GARMIN pildo nüvi® ekonominės klasės navigatorių gretas

[zilla_button url=“http://gpsmeistras.lt/lt/automobiliu-navigatoriai/garmin“ style=“blue“ size=“medium“ type=“round“ target=“_blank“] Klausti kainos? [/zilla_button]

Sveiki, Lankytojai

sulaukėme malonios naujienos iš GARMIN, šiais metais bus papildyta ekonominės klasės automobilinių navigatorių gretos. Didesnių pasikeitimų nėra, t.y. kardinaliai nepasikeitė nei programinė įranga, nei valdymas. Nuo šiol prekyboje galima rasti naujus GARMIN nüvi® 55 modelius, jie nuo senesniųjų nüvi® 52 modelių skiriasi tuo, kad turi dvejopos orientacijos 5.0” (12,7cm) ekraną, o tai reiškia, kad galite naudotis navigatoriumi tiek horizontaliai, tiek vertikaliai.

su laikikliu {focus_keyword} GARMIN pildo nüvi® ekonominės klasės navigatorių gretas su laikikliuVisiškai naujas GARMIN nüvi® 65 modelis pasižymės visomis funkcijomis kaip ir visa kita nüvi® ekonominė klasė, tačiau bus aprūpintas dideliu 6.0” (15,24cm) ekranu. Tai suteiks dar didesnį komforto jausmą, visos detalės bus aiškiai matomos, o didesniame automobilyje bus patogiau juo naudotis.

Klientai dažnai teiraudavosi ar neturime kokybiško, patikimo ir stabilaus navigatoriaus su didesniu ekranu, iki šiol neturėjome, tačiau dabar jau bus ką pasiūlyti už prieinamą kainą.

Funkcionalumas išliko toks pats, tiesiog naujuose modeliuose prisidėjo ekrano vartymo galimybė, tai patogu tuo atveju kai navigatorius naudojamas pėsčiojo režimu arba kai norima matyti daugiau informacijos apie situaciją esančią priešais jus. Pastaruosius modelius bus galima įsigyti tiek su viso laiko nemokamais žemėlapių atnaujinimais ir TMC spūsčių antena (LM ir LMT), tiek ir be viso to (EU).

Kol kas nežinome ar šie įrenginiai pasieks ir Lietuvos rinką, tačiau labai tikimės, o kai tai įvyks iškart paskelbsime viešoje erdvėje.

 

Trumpai apie patį įrenginįis sono {focus_keyword} GARMIN pildo nüvi® ekonominės klasės navigatorių gretas is sono

Paprastas, intuityvus valdymas;

Nenaudojamas joks korinis ryšys, todėl veikia visur kur yra matomas dangus;

Aprūpinamas Jums reikalingais detaliais žemėlapiais;

Sudėtingų sankryžų nuotraukos užtikrins reikiamos eismo juostos pasirinkimą;

Paprasta surasti reikiamą adresą ir naršyti tarp tūkstančių lankytinų vietų.

 

Paprasta keliauti girdint nurodymus balsu

Jei norite būti tikri, kad važiuojate tinkamu maršrutu, kelionės metu padėkite į šoną savo išmanųjį telefoną ir naudokitės GARMIN nüvi® navigatoriumi. Jis tikrai pranašesnis už bet kokį telefoną, o didžiausias pliusas tame, kad veikia nepaisant ar toje vietoje yra telefono ryšys ar ne. Taip pat Jums bus balsu pranešta apie kiekvieną artėjantį manevrą, o kai kuriose šalyse bus praneštas net ir gatvės pavadinimas į kurią įvažiavote.Nuo šiol galite rinktis navigatorių su atitinkamo dydžio ekranu 5.0” arba 6.0”, kaip ir minėjome anksčiau naujieji modeliai turi dvigubos orientacijos ekranus kurių dėka galite naudotis tiek horizontalia, tiek vertikalia įrenginio padėtimi.

Žemėlapių palaikymas

Šio modelio GARMIN nüvi® navigatoriai būna kelių rūšių, t.y. visiškai tušti įrenginiai, su įkeltu detaliu visos Europos žemėlapiu arba su žemėlapiu tos šalies kurios Jums reikia. Mes savo ruožtu pilnai paruošiame parduodamus navigatorius darbui, Jums neteks sukti galvos norint keliauti po Europą ar rasti smulkų adresą Lietuvoje.

Lengvai įveiksite sudėtingas sankryžas

klaviatura {focus_keyword} GARMIN pildo nüvi® ekonominės klasės navigatorių gretas klaviaturaSu „Lane Assist“ nesunkiai įveiksite net ir pačias sudėtingiausias sankryžas kurių pasitaiko visiškai nežinomuose keliuose. Navigatorius Jums tiksliai parodys kurią eismo juostą rinktis iš esamų, taip pat tokiais atvejais rodomos realios situacijos nuotraukos.

Lengva paieška, greiti rezultatai

GARMIN nüvi® turi greitos paieškos laukelį kurio pagalba be vargo rasite reikiamą adresą ar norimą aplankyti vietą iš begalės pateiktų lankytinų vietų. Įveskite tikslų adresą, vietovę arba tiesiog objekto pavadinimą ir navigatorius Jums pateiks greitą rezultatą su visais žinomais objektais atitinkančiais Jūsų užklausą.

Daugiau informacijos atvaizduojama ekrane

Nebereikia dairytis į ženklus, kurie dažnai būna sunkiai įžiūrimi arba tiesiog pasislėpę po medžių šakomis ir pan. GARMIN nüvi® ekrane matysite ne tik žemėlapį, bet ir gatvės kurioje esate pavadinimą, judėjimo bei didžiausią leistiną greitį, numatomą atvykