Savarankiškos ir šiuolaikiškos gyvūnų stebėjimo kameros

Sveiki, Lankytojai
Štai į mūsų rankas pateko iki šiol nenagrinėti įrenginiai, tai gyvūnų stebėjimo kameros dar vadinamos medžiotojų kameromis. Kad pavadinimas nesuklaidintu pasakysime, kad šias kameras naudoja ne tik medžiotojai. Jos naudojamos ir nekilnojamojo turto stebėjimui, dažnai naudojamos miške esančių rastų apsaugai na ir žinoma medžioklės plotų bei šėryklų stebėjimui.

Priklausomai nuo funkcijų šios kameros kainuoja maždaug 400 – 2000Lt, o funkcijos gali būti įvairios. Vienos šių kamerų paliekamos numatytam laiko tarpui, per visą tą laiką įrašinėja veiksmą vykstantį jos matymo zonoje arba jį fotografuoja. Kitos turi judesio jutiklius kurių dėka optimaliai išnaudojama įrenginio atmintis ir filmuojama arba fotografuojama tik tuo atveju jei fiksuojamas koks nors judesys. Pačios pažangiausios kameros aprūpintos GPRS/GSM moduliu į kurį dedasi SIM kortelė, o užfiksuoti duomenys bei vaizdai nedelsiant persiunčiami Jums į telefoną MMS/SMS pranešimu arba į nurodytą el. pašto dėžutę.

[zilla_tabs] [zilla_tab title=“PMX PBBH02″]

1776 {focus_keyword} Savarankiškos ir šiuolaikiškos gyvūnų stebėjimo kameros 1776[zilla_button url=“http://gpsmeistras.lt/lt/product/pmx-pbbh02-vaizdo-stebjimo-kamera-12-mpix-rezoliucija-2-judesio-jutikliai-24-coli-lcd-ekranas-54-vnt-infraraudonieji-led“ style=“green“ size=“large“ type=“round“ target=“_blank“] Pirkti PMX PBBH02 [/zilla_button]

PMX PBBH02 tai nebrangi ir kokybiška medžiotojų kamera. Ji puikiai atliks darbą kuriam ji ir yra numatyta. Šią kamerą galima naudoti net ir atšiauriomis sąlygomis t.y. tiek žemoje (nuo -30°C), tiek aukštoje (iki 70°C) temperatūroje. Įrenginys sandarus (atitinka IP54 standartą), todėl jo darbo nesutrikdys net ir gausus lietus. Dviejų judesio jutiklių dėka bus užfiksuotas bet koks judesys vykstantis kameros matymo zonoje iki 20m atstumu. Pastebėjus judesį kamera aktyvuojama vos per 0,7s. PMX PBBH02 aprūpinta 42vnt. infraraudonųjų spindulių LED šviesos diodais. 12MPx kamera fotografuos spalvotus vaizdus dieną bei nespalvotus naktį.

PMX PBBH02 maitinama nuo 8vnt. elementų kurių pakaks ~3-jų mėnesių laikotarpiui, o nufilmuotus ar nufotografuotus vaizdus įrašys į atminties kortelę. Didžiausia palaikoma atminties kortelė iki 32Gb, kurią įdėjus į kompiuterį galėsite peržiūrėti pilno formato vaizdus. Įrašus taip pat galite peržiūrėti ir nedideliame 2,4″ įrenginio ekrane, šio ekrano pagalba nustatomos ir kameros funkcijos.

Ši kamera puiki išeitis norintiems pataupyti. [/zilla_tab] [zilla_tab title=“PMX PBBRH13″]

1776 {focus_keyword} Savarankiškos ir šiuolaikiškos gyvūnų stebėjimo kameros 1776[zilla_button url=“http://gpsmeistras.lt/lt/product/pmx-pbbh13-vaizdo-stebjimo-kamera-12-mpix-rezoliucija-2-judesio-jutikliai-24-coli-lcd-ekranas-54-vnt-infraraudonieji-led-gprs-liio-baterija“ style=“green“ size=“large“ type=“round“ target=“_blank“] Pirkti PMX PBBH13 [/zilla_button]

