Amžinas klausimas: Kuris vaizdo registratorius yra geresnis? Nuo kiek kainuoja kokybė?

[button type=“link“ link=“http://gpsmeistras.lt/lt/vaizdo-registratoriai“ size=“btn-medium“ variation=“btn-danger“ target=“blank“]Pirkti vaizdo registratorių[/button]

 

Tai amžinas klausimas į kurį vienareikšmiško atsakymo tikrai nebus. Visų pirma, tai kokybės vertinimas yra individualus, kiekvienas vartotojas turi skirtingus poreikio kriterijus, juolab vienas gali sau leisti išleisti tik 100Lt, kitas nesunkiai už kokybę sumokės 1000lt. Na o kad asortimentas yra tikrai didelis, galite įsitikinti pas mūsų draugus svetainėje www.GPSmeistras.lt skyriuje Automobiliniai video registratoriai

Mes esame išbandę, dėl savų interesų,  ne vieną dešimtį registratorių, kurių kainos nuo 60Lt iki 900Lt,  veliau, tikimės išbandyti ir daugiau. Bandymo metu mus domina pačios sunkiausios vaizdo registratoriui suteikiamos sąlygos: aštri šviesa, intensyvi saulė, prietema, lyjant, visiška užmiesčio tamsa, labai nelygus kelias ir panašiai. Idealias sąlygas suteikti „juodajai dėžei“ ir nufilmuoti vaizdo įrašą, sugebės bet koks pardavėjas, interesantas, užtarėjas.Vėliau ši vaizdo medžiaga talpinama internete ir visi mano, kad vaizdo kamera būtent taip ir filmuos. Tenka nuvilti – ne visuomet geros sąlygos būna tuomet, kai nutinka nemalonus įvykis, po jo reikia vaizdo įrašo, o tuomet tenka susidurti su liūdna realybe.

Prieš vertinant vieno ar kito modelio stop kadrus, norime atkreipti jūsų dėmesį į kelis svarbius dalykus:

 • Registratoriaus laikiklis, jo konstrukcija – kuo daugiau lanksčiųjų dalių, kuo jis ilgesnis, tuo registratorius labiau drebės važiuojant nelygiu keliu
 • IR apšvietimas, arba tiesiog infraraudonųjų spindulių apšvietimas naktį – neverta tikėtis, kad tai pagerins juntamai naktinį filmavimą. Apšviesta kelio dalis tampa peršviesta, o virš kelio per tamsi (tai galioja esant stipriam IR apšvietimui)
 • HD kokybė, Full HD – ne šie žodžiai ir formatai suteikia kokybę. Neužkibkite ant šių, dažnai reklamai naudojamų frazių. Nusipirkę HD kokybės vaizdo kamerą už kelis šimtus ir tūkstantį – suprasite kad tas pats HD skiriasi kaip diena ir naktis. Mūsų naudojami vaizdo registratoriai visi bus FULL HD 1920×1080 taškų raiška tačiau skirtumą manau ir patys pamatysite savo akimis.
 • 30fps / 15fps, arba paprastai sakant – 15 arba 30 kadrų per sekundę – Kartais pardavėjas nutyli apie kadrų skaičių, tačiau, labai dažnai būna, kad maksimalia raiška vaizdo registratorius dirba tik 15fps, o tai yra dvigubai lėčiau, nei turėtų būti. Net su 30fps, greit prasilenkus mašinoms, neįmanoma įžiūrėti mašinos numerių, o apie 15fps neverta net kalbėti, tad būtinai pirkite tik 30fps vaizdo registratorius.
 • 2Mpix, 3Mpix,5Mpix, 8Mpix – manote tai vaizdo registratoriaus kokybę atspindintis aprašymas? Tikrai ne! Tai tik registratoriaus daromos nuotraukos rezoliucija. Taipogi didelė rezoliucija tikrai dar neužtikrina geros kokybės. Tad tai nieko bendro su vaizdo įrašo kokybe neturi.
 • Sukiojami lęšiai, galima keisti filmavimo kampą, sukinėti „akį“ – Skamba iš ties kaip privalumas, tačiau važiuojant nelygiu keliu, bei ypač po ilgesnio naudojimo, ta akute tampa nestabili, vaizdas šokinėja. Tad rekomenduojame gerai pagalvoti apie šį privalumą prieš perkant
 • Vaizdo registratorius su GPS – šis privalumas tikrai nėra blogas, tačiau ši opcija kelia registratoriaus kainą. GPS dėka registratorius žino judėjimo greitį ir įrašo buvimo vietą. Labai puikiai tinka automobiliams, kurias vairuoja įmonių darbuotojai, draugai, vaikai ir panašiai. Tai labai gera prevencijos priemonė. Tad rinktis ar ne, šį privalumą, spręskite atsižvelgus į savo asmeninius poreikius.
 • Jautrumas šviesai (Lux), diafragma – iš ties tai kiek skirtingi dalykai, tačiau apie juos rasti aprašymą prie registratoriaus yra beveik neįmanoma, tačiau vienas iš didžiausių kokybės kriterijų juodajai auto dėžei – filmavimas tamsoje. Dieną visi jie filmuoja, o naktį? Tai pamatysite patys mūsų stop kadruose (pilno ir nemažinto vaizdo, kad matytumėte visas negražias detales) Naktis, tamsa, lietus – dažnai tokiu metu mes būname už vairo, be to daugiausiai nelaimių įvyksta tamsiu paros metu, ypač nelaimių su pėsčiaisiais.

