2013-ųjų populiariausių vaizdo registratorių penketukas

Sveiki, Lankytojai

Pasibaigus seniems ir prasidėjus naujiems metams norime paskelbti 2013-ųjų populiariausių vaizdo registratorių penketuką. Žinoma prierašas prie prekės „Perkamiausias“ nenusako nei jo kokybės nei prideda jam garbės, tačiau neretai sulaukiame klausimo tiek iš lankytojų, tiek iš klientų – „Kuris yra perkamiausias, populiariausias bei geriausias?“. Vienareikšmiškai atsakyti tikrai neįstengsime todėl norime paskelbti perkamiausius, paklausiausius ir populiariausius įrenginius atitinkamose kainų grupėse.

[hero heading=“TOP 5″]

1 vieta BlackSys CF-100 – tai, šiai dienai, geriausiai filmuojantis vaizdo registratorius. Jis užfiksuos tikrai kokybiškus vaizdus tiek dieną, tiek sutemus, todėl ir yra populiariausias 600-900Lt kainų kategorijoje.

2 vieta PBBR Eco2 – šis, ekonominės klasės, vaizdo registratorius populiariausias kainų kategorijoje iki 150Lt.

3 vieta VB-DVR5 – tai vaizdo registratorius skirtas tiems kas nenori viršyti 300Lt biudžeto, jis patenkinamai filmuoja dienos metu ir kiek prasčiau sutemus, turi patogų tvirtinimą ir nedidelį ekraną.

4 vieta GARMIN GDR35 – šį vaizdo registratorių renkasi tie kas nori turėti kokybišką įrenginį su ekranu, patogiu/greitu tvirtinimu (vakuuminis siurbtukas) bei filmuojantį be išorinio maitinimo šaltinio. Tai įrenginys filmuojantis aukštos kokybės raiška tiek dieną, tiek sutemus ir yra populiariausias 800-1000Lt kainų grupėje.

5 vieta – ja dalinasi du vaizdo registratoriai, t.y. BlackVue 500 ir Cowon AW1, šie įrenginiai populiarūs dėl patogaus laikiklio su greita fiksacija, to dėka palikdami automobilį su savimi galite pasiimti ir registratorių, kad jo nepavogtų. Filmavimo kokybė nėra pati aukščiausia, tačiau vilioja papildomos funkcijos tokios kaip integruotas GPS modulis ir WiFi. Šie funkcionalūs įrenginiai populiarūs kainų kategorijoje iki 1000Lt

[/hero]

Gerb. Lankytojai, dažnai sulaukiame klausimo „Kurį vaizdo registratorių pasirinkti?“, visada pasiūlome tris registratorius iš skirtingų kainų grupių. Po to seka klausimas „Kam rinktis brangesnį jei ir pigesnio techninės charakteristikos tokios pat ar labai panašios?“, tokiu atveju primygtinai siūlome prieš perkant vaizdo registratorių peržiūrėti juo filmuotą vaizdo įrašą. Ir tikrai pigių, ne itin kokybiškų registratorių gamintojai stengiasi prisivilioti pirkėją skambiomis frazėmis FullHD, platus filmavimo kampas, didelis ekranas ir t.t. Dažniausiai tai būna tiesiog pigus reklaminis triukas, aprašymas gražus ir skambus, tačiau neatitinkantis realybės.

Dėmesio! FullHD ir HD tai tik vaizdo formatas ir tikrai niekaip nenusako vaizdo įrašo kokybės.

Jeigu turite galimybę užsukite pas mus adresu Jonavos g. 204a, Kaunas ir mes supažindinsime su įvairiais vaizdo registratoriais iš skirtingų kainų grupių, parodysime pilno formato vaizdus dideliame ekrane ir pakonsultuosime Jums rūpimais klausimais. Jei tokios galimybės neturite irgi ne bėda, tiesiog parsisiųskite mūsų sukeltus neredaguotus vaizdo įrašus ir peržiūrėkite juos namuose per turimą televizorių, žinoma geriausiai vaizdas atkuriamas šiuolaikiškuose LED, LCD  bei plazminiuose televizoriuose. Pasikartosime, neapsigaukite peržiūrėdami YouTube įkeltus ar gamintojo pateiktus reklaminius vaizdus, jie tikrai dažnai neatitinka realybės. Tik pilno formato įrašas atskleis tikrąją registratoriaus filmavimo kokybę.

 

Informacija parengta remiantis 2013-ų metų antro pusmečio pardavimų statistika.

 

[modal heading=“Patarimas“ footer=“Čia taip pat galėsite maloniai pabendrauti su draugišku kolektyvu bei sulaukti patarimų susijusių su šia sritimi.“ dismiss_header=“dismiss_header“ text=“Patarimas Jums!“ size=“btn-large“ variation=“btn-danger“]Šiuos ir kitus įrenginius galite įsigyti patikimoje el. parduotuvėje www.GPSmeistras.lt  arba atvykite ir gyvai apsipirkite adresu Kaune, Jonavos g. 204a, čia galėsite pasitarti ir išsirinkti Jums tinkamiausią.[/modal]

[divider_top]

1 Comment

Comments are closed.