PMX PBBH13 tai sąlyginai nebrangi ir funkcionali medžiotojų kamera. Ši kamera turi GPRS modulį į kurį dedama SIM kortelė, tokiu būdu užfiksuotus vaizdus galite gauti tiesiai į telefoną ar kompiuterį. Kamerai užfiksavus judesį nufotografuotas vaizdas siunčiamas nurodytu būdu, t.y. MMS žinute į telefoną arba laišku į Jūsų el. pašto dėžutę. Trumpąja SMS žinute galite gauti pranešimą apie kameros suveikimą bei akumuliatoriaus įkrovos lygį.

Šią kamerą galima naudoti net ir atšiauriomis sąlygomis t.y. tiek žemoje (nuo -30°C), tiek aukštoje (iki 70°C) temperatūroje. Įrenginys sandarus (atitinka IP54 standartą), todėl jo darbo nesutrikdys net ir gausus lietus. Dviejų judesio jutiklių dėka bus užfiksuotas bet koks judesys vykstantis kameros matymo zonoje iki 15m atstumu. Pastebėjus judesį kamera aktyvuojama vos per 0,7s. PMX PBBH13 aprūpinta 42vnt. infraraudonųjų spindulių LED šviesos diodais, šie diodai nematomi net ir visiškoje tamsoje, todėl tikrai neišbaidys prisiartinusių gyvūnų. 12MPx kamera fotografuos kokybiškus spalvotus vaizdus dieną bei nespalvotus naktį.

PMX PBBH13 maitinama įkraunamu 2000mAh talpos Li-Ion akumuliatoriumi kurio pakaks ~3-jų mėnesių laikotarpiui, o nufilmuotus ar nufotografuotus vaizdus įrašys į atminties kortelę. Didžiausia palaikoma atminties kortelė iki 32Gb, kurią įdėjus į kompiuterį galėsite peržiūrėti pilno formato vaizdus. Įrašus taip pat galite peržiūrėti ir nedideliame 2,4″ įrenginio ekrane, šio ekrano pagalba nustatomos ir kameros funkcijos.

[/zilla_tab] [zilla_tab title=“Ltl Acorn 5210″]

1760 {focus_keyword} Savarankiškos ir šiuolaikiškos gyvūnų stebėjimo kameros 1760[zilla_button url=“http://gpsmeistras.lt/lt/product/ltl-acorn-5210-stebjimo-kamera-vaizdo-rasymas-vga-640-x-480-fotokamera-12-mpix-informacijos-perdavimas-gprs-mms-sms-arba-email-budu-3j-krypi-judesio-davikliai“ style=“green“ size=“large“ type=“round“ target=“_blank“] Pirkti Ltl Acorn 5210 [/zilla_button]

Ltl Acorn 5210 tai puikus vaizdo kokybės ir kainos santykis. Kokybė ir patikimumas suteikia pelnytą populiarumą šiai kamerai , ji turi daugybę funkcijų , kurių reikia norint kontroliuoti stebimą teritoriją. Jos pagalba galima stebėti laukinę gamtą, medžioklės plotus, šėryklas, teritoriją kurią norima apsaugoti ar svarbius objektus.

Tai tikrai puikus įrenginys su gausybe naudingų funkcijų. Ltl Acorn 5210 galima naudoti tiek kaip fotoaparatą tiek kaip filmavimo kamerą arba naudoti abu režimus vienu metu, tokiu atveju įrenginys užfiksavęs judesį padaro nuotrauką, o po to pradedamas filmavimas. 12MPx foto kamera užfiksuos vaizdus aukštos kokybės nuotraukose, o 640 x 480 dydžio vaizdo įrašas vykdomas VGA formatu. Beje, dienos metu nuotraukos ir filmuota medžiaga bus pateiktos spalvotos, o nakties vaizdai bus nespalvoti. Visiškoje tamsoje naudojama nematoma IR blykstė kuri neišduoda kameros buvimo vietos, o vaizdai gali būti tiesiogiai persiųsti Jums į telefoną MMS žinute arba į nurodytą el. pašto dėžutę. Taip pat Ltl Acorn 5210 praneša apie savo būklę, t.y. apie esamus nustatymus bei akumuliatoriaus įkrovos lygį, šiuos duomenis galite matyti po nuotrauka atsiųsta MMS žinute arba tekstinėje SMS žinutėje. Vaizdo įrašus bei nuotraukas galima peržiūrėti ir įmontuotame ekrane, jo pagalba taip pat vykdomi ir kai kurie įrenginio nustatymai. Ltl Acorn 5210 kamera gali veikti tiek nuo elementų tiek nuo pastovaus maitinimo šaltinio. Įrenginio korpusas pritaikytas naudoti lauko sąlygomis todėl jo darbo nesutrikdys nei stiprus lietus nei žiemos šalčiai.