Tikrai tai ne viskas į ką reikia atkreipti dėmesį prieš perkant, nes ne ką mažiau yra svarbus įrenginio vaizdo stabilizavimas. Registratorių kuris dirbs stabiliai ir patikimai ilgą laiką be išjungimo, už labai žemą kainą tiesiog nenusipirksite. Taip pat svarbu ar avarijos metu registratorius atlaikys smūgį ir įrašys paskutinį svarbiausią failą, Ekrano būvimas ir nebūvimas – čia individualus klausimas, kaip kad ar automatinė dėžė, ar mechaninė, nes vaizdo registratoriaus darbas filmuoti, archyvuoti ir saugoti vaizdą, o vaizdo atkūrimui yra kitos priemonės. Mūsų noras apžvelgti tik pagrindus, parodyti jums nors kiek kitos registratorių darbo puses, tad giliau pasikapstysime kitą kartą.

Dažnas klausimas: kuo skiriasi pigus registratorius nuo brangaus? Gal mokame tik už vardą? Taip, mes mokame už gerą vardą kelis procentus – bet gerą vardą reikia užsitarnauti ir mokėdami už jį, mes gauname garantiją, kad šiuo vardu pažymėtas įrenginys bus kokybiškas. Kuo registratorius brangesnis, tuo daugiau problemų juose yra išspręsta: jautrumas naktį, matricos darbas „apakinimo“ metu, saulės peršvietimai, stabilizavimo sistema, tvirti laikikliai, stabilus programinės įrangos darbas ir t.t.  Tai nereiškia, kad Jums būtina nusipirkti patį brangiausią įrenginį, tiesiog atsižvelkite į savo poreikius ir mūsų patarimus.

 

 PAPILDYTA 2013 03 13d. Papildėme gan išsamiu ir vis pildomu straipsniu apie konkrečius Automobilinius vaizdo registratorius: Vaizdo registratorių apžvalga, testavimas, bei apibendrinimas.

 PAPILDYTA 2013 04 29d. – Ieškantiems geriausių vaizdo registratorių, rekomenduojame susipažinti su nepriklausomu testu: Lyderių palyginimas arba kuris vaizdo registratorius geriausias iš geriausių

 PAPILDYTA 2013 06 07d. – Mūsų svetainė dažnai gaudavo klausimus, kaip kad: „Kurioje parduotuvėje galima susipažinti su įrenginio realia filmavimo kokybe, prieš perkant vaizdo registratorių?“ Tai be galo aktualus klausimas perkantiems, nes dažniausiai perkame kiek aklai, o realybe susipažystame jau po laiko. Ankščiau tokios vietos mes nežinojome, tačiau į šią situaciją sureagavo parduotuvė Kaune, Jonavos g. 204a. Tad norintys detaliau peržvelgti realią kokybę, nekonvertuota ir nereklamius video failus iš registratorių, užsukite į „GPS meistrą“. Tel. (8-37) 20-81-64

PAPILDYTA 2013 06 27d. – Manome, kad atradome geriausią tačiau ne patį brangiausią vaizdo registratorių. Ne brangiausias, tačiau Geriausias Vaizdo Registratorius Lietuvoje BLACKSYS CF-100! Bei jo palyginimas su kitais modeliais

Vienas iš rinkoje esančių, kokybiškų ir patikimų registratorių : Blackvue HD400G II ir mūsų nuomone vienu iš geriausių nebrangių registratorių: Full HD VB-DVR5. Kaina šių įrenginių skiriasi kone 3 kartus, tad labai nelygūs „varžovai“, tačiau taip tik įdomiau.

