Garmin Forerunner® 220 – asmeninis treneris

Sveiki, Lankytojai

Apžvelkime Garmin naujieną, laikrodį skirtą sportuojantiems – Forerunner® 220. Tai tikras pagalbininkas kiekvienam sportuojančiam, o GPS technologijų dėka jis tampa dar išmanesniu ir tikslesniu.

Pirkti Forerunner® 220

Spalvingas laikrodis bėgimui su įvairiomis funkcijomis

GPS valdomas laikrodis, su aukštos rezoliucijos spalvotu monitoriumi

Nustatantis atstumą, vietą ir širdies ritmą

Nurodantis asmeninius rekordus

Susijusios priemonės: automatiniai Garmin Connect atnaujinimai, tiesioginis buvimo vietos nusakymas, socialinė terpė informacijos dalinimuisi

Suderinamas su nemokamais treniruočių planais iš Garmin Connect

Pakuotės apžvalga

Visai kaip treneris Garmin Forerunner® 220 suteikia motyvuojančius atsiliepimus, kurių Jums gali prireikti treniruojantis. Jūs netgi galite gauti padrąsinančius atsiliepimus iš draugų ar fanų ir už visa tai būti dėkingi Garmin Forerunner® 220 ir jame įtaisytoms priemonėms, tokioms kaip tiesioginės buvimo vietos nusakymas, socialinės terpės informacijos dalinimasis per Garmin Connect Mobile.

Treneris kiekviename laikrodyje

Garmin Forerunner® 220 užfiksuoja visą būtiniausią bėgimo informaciją, įskaitant ir atstumą, vietą bei širdies ritmą. Visa tai lyg asmeninio trenerio, kuris suteikia nuolatinius atsiliepimus ir fiksuoja Jūsų duomenis tam, kad galėtumėte ramiai mėgautis bėgimu, buvimas šalia. Ne gana to, kad šis laikrodis yra valdomas GPS sistema tam, kad nustatytų tikslią Jūsų buvimo vietą ir atstumą, jis taip pat turi įmontuotą mechanizmą, padedantį nustatyti greitį. Taigi Jūs matote visą reikiamą atstumo ir vietos informaciją net jeigu bėgate bėgimo takeliu ir Jums nereikia įsigyti papildomos įrangos tam padaryti. Greičio mechanizmas veikia net ir tuomet, kai negalima naudotis GPS, pavyzdžiui bėgant pro tunelį. Šis laikrodis suderinamas su nemokamais treniruočių planais iš Garmin Connect, kuriuos Jūs galite persiųsti tiesiai į savo laikrodį nedelsiant nė akimirkos.

 b220-hz {focus_keyword} Garmin Forerunner® 220 - asmeninis treneris b220 hz

Lengvai naudojamas

Garmin Forerunner® 220 turi aukštos rezoliucijos spalvotą monitorių, kuris leis Jums suprasti informaciją vos žvilgtelėjus į laikrodį.

Papildomos programos treniravimuisi

Su Garmin Forerunner® 220 galite stebėti savo širdies ritmo pokyčius, vietos ir bėgimo/ėjimo intervalus, kurie padės lengvai treniruotis. Garmin Forerunner® 220 turi įmontuotus vibracijos ir garsinius signalus, kuriuos galite naudoti abu iš karto arba pasirinkti vieną iš jų. Kai Jūsų treniruotė baigta ir visa informacija išsaugota laikrodžio istorijoje, turite galimybę peržiūrėti ir įvertinti savo bėgimo rezultatus. Šis laikrodis fiksuoja Jūsų asmeninius rekordus, kuriuos pagerinate bėgimo metu (pavyzdžiui Jūsų greičiausiai nubėgtą kilometrą, 5 kilometrus, 10 kilometrų, pusę arba visą maratoną arba patį ilgiausią nubėgtą atstumą).

a220-hz1 {focus_keyword} Garmin Forerunner® 220 - asmeninis treneris a220 hz1

Prijungimo galimybės

Garmin Forerunner® 220 automatiškai perkelia visą informaciją į Garmin Connect, net jeigu neturite galimybės naudotis kompiuteriu. Įsigykite nemokamą Garmin Connect Mobile priedą, suderinamą su Jūsų išmaniuoju telefonu, ir mėgaukitės papildomomis galimybėmis. Tuomet, kai išsaugosite savo baigto bėgimo informaciją, ji bus automatiškai perkelta į Garmin Connect vos tik susiejus jį su telefonu.

Šis prietaisas taip pat turi tiesioginį vietos nustatymą, kuris leis Jūsų draugams ir fanams sekti Jus ir matyti Jūsų būseną bet kuriuo bėgimo momentu. Sujunkite savo telefoną su Garmin Forerunner® 220 tam, kad galėtumėte naudotis LiveTrack. Taip pat galite dalintis savo pasiekimais, pateikdami juos per socialinę medią, naudodamiesi Garmin Connect Mobile priedu. Be to, Garmin Forerunner® 220 yra suderinamas su nemokamais treniruočių planais Garmin Connect. Reguliariai sujungdami savo laikrodį su Garmin Connect, Jūs taip pat galėsite naudotis spartesniu GPS, nes atnaujinimai bus siunčiami į Jūsų prietaisą automatiškai.

 

iphone-1 {focus_keyword} Garmin Forerunner® 220 - asmeninis treneris iphone 1 iphone-2 {focus_keyword} Garmin Forerunner® 220 - asmeninis treneris iphone 2

 

 

Techniai parametrai:
 
Įrenginio išmatavimai 4.5 x 4.5 x 1.2 cm
Ekrano išmatavimai 1.0″ colis (2.54 cm) diametras
Rezoliucija 180 x 180 pikselių
Lietimui jautrus Nėra
Svoris 40 g
Baterija Pakraunama, Ličio
Baterijos darbo laikas 6 savaitės laikrodžio režime;10 valandų sporto režime
Atsparumas vandeniui Yra (50m)
GPS imtuvas Yra
Sustiprinto jautrumo imtuvas Yra
Žemėlapiai ir atmintis:
 
Bazinis žemėlapis Nėra
Žemėlapių galimybė Nėra
Atminties kortelės Nėra
Istorija 1000 bėgimo ratų
Maršruto taškai Nėra
Maršrutai Nėra
Galimybės:
 
Širdies daviklis Yra
Pedalų apsisukimo daviklis Nėra
Žingsniamatis Yra (galima įsigyti atskirai)
Automatinis duomenų perdavimas Yra
Garmin Connect™ Yra
Virtualus treniruočių partneris Nėra
Virtualus važiavimo partneris Nėra
Auto Pauze (reguoja į judėjimo greitį) Yra
Auto Lap® (automatiškai pradeda naują ratą) Yra
Automatinis duomenų puslapio prasukimas Yra
Multi-sportas Nėra
Sudetingos treniruotes Yra
Tempo įspėjimai Yra
Laiko/distancijos įspėjimai Nėra
Vibruojantys įspėjimai Yra
Treniruotės su intervalais Yra
Širdies ritmas apskaičiuotas kalorijų pagrindu Yra
Treniruočių efektyvumas Nėra
Keičiamas duomenų atvaizdavimas Nėra
Barometras Nėra
Duomenų perdavimas tarp įrenginių Nėra
Jėgos matuoklis Nėra
Temperatūros duomenys Nėra

 

Patarimas Jums!

Dėkojame už įvertinimą! Dabar praneškite pasauliui apie tai.

.
Kaip vertinate šį straipsnį?

  • Prastas
  • Puikus
  • Vidutiniškas
  • Nuobodus
  • Nuliūdino
  • Neblogas