Šunų sekimo sistema GARMIN Astro 320 papildyta nauju antkakliu DC 50

[zilla_button url=“http://gpsmeistras.lt/lt/product/garmin-garmin-astro-320-su-europiniu-antkakliu-dc-50-aukstos-klass-nesiojamasis-navigatorius-su-medioklini-sun-sekimo-funkcija-preki-kiekis-ribotas“ style=“orange“ size=“medium“ type=“round“ target=“_blank“] Klausti kainos? [/zilla_button]

Sveiki, Lankytojai

Nuo šiol GARMIN Astro 320 įrenginys komplektuojamas su nauju DC 50 šuns antkakliu kuris yra tvirtesnis ir patikimesnis už Garmin-DC-50-620x350 {focus_keyword} Šunų sekimo sistema GARMIN Astro 320 papildyta nauju antkakliu DC 50 Garmin DC 50ankstesniuosius DC 40. GARMIN gamintojai atsižvelgė į vartotojų prašymus patobulinti esamus antkaklius, todėl nuo šiol jie veiks daug stabiliau, tapo patikimesni ir labiau pritaikomi turint didelį šunų ūkį. Šie antkakliai pravers ne tik naujiems naudotojams įsigijusiems GARMIN Astro 320, tačiau ir seniai juos naudojantiems nes jie puikiai suderinami su anksčiau išleistais Astro 320 įrenginiais.

DC 50 pagrindinis blokas išdėstytas žemiau šuns kaklo, o didelio jautrumo GPS antena iškyla virš šuns galvos, taip sudaromos daug geresnės sąlygos ryšiui su palydovais. Naujasis antkaklis veikia ne tik su amerikiečių GPS palydovine sistema, bet ir su rusų GLONAS. Naudojant GLONAS palydovinę sistemą sutaupysite iki 20% laiko skirto ryšiui su palydovais nustatyti, o naudojant abi šias sistemas palaikomas ryšys su didesniu kiekiu palydovų, taip išlaikomas didesnis stabilumas. Praktiniu požiūriu tai reiškia, kad šunų savininkui teks gerokai mažiau laiko sugaišti prieš medžioklę laukiant kol antkakliai garmin-dc50-closeup {focus_keyword} Šunų sekimo sistema GARMIN Astro 320 papildyta nauju antkakliu DC 50 garmin dc50 closeupsusiriš su palydovais, o antkaklis siųs daug tikslesnę informaciją apie buvimo vietą net ir tankiame miške ar kalnuotoje vietovėje.

Naujoji 57cm ilgio antena pritaikyta naudoti atšiauriomis sąlygomis, ši antena yra pagaminta iš pinto plieno todėl tikrai atlaikys įvairius šuns poelgius. Šios antenos dėka savininkas gali stebėti savo šunį ~15km atstumu, o informacija atsinaujins net kas 5 sekundes.

Taip pat pagerinta ir DC 50 antkaklio baterija, nustačius 5 sekundžių informacijos atnaujinimo dažnumą ji tarnaus ~26val. Sumažinus informacijos siuntimo dažnumą tarkime iki karto per dvi minutes darbo laikas pailgėja iki 54val. Saugumo sumetimais DC 50 antkaklyje įdiegta pasirenkama funkcija kurios dėka stebimas baterijos įkrovos lygis. Pasiekus 25% sistema automatiškai perjungia informacijos siuntimo dažnumą į rečiausią, tai palengvins nutolusio šuns paieškas.

Dar viena nauja ir itin patogi funkcija yra lojimo atpažinimas, šuniui lojant antkaklis šią informaciją siunčia tiesiai į savininko įrenginį, tokiu atveju žinosite, kad jūsų šuo loja net jei to ir negirdite. Ši funkcija yra redaguojama, t.y. vartotojas gali pasirinkti jam tinkamus nustatymus tokius kaip lojimo dažnumas, pranešimas tik po tam tikro lojimų kiekio, pranešimo būdas ir t.t. Apie lojimą jums bus spalvoti antkakliai dc50 {focus_keyword} Šunų sekimo sistema GARMIN Astro 320 papildyta nauju antkakliu DC 50 spalvoti antkakliai dc50pranešta garsiniu signalu, vibro skambučiu arba tiesiog ekrano mirksėjimu.

Naujasis GARMIN DC 50 komplektuojamas su 2,5cm pločio antkakliu, kuris nesunkiai gali būti pakeistas kitu. Pastarasis patobulinimas pasitarnaus tiems kas turi daugiau kaip vieną šunį, o kiekvienam gali naudoti skirtingos spalvos antkaklį, kad būtų lengviau juos atskirti. Gamykliniai antkakliai būna dviejų spalvų oranžiniai ir mėlyni, kad būtų atsparūs vandeniui ir atmosferos poveikiams jie padengti poliuretanu. Vandeniui taip pat atsparus ir pagrindinis blokas iki 10m gylyje.

Garmin Astro 320 gali stebėti iki dešimties šunų vienu metu, rodyti atstumą iki kiekvieno iš jų, judėjimo kryptį bei elgseną (sėdi, bėga, loja, lipa į medį ir t.t.). Astro 320 turi spalvotą, saulėje lengvai įžiūrimą ekraną todėl visa atvaizduojama informacija bus aiški ir suprantama.

DC 50 antkaklis suderinamas su GARMIN Astro 320 navigatoriumi tiek su naujai komplektuojamais tiek su senesniaisiais, tiesiog norėdami suporuoti juos su naujais antkakliais turite atnaujinti navigatoriaus programinę įrangą iki naujausios, o tai padarysite apsilankę ČIA. Deja, bet DC 50 antkaklis nesuderinamas su Astro 220 navigatoriumi.

 

[modal heading=“Patarimas“ footer=“Čia taip pat galėsite maloniai pabendrauti su draugišku kolektyvu bei sulaukti patarimų susijusių su šia sritimi.“ dismiss_header=“dismiss_header“ text=“Patarimas Jums!“ size=“btn-large“ variation=“btn-danger“]Šiuos ir kitus įrenginius galite įsigyti patikimoje el. parduotuvėje www.GPSmeistras.lt  arba atvykite ir gyvai apsipirkite adresu Kaune, Jonavos g. 204a, čia galėsite pasitarti ir išsirinkti Jums tinkamiausią.[/modal]

[divider_top]

Parašykite komentarą