Sąlygas suteikiame tragiškas: intensyvi šlapdriba, naktis, mažas miestelis, tačiau apšviestas. Stop kadras tos pačios vietos: Blackvue HD400 testas {focus_keyword} Amžinas klausimas: Kuris vaizdo registratorius yra geresnis? Nuo kiek kainuoja kokybė? expres bwBLACKVUE HD400 II nuotrauka

 

 

 

 

VB-DVR5 {focus_keyword} Amžinas klausimas: Kuris vaizdo registratorius yra geresnis? Nuo kiek kainuoja kokybė? expres test Full HD VB-DVR5 nuotrauka.

 

 

 

 

Visiška tamsa, neapšviestas kelias, šlapdriba. Nuotraukose pažymėsime keliu einantį žmogų, kuris turi saugumo sumetimais žibintuvėli. Stop kadras tos pačios vietos:

zmogus bw {focus_keyword} Amžinas klausimas: Kuris vaizdo registratorius yra geresnis? Nuo kiek kainuoja kokybė? zmogus bw BLACKVUE HD400 II nuotrauka

 

 

 

 

zmogus test {focus_keyword} Amžinas klausimas: Kuris vaizdo registratorius yra geresnis? Nuo kiek kainuoja kokybė? zmogus test Full HD VB-DVR5 nuotrauka.

 

 

 

 

Šių kadrų sąlygos yra įprastos, šiek tiek lyja, matomumas neblogas, tad kaip nebrangiam įrenginiui tikrai neblogai rezultatas. Savo kainos manome jis tikrai vertas.

tiltas {focus_keyword} Amžinas klausimas: Kuris vaizdo registratorius yra geresnis? Nuo kiek kainuoja kokybė? tiltas BLACKVUE HD400 II nuotrauka

 

 

 

 

kins tiltas {focus_keyword} Amžinas klausimas: Kuris vaizdo registratorius yra geresnis? Nuo kiek kainuoja kokybė? kins tiltas Full HD VB-DVR5 nuotrauka.

 

 

 

 

Testų dar nebaigėme, laukite tęsinio!

30 Comments

 1. Nu tai gal išsitaisykit bent gramatines klaidas savo rašliavose. Nes visokie „bŪvimai“ labai jau buduliškai atrodo. Nebent jūsų verslas į runkelius ir orientuotas.

  1. Dėkojame už pastebėjimus, klaida ištaisyta, jei rasite daugiau praneškite. P.S. tai ne komercinė svetainė, jos pagalba ketiname atsakyti į dažniausiai sutinkamus klausimus, stengiamės sudėti aktualią informaciją, kuria remdamiesi žmonės galėtų rinktis iš didžiulio asortimento, netalpiname „sausos“ informacijos, dažniausiai remiamės savo patirtimi, bandymais, eksperimentais. Todėl kai kada, klaidos esančios tekste, parodo, kad mes dirbame, o ne kopijuojame kitus. Geros dienos ir malonu, kad prisidedate prie mūsų darbo.

 2. Sveiki,
  Ar jums yra tekę išbandyti video registratorius įmontuotus į galinio vaizdo veidrodėlį? Ebay.com esu matęs gana ydomių variantų (kaina žinoma ne iš pigiųjų, apie 100-400 dolerių). Štai nuoroda į vieną iš idomesnių, nes jis montuojamas vietoj originalaus veidrodėlio, o ne uždedamas ant jo.
  http://www.ebay.com/itm/Car-4-3-LCD-Mirror-Monitor-rear-view-Camera-two-way-DVR-Video-recorder-GPS-MP3-/261144987540?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3ccd744794
  Kokia jūsų nuomonė apie tokius registratorius? Man asmeniškai jie atrodo patogesni, nes mažiau užgriozdina priekinį stiklą. Žinoma kai kurių funkcijų gal jam ir nereikia tačiau kai kurios tikrai gali praversti. Dėl filmavimo kokybės taip pat nieko negaliu komentuoti…

  1. Sveiki Andriau, būtent šio modelio nesame išbandę, nes kartais tiesiog fiziškai neįmanoma išbandyti viso pasaulio produkcijos, o tai kas dažniausiai oficialiai nepasiekia Lietuvos rinkos – nedaug ir prasmės yra aprašinėti.

