Garmin dēzl™ 760LMT – profesionalus sunkvežimių vairuotojų patarėjas. Apžvalga

by

 

JAU PREKYBOJE !  Prekę galite peržvelgti internetiniame kataloge  www.GPSmeistras.lt

 

GARMIN dēzl™ 760LMT

LMT prierašas nurodo tai, kad įrenginio savininkui suteikta viso laiko licencija naudotis Profesional TRAFFIC (eismo pranešimai) ir viso laiko Europos kelių žemėlapiu, skirto sunkiajam transportui.

 

GARMIN DEZL 760LMT {focus_keyword} Garmin dēzl™ 760LMT - profesionalus sunkvežimių vairuotojų patarėjas. Apžvalga dezl760LMT 0 garmin camper

Naujasis dezl 760LMT navigatorius su didelių 7colių (17.78cm) ekranu sukurtas specialiai, kad palengvintu darbą sunkvežimių vairuotojams. Navigatorius ne tik rodys pasirinktą maršrutą, bet ir parodys ar reikiama kelio juosta važiuojat, naudojant funkcija „Active Lane Guidance“ (Funkcija ALG). Navigacija Jums padės prisijungus prie IFTA (vairuotojo kuro pylimo registras) ir HOS (sunkvežimio vairuotojo darbo laiko žurnalas). Jis tai pat rodys išvažiavimus į degalines, servisus, kavines ar kitas įdomias vietas (POIs). Kai Jūs patikite kelionės maršruto apskaičiavimą dēzl 760LMT, Jūs žinote, jog Jums bus parinktas geriausias maršrutas vairuojant sunkvežimį.

 

Seką ir duodą ataskaitą apie Jūsų keliones

dēzl™ 760LMT lengvai prisijungia ir išlaiko kelionių informacija. dēzl™ 760LMT registruoją degalų sąnaudas, tai pat automatiškai registruoją nuvažiuotą atstumą į IFTA degalų registrą. Registruokite savo valandas praleistas už vairo, ir dēzl™ 760LMT seks Jūsų laiką bei automatiškai praneš apie vėlavimą (Funkciją HOS). Patogiai perkelsite visus registrų žurnalus ir ataskaitas po kiekvienos kelionės.

 GPS MEISTRAS - GARMIN DEZL 760 {focus_keyword} Garmin dēzl™ 760LMT - profesionalus sunkvežimių vairuotojų patarėjas. Apžvalga sc 03 lg

Matykite daugiau

Su didelių 7colių (17.78cm) aukštos raiškos liečiamuoju ekranu, dēzl™ 760LMT parodo daugiau išsamios informacijos. Ryškiai matysite pažymėtą sunkvežimio maršrutą, sunkvežimio įspėjimus, pranešimus ir perspėjimus. Vienintelis dēzl™ 760LMT turi išskirtinę Garmin Active Lane Guidance (ALG) funkciją. ALG rodo kelio eismo juostas ir pažymi kuria juosta turite važiuoti. ALG tai pat turi photoReal sąsają, kuri iš anksto parodo artėjančios kelio atšakos nuotrauką ir praneša ar Jūs važiuojate teisinga kelio juostą. Visa tai yra ypač naudinga, kai važiuojate sudėtingu greitkeliu.

 

Važiuokite pasitikėdami

Su detaliais žemėlapiais ir tiksliais nurodymais, girdėsite gatvių pavadinimus garsiai ir be trukdžių per įmontuota garsiakalbi. Tiesiog įveskite sunkvežimio matmenis ir kelio apribojimus, ir dēzl™ 760LMT rodys pagal Jūsų nustatymus parinktą maršrutą, kuriame Jus neturėsite problemų dėl krovinio dydžio. Integruotas kelionės planuotojas (Funkcija Trip Pllaner) leis Jums sukurti maršrutą su keliais sustojimais kelyje, planuoti ir išsaugoti viska. Tai pat Jūs galite valdyti dēzl™ 760LMT balso komandomis.

