Becker navigacinių sistemų priedai ir aksesuarai

Sveiki,  Brangūs Skaitytojai.   Šiandien norėtume pristatyti Jums, gerai žinomą gamintoją Harman ir jo gaminamus aksesuarus ir priedus Becker navigacinėms sistemoms. Šie priedai tokio pat aukšto kokybės lygio kaip... Read more »

BECKER Revo 2 ir BECKER Transit 50 sunkvežimių paskirties navigatorių palyginimas

[button type=“link“ link=“http://gpsmeistras.lt/lt/automobiliu-navigatoriai/becker“ target=“blank“]Pirkti BECKER navigatorių[/button]   Nemažai klientų prašo, kad palygintume naujausią Becker „Truck“ sunkvežimių paskirties navigatorių – Becker REVO II su kitais tos pačios paskirties Becker navigatoriais.... Read more »

Becker MAP PILOT į Mercedes Benz automobilius integruojama navigacija.

Becker ir Mercedes-Benz pristato MAP PILOT tai pirmoji navigacinė sistema, kuri yra integruojama į automobilio elektros sistema. MAP PILOT leis Jums pačiam atsinaujinti žemėlapius, tereiks prijungt MAP PILOT prie... Read more »

BECKER revo – Dviejų dalių, išskirtinio dizaino navigatorius. Aprašymas bei apžvalga

Naujasis BECKER flagmanas, tai REVO.1 ir REVO.2 , pastarasis sukurtas specialiai sunkiojo transporto vairuotojams, apginkluotas novatoriškiausiomis funkcijomis. Jis įtiks net ir išrankiausiam tolimųjų reisų vairuotojui. BECKER savo naujojo flagmano... Read more »

Becker GPS navigacijų techninių duomenų ir funkcijų palyginimas

Nežinote kokį BECKER GPS navigatorių pirkti? Žemiau pateikiame visų modelių kuriais prekiaujame palyginima.   Read more »