   Jūs labai gerai pastebite, kad registratorius yra patogesnis tas, kuris nekrenta vairuotojui į akis, tai yra nemažas ir svarbus privalumas, ypač jei vairuojate daugiau. Vertėtų pastebėti, kad itin reiktų pasidomėti apie laikiklius, tačiau mums žinant šią produkciją, subtilybes ir marketingo įmantrybes – manome, kad tas universalumas turės kokybę itin neaukštą, tad gerai pasvarstykite, dėl savo prioritetų. Na o kamera kurią matome nuorode, filmuos tikrai neįspūdingai, tai viena prastesnių kamerų skirta matyti tik situacijas, bet ne daugiau.

   Nuvykite jei turite galimybę Kaune, Jonavos g. 204a į parduotuvę, jums parodys gyvai ant TV nekonvertuotus ir negražintus video įrašus, pamatę kokybę manome apie tokio registratoriaus pirkimą negalvosite.

   Tiesa, verta paminėti, kad šiuo metu pas mus yra bandomas video registratorius, kuris panašu yra aukščiausios filmavimo kokybės tiek dieną, tiek naktį, be to galima jungtis galinę vaizdo kamerą, o kainuos kaip nekeista – ne kaip pats brangiausias! Bet apie jį kiek vėliau, bet ne už ilgo.

   1. Sveiki,
    Dėkoju už išsamų atsakymą. Tikrai laukiu naujojo jūsų bandomo registratoriaus aprašymo. Beje šią savaitę aptikau Rusų gamybos video registratorius http://www.streetstorm.ru/catalog/videoregistratory
    Jei būtų galimybė tikrai norėčiau išgirsti atsiliepimų ir apie jų produktus. Youtube sudėti jų registratorių vaizdai tikrai atrodo neblogai, ypač CVR-908FHD. O ir nereikia jų siųstis iš už atlanto. Vienintelė bėda eiliniam vartotojui kad nėra galimybės pamatyti gyvai kaip filmuoja. Kainos jų taip pat nesikandžioja (CVR-908FHD ~450Lt)

  1. Sveiki, maža kaina labai skirtingai suvokiamas dalykas 🙂 Kokybės samprata juolab 🙂
   Tad pirmas registratorių lygis būna dažniausiai 100-150Lt, sekantis apie 300Lt, toliau dažniausiai ~500-700Lt tad visose šiose ribose yra savo optimaliausi lyderiai.
   Na o iki 1000Lt jau leidžia įgyvendinti ir kitas užgaidas, ne tik aukščiausios kokybės 🙂

 3. Turiu gan idomesni klausima. Dirbu tolimuju reisu vairuotoju ir norisi kekviena keliones minute nufilmuoti. Su video registratoriais tai padaryti gan nelengva ir nepatogu. O kaip butu jaigu nusipirkus gera WEB kamera ir pajungus prie nesiojamo kompiuterio filmuoti ? Siais laikais yra neblogu kameru prie kompiuteriu, irasus issaugotu kompiuterio kietajame diske kurie nera po 2 GB atminties ir irasymo laikas butu labai didelis turint 1000GB. Viena sakyciau is pigesniu ir geru Logitech HD Pro Webcam C910.

 4. Sveiki,

  Gal būt turite žinių apie FINEVU CR-500HD video registratorių. Manau, kad tai vienas mažiausiai akį rėžiančių (ilgapirščiams) registratorių su pakankamai gerais tech. duomenimis. Gal būt ketinate parsivežti tokių, ar daryti review?