 

Važiuokite saugiai

dēzl™ 760LMT visada Jums praneš apie priekyje esančias kelio sąlygas, tokias kaip staigūs posūkiai, tilto aukštis, svorio apribojimai, vėjuotas vietoves ir apribojimus įskaitant draudimus važiuot su priekaba ar pavojingom medžiagom. Aukščiausios klasės duomenys leidžia ekrane matyti visas pavojingas aukštumas. Visada būsite įspėtas apie sunkvežimių greičio apribojimus jie bus rodomi, jeigu skirsis nuo lengvųjų automobilių greičio apribojimų. Jis tai pat numato greičio matavimo vienetų pasikeitimus. Be to, laikrodis automatiškai keičia laiko juostas ir nustato žiemos, vasaros laiką. Jūs visada būsite įspėtas, kai kirsite šalies sieną.  Jūsų saugumui užtikrinti jame tai pat yra vaizdo signalo jungtis, galinei kamerai pajungti.

GARMIN TRUCK GPS SUNKVEZIMIAMS {focus_keyword} Garmin dēzl™ 760LMT - profesionalus sunkvežimių vairuotojų patarėjas. Apžvalga sc 04 lg

Raskite sunkvežimių techninio aptarnavimo tiekėjus ir įdomias vietas

dēzl™ 760LMT turi sunkvežimiams skirtas įdomias vietas (POIs), kad rastumėte išvažiavimą iš greitkelio į sunkvežimių aikšteles, kavines, motelius, servisus ar svėrimo postus. Sunkvežimio sustojimų informacija tai pat papildo sąrašas, siūlomu paslaugų tokių kaip, WiFi, dušai ir sunkvežimių svarstyklės. Važiuodamas Jūs visada matysite paslaugų sąrašą prieš privažiuojant išvažiavimą.

 

Žemėlapių atnaujinimai visam laikui

Vos tik išpakavę dēzl™ 760LMT Jūs jau turėsit nüMaps Lifetime™. Tai reiškia, jog Jūs galėsite parsisiųsti naujausius žemėlapius vos tik jie pasirodys – jokių mėnesinių ar aptarnavimo mokesčių – visam prietaiso tarnavimo laikui.

 

Lifetime Traffic funkcija

Pajungus maitinimo kabeli atsiranda eismo sąlygų langelis, jame matysite kas vyksta kelyje. dēzl™ 760LMT padės Jums išvengt kamščių.

 

Sujungimas su Išmaniuoju telefonu

Išmaniojo telefono jungtis jungia Jūsų išmanųjį telefoną su dēzl™ 760LMT parsisiuntus programėlę iš Google Play. Išmaniojo telefono jungtis leidžia dalintis informacija tarp dēzl™ 760LMT ir išmaniojo telefono. Tai leidžia įrenginiam dalintis informacija, tokia kaip išsaugotos ar ką tik rastos vietos, kur Jūs palikote savo automobilį ir Jūsų esama vieta. Taip pat Jūsų dēzl™ 760LMT prisijungs prie Garmin Live Services, kur Jūs gausite informaciją apie orus ar degalų kainas naudojant išmaniojo telefono interneto ryšį.

 

Naudokite kaip laisvų rankų įrangą

Kad galėtumėte skambint naudodami dēzl™ 760LMT kaip laisvų rankų įrangą Jums tereikės suporuoti abu įrenginius naudojant Bluetooth® beviele technologija. Surinkite telefono numeri naudodami dēzl™ 760LMT didelį liečiamąjį ekraną. Norint atsiliepti tiesiog palieskite dēzl™ 760LMT ekraną ir kalbėkite.

 

 Norėdami įsigyti šį sunkvežimių vairuotojams skirtą profesionalų navigatorių GARMIN DEZL 760LMT, ar sužinoti naujausią kainą, rekomenduojame kreiptis į www.GPSmeistras.lt

 

Kopijuoti be nurodyto šaltinio, bei atskiro UAB „Todesa“ sutikimo – draudžiama

Dėkojame už įvertinimą! Dabar praneškite pasauliui apie tai.

.
Kaip vertinate šį straipsnį?

  • Prastas
  • Puikus
  • Vidutiniškas
  • Nuobodus
  • Nuliūdino
  • Neblogas