Garmin GPS navigacijų žemėlapių palyginimas

by

Sveiki lankytojai, sulaukiame vis daugiau klausimų apie žemėlapius įdiegtus GARMIN įrenginiuose bei apie jų detalumą.

Jei lankėtės el. parduotuvėje ar prekybos vietoje, o gal tiesiog domėjotės GARMIN GPS įrenginiais tikriausiai sutikote tokius žemėlapių tipus/pavadinimus:

Viso pasaulio bazinis žemėlapis – dauguma klientų mano, jog įsigiję įrenginį kuris nepalaiko nei vieno iš anksčiau išvardintų žemėlapių išskyrus viso pasaulio bazinį, galės laisvai naviguoti po visą pasaulį. Anaiptol, viso pasaulio bazinis žemėlapis yra pats stambiausias, t.y. neturi praktiškai jokios navigavimui reikalingos informacijos, išskyrus valstybių kontūrus bei pagrindinius jų maršrutinius kelius. Tai reiškia, kad šio žemėlapio pagalba žinosite kurioje pasaulio šalyje esate bei tai kaip ją kirsti (pravažiuoti).

Europos žemėlapis yra pakankamai detalus, jis pilnai tinka navigavimui tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų. Įdiegus šį žemėlapį Jūs turėsite galimybę ieškoti vietovės pagal adresą, vykti iki galutinio taško atsižvelgiant į visas kelių eismo taisykles bei greičio ribojimus.

Lietuvos TOPO yra labai detalus visos Lietuvos žemėlapis su topografine informacija, tai reiškia, kad šiame žemėlapyje rasite net ir smulkiausiose gyvenvietėse esančius adresus ar jų centrus. Taip pat šiuose žemėlapiuose pateikiama informacija apie didžiuosius šalies vandens telkinius. Šis žemėlapis taip pat puikiai tinka navigavimui tačiau tik Lietuvoje ir neturi visos informacijos apie kelių eismo taisykles, pvz. tokios kaip greičio ribojimai.

Lietuvos TOPO OffRoad, tai pats detaliausias visos Lietuvos žemėlapis kuriame pateikta pati smulkiausia informacija apie šalies kelius, miško keliukus, kai kuriuos vandens telkinius, el. tiekimo linijas ir t.t. Tačiau šis žemėlapis netinka pilnam navigavimui, nes jis neturi informacijos apie šalies adresus. Šio žemėlapio pagalba Jūs galite nuvykti nuo pažymėto taško A iki kito pažymėto taško B tačiau navigatorius neatsižvelgs į jokias kelių eismo taisykles ir ves Jus artimiausiu ir tiesiausiu keliu. Žemėlapyje nepateikiama jokia informacija apie KET, todėl privalote sekti visus ženklus esančius jūsų suplanuotame maršrute antraip žiedine sankryža ar kelyje kuris pažymėtas ženklais Vienpusis eismas bei Plyta važiuosite prieš eismą ir t.t.

Kad susidarytumėte bendrą vaizdą apie išvardintų žemėlapiu detalumą pateiksime pavyzdžius, kuriuose pažymėta ta pati vieta, t.y. Kauno regionas – Kauno marios. Pavyzdžiai išdėstyti didėjančio detalumo tvarka.

Viso pasaulio bazinis žemėlapis

Viso pasaulio bazinis {focus_keyword} Garmin GPS navigacijų žemėlapių palyginimas Viso pasaulio bazinis

 

 

 

Europos žemėlapis

Europos žemėlapis {focus_keyword} Garmin GPS navigacijų žemėlapių palyginimas a283bc81ee

 

Lietuvos TOPO žemėlapis

Lietuvos TOPO {focus_keyword} Garmin GPS navigacijų žemėlapių palyginimas Lietuvos TOPO

 

Lietuvos TOPO OffRoad žemėlapis

Lietuvos TOPO OffRoad {focus_keyword} Garmin GPS navigacijų žemėlapių palyginimas Lietuvos TOPO OffRoad

 

Garmin žemėlapiai atnaujinami kas ketvirtį, t.y. keturis kartus per metus. Susisiekę su GPSmeistru kurį rasite Kaune, Jonavos g. 204a, Tel.:(8-37) 208164, 8 640 23738, 8 640 22223, 8 640 10822 arba el. paštu:gps@todesa.lt ir sužinokite apie esamas naujausias GARMIN žemėlapių versijas. Atsinaujinti žemėlapius rekomenduojame bent kartą į metus, taip jusite ženklius pasikeitimus arba prieš kiekvieną svarbesnę kelionę taip būsite tikri, kad naudojatės naujausia informacija.

Pastaba: nenaudokite kelių žemėlapių vienu metu pvz.: Europos kelių žemėlapio su Lietuvos TOPO! Navigatorius apskaičiuodamas kelią iki jūsų pasirinkto tikslo remiasi abiem žemėlapiais kuriuose pateikiama skirtinga informacija apie Lietuvos kelius. Tokiu atveju įrenginys veikia netiksliai, daro daugybę klaidų, netinkamai skaičiuoja maršrutus bei pateikia klaidingą informaciją. Naudokite tik jūsų įrenginiui tinkamus žemėlapius. Dėl vietos stokos ir didelių kliento poreikių dauguma „meistrų“ žemėlapius tiesiog sukarpo ir palieka tik klientui reikalingas šalis, tačiau to daryti nevertėtų, nes to pasekoje dažniausiai dingsta ir dauguma gatvių, adresų ar net regionų likusiame žemėlapyje.

Tik teisingas programinės įrangos bei žemėlapių surašymas jums garantuos pilną komfortą suplanuotoje kelionėje, navigatorius dirbs pilnu pajėgumu ir bus parinktas optimaliausias maršrutas. Nepamirškite, kad programinės įrangos diegimas į GPS navigatorius yra itin atsakingas darbas, todėl jei neturite pakankamai žinių nedarykite to patys, o navigatorių patikėkite tik kvalifikuotam ir patikimam meistrui.

Nemanykite, kad parsisiuntus nelegalų žemėlapį iš interneto platybių ir surašius jį į turimą įrenginį galėsite mėgautis sklandžiu jo darbu. Tokie „nulaužti“ žemėlapiai niekada neužtikrins kokybiškos kelionės, o jūs greičiausiai nepagrįstai kaltinsite patį įrenginį kuris nesupranta jam pateiktos informacijos ir krečia nemalonius pokštus kai to mažiausiai tikitės. Šioje vietoje tikrai nepagailėkite kelių litų ir kreipkitės į specialistą kuris tai padarys kokybiškai ir tinkamiausiu būdu, žinoma kokybiškas darbas kainuoja daugiau nei atmestinis, todėl nesižavėkite pigiu „meistrų“ darbu.

Mes rekomenduojame patikimą GPSmeistrą, kuris ne tik kokybiškai ir tvarkingai įdiegs naujausią ir tinkamiausią programinę įrangą į jūsų turimą įrenginį, bet ir patars kaip juo naudotis, kokius nustatymus pasirinkti ir į ką derėtų atkreipti dėmesį naudojant navigatorių tam tikromis sąlygomis.

 

 

Dėkojame už įvertinimą! Dabar praneškite pasauliui apie tai.

.
Kaip vertinate šį straipsnį?

  • Prastas
  • Puikus
  • Vidutiniškas
  • Nuobodus
  • Nuliūdino
  • Neblogas