  1. Laba diena Lukai, patys mes nieko neimportuojame, tai darome specialiai, kad neprisirišti prie jokių modelių, gamintojų. Tad siekiame išlikti nepriklausomi. Vienos prekės vežimas yra beprasmis, kuomet Lietuvoje modelis nėra populiarus.
   Finevu atstovo Lietuvoje nėra, o jei pasirodys – mielai iš karto atliksime apžvalgą. Na o kalbant bendrai, tai aprašymai yra tikrai ne pirma vieta į kurią vertėtų koncentruotis. Gražius aprašymus geba pateikti modeliai tekainuojantys nuo 60-80Lt ir tokie pat aprašymai bus kainuojančių netoli tūkstančio, tačiau filmavimo kokybė bus kaip diena ir naktis 🙂
   Mažas dydis nėra vaizdo kokybės draugas, nes tik didelės matricos geba įrašyti detalius vaizdus, dar reikalingi ir itin kokybiški lęšiai, tad mažame įrenginyje tai yra vargiai neįmanoma.
   Kad ir ką nuspręsite pirkti – pirkite ne aprašymą, o faktiškai matoma vaizdo kokybę. Jei turite galimybę, apsilankykite Kaune, Jonavos g. 204a ir jums parodys daug įrašų iš skirtingų registratorių, kurių aprašymai vienodi, tačiau skirtumą matysite akivaizdų.

   1. Sveiki,
    Ačiū už išsamų atsakymą. Suprantama, kad mažas dydis kokybės atims, tačiau man aktualu būtent jis- kuo mažesnis pastebimumas (kad nereiktų kiekvieną kartą išlipant iš automobilio nuimti ir registratoriaus).
    Gal būt galėtumėte rekomenduoti įrenginį kuris atitinktų šį kriterijų? Kaip alternatyvai matau: PowerMax DVR19.

 5. Taip, DVR19 būtų alternatyva, tik nėra aišku ar jūs ieškote iš kokybiškų dalių surinkto registratoriaus, ar iš pigių? Cowon, Blackvue jums taipogi turėtų tikti, jie gražiai pasislėps už veidroduko, stiklo viršuje. Jei pas jus yra nuo saulės tamsėjanti juosta – tuomet sutemus vargiai jis bus matomas žmonėms.

  1. Sveiki, patys nesame jo išbandę, tačiau net reklaminiai gamintojų klipukai pateikiami prie ganėtinai idealių sąlygų, o tai ką randame youtube iš pirkėjų – jokių sužavėjimų nekelia vertinant jo kainą Lietuvos rinkoje. Jei jums pavyks gauti „žalią“ video iš pardavėjų, atsiųskite mums – galėsime objektyviau įvertinti. Dabar ką matome, tai vargiai ar „patempia“ iki kai kurių modelių kainuojančių apie pusę tūkstančio litų. O dar reiktų vertinti ir surinkimą, bei kaip dirba prie itin nepatogių sąlygų, o jų mūsų kasdieniniam vairavime labai daug.
   Tad labai objektyvios nuomonės pasakyti negalime.

 6. Sveiki,norejau paklaust kokia SD kortele rekomenduotumet registratoriams? Turejau jau 4 skirtingus nuo brangiu iki pigiu. Visad nupirkdavau 32GB Sandick kortele. Po trumpo laiko naudojimo, korteles nebeveikdavo ir registratoriai taip pat. Korteliu net nemato kiti irenginiai,formatuot taip pat neduoda.Gal yra kokios specifines atmntiniu korteles tinkancioms registratoriams.Aciu

  1. Laba diena,
   mes naudojame dviejų gamintojų korteles, t.y. ADATA ir SAMSUNG, greitaveika priklauso nuo įrenginio su kuriuo ji bus naudojama. Dėl kortelės netinkamo veikimo įtakos gali turėti ir pats įrenginys, kiekvienas atvejis individualus todėl nuotoliniu būdu atsakyti tikrai negalėsime.

 7. Labuka.Noriu isigyti Gera registratoriu ir ,kad man neilto jokiu problem nei nakti nei diena su kokybes nustatant auto numeri. Girdejau ,kad yra tokie nuo judesio jie isijungia.Kaip pvz, palikes auto ateinu ir randu apgadinta automobile.Dar norisi kad veiktu kaip palieku auto aiksteleje ir jis veikia.Manau kaina nesvarbi nes nemanau ,kad uz gera daikta pigiai mokesi?Kur galiu toki isigyti ir kad butu dar filmuojamas galas.Aciu lauksiu jusu patarimo.

Parašykite komentarą