Automatinio fotografavimo funkcija su nuotraukos siuntimu gali būti naudojama stebėti lėtai vykstančius procesus pvz. statybos. Ši funkcija gali būti naudojama vietoje funkcijos „nuotrauka pagal pareikalavimą“, tokiu būdu galima tikrinti kameros funkcionalumą.

Pavyzdžiui , galite nustatyti, 12kos valandų intervalą ir kamera siųs Jums nuotraukas du kartus per parą, nepriklausomai nuo judesio fiksavimo.

Nuotraukų siuntimas GPRS būdu yra žymiai patikimesnis nei MMS, nes GPRS kanalas stabiliau dirba nei paprastas GSM. Be to tai yra pigiau.

Rodomas baterijų lygis MMS nuotraukose leidžia pasikeisti baterijas anksčiau ir taip išvengti situacijos, kai kamera nustoja siųsti MMS.

Nematoma infraraudonųjų spindulių blykstė neišduoda kameros buvimo vietos , net ir visiškoje tamsoje , bet nematomos blykstės veikimo nuotolis mažesnis nei įprastų blyksčių.

[/zilla_tab] [zilla_tab title=“Ltl Acorn 6210″]

6210mg-externalantenna {focus_keyword} Savarankiškos ir šiuolaikiškos gyvūnų stebėjimo kameros 6210mg externalantenna[zilla_button url=“http://gpsmeistras.lt/lt/product/ltl-acorn-6210-stebjimo-kamera-vaizdo-rasymas-full-hd-1440-x-1080-fotokamera-12-mpix-garso-rasymas-informacijos-perdavimas-mms-sms-arba-email-budu-valdymas-sms-inui-pagalba“ style=“green“ size=“large“ type=“round“ target=“_blank“] Pirkti Ltl Acorn 6210 [/zilla_button]

Ltl Acorn 6210 tai medžiotojų itin pamėgta kamera, o taip yra dėl jos patikimumo, stabilaus darbo ir itin kokybiškų vaizdų fiksavimo. Ši kamera aprūpinta visomis įmanomomis funkcijomis kurios leis ja panaudoti bet kokioje situacijoje.

Šį modelį galima valdyti SMS žinučių pagalba. Nebūtina važiuoti prie pačio įrenginio, tam kad jį nustatyti. Taip pat galima gauti nuotrauką tiesiog nusiuntus SMS žinutę. Ltl Acorn 6210 fiksuoja itin kokybiškus vaizdus, 12MPx kamera pritaikyta aukštos raiškos nuotraukų fotografavimui, o vaizdas įrašomas Full HD formatu naudojant 1440×1080 rezoliuciją.Beje, dienos metu nuotraukos ir filmuota medžiaga bus pateiktos spalvotos, o nakties vaizdai bus nespalvoti. Visiškoje tamsoje naudojama nematoma IR blykstė kuri neišduoda kameros buvimo vietos, o vaizdai gali būti tiesiogiai persiųsti Jums į telefoną MMS žinute arba į nurodytą el. pašto dėžutę. Taip pat Ltl Acorn 6210 praneša apie savo būklę, t.y. apie esamus nustatymus bei akumuliatoriaus įkrovos lygį, šiuos duomenis galite matyti po nuotrauka atsiųsta MMS žinute arba tekstinėje SMS žinutėje. Vaizdo įrašus bei nuotraukas galima peržiūrėti ir įmontuotame ekrane, jo pagalba taip pat vykdomi ir kai kurie įrenginio nustatymai. Ltl Acorn 6210 kamera gali veikti tiek nuo elementų tiek nuo pastovaus maitinimo šaltinio. Įrenginio korpusas pritaikytas naudoti lauko sąlygomis todėl jo darbo nesutrikdys nei stiprus lietus nei žiemos šalčiai.

Ltl Acorn 6210 kamera autonomiškai gali veikti ~6mėn, o tai leis išnaudoti visas jos galimybes bei kokybiškai ištyrinėti stebimą vietovę arba apsaugoti savo stebimą objektą kai jame lankomasi labai retai. Ilgas darbo laikas ir patogus nuotolinis kameros valdymas padaro ją nepakeičiamu pagalbininku.

Automatinio fotografavimo funkcija su nuotraukos siuntimu gali būti naudojama stebėti lėtai vykstančius procesus pvz. statybos. Ši funkcija gali būti naudojama vietoje funkcijos „nuotrauka pagal pareikalavimą“, tokiu būdu galima tikrinti kameros funkcionalumą.

Pavyzdžiui , galite nustatyti, 12kos valandų intervalą ir kamera siųs Jums nuotraukas du kartus per parą, nepriklausomai nuo judesio fiksavimo.

Nuotraukų siuntimas GPRS būdu yra žymiai patikimesnis nei MMS, nes GPRS kanalas stabiliau dirba nei paprastas GSM. Be to tai yra pigiau.

Rodomas baterijų lygis MMS nuotraukose leidžia pasikeisti baterijas anksčiau ir taip išvengti situacijos, kai kamera nustoja siųsti MMS.

Nematoma infraraudonųjų spindulių blykstė neišduoda kameros buvimo vietos , net ir visiškoje tamsoje , bet nematomos blykstės veikimo nuotolis mažesnis nei įprastų blyksčių.

[/zilla_tab] [/zilla_tabs]

 

Tai tikrai ne visos mūsų turimos medžiotojų kameros, tiesiog šiame straipsnyje norime apibrėžti kuo skiriasi pigesni įrenginiai nuo brangesniųjų ir atvirkščiai. Manome ir tikimės, kad tai pagelbės tiems kas neapsisprendžia kurią rinktis ar kuri yra jiems tinkamiausia.

Prie aukščiau paminėtų kamerų papildomai galima įsigyti:

Saugumo namelį (antivandalinę dėžutę) – žinoma ji tikrai neapsaugos kameros nuo vagystės, nors privers vagį sugaišti ilgiau nei įprastai. Tai labiau pačios kameros apsauga nuo krentančių šakų ar kitų daiktų, o gal ir koks gyvūnas sumanytų jos paragauti.

Papildomą elementą kuris įkraunamas saulės energija – tai puikus sprendimas paversiantis turimą kamerą praktiškai nepriklausoma labai ilgą laiką. Tai vadinamasis fotoelementas kuris surenka saulės spindulius ir pavertęs juos į el. energiją akumuliuoja savo baterijoje, o kai to prireikia įkrauna ir kameros akumuliatorius.

 

[modal heading=“Patarimas“ footer=“Čia taip pat galėsite maloniai pabendrauti su draugišku kolektyvu bei sulaukti patarimų susijusių su šia sritimi.“ dismiss_header=“dismiss_header“ text=“Patarimas Jums!“ size=“btn-large“ variation=“btn-danger“]Šį įrenginį galite įsigyti patikimoje el. parduotuvėje www.GPSmeistras.lt  arba atvykite ir gyvai pabendraukite Kaune, Jonavos g. 204a, čia galėsite pasitarti ir išsirinkti Jums tinkamiausią.[/modal]

[divider_top]

 

2 Comments

    1. Sveiki, Dariau
      dėkojame, kad domitės šiomis kameromis. Kainas sužinosite paspaudę mygtuką Pirkti PMX PBBH02, tokius mygtukus rasite ir prie kitų kamerų. Būtent šios kameros kaina ~500Lt

Comments are closed.