą aviacijai –  Garmin VIRB XE Aviation, tai veiksmo kameros komplektas su priedais kuriuos naudoja lakūnai. Tai jau gerai žinoma Garmin veiksmo kamera pasižyminti aukšta... Read more »

Kuo skiriasi Garmin VIRB X nuo VIRB XE ir kokios jų galimybės?

Daugumai klientų ir interesantų įdomu, o kuo gi skiriasi vaizdo registratoriai Garmin VIRB X nuo VIRB XE ir kokios apskritai jų galimybės. Kad ir kaip bebūtų keista, bet labai... Read more »

Garmin VIRB X ir XE priedų gamą papildė OBD2 daviklis

Skubame pranešti, kad Garmin papildė Garmin VIRB X ir VIRB XE veiksmo kameroms skirtų priedų gamą OBD2 davikliu. OBD2 tai daviklis jungiamas prie automobilio kompiuterio per kompiuterinės diagnostikos jungtį.... Read more »

Garmin dezlCam LMT pirmasis sunkvežimių navigatorius su vaizdo registratoriumi

Garmin dezlCam LMT, tai pirmoji šio gamintojo navigacija sunkvežimiams su įmontuota kamera, kad važiavimas taptų dar patogesnis. Patogumui pasitarnauja tai, kad įrenginys turi ir didelį 6.0” (15,24cm) stiklinį (multi... Read more »

Garmin VIRB X ir VIRB XE – ryškūs konkurentai populiariausiems!

Garmin VIRB X ir VIRB XE tai visiškai nauji įrenginiai, o ne prieš tai buvusio Garmin VIRB ar VIRB Elite patobulinimas. Šios vaizdo kameros įgavo naują išvaizdą, didesnį funkcionalumą... Read more »

NOUS NF serijos vaizdo registratoriai pasiekė ir Lietuvos rinką

NOUS tai naujas ir negirdėtas elektronikos gamintojas, o šių metų vasaros pabaigoje pasirodė pirmieji šio gamintojo vaizdo registratoriai – NF 3, NF 6 ir NF 8 ir Lietuvoje. NOUS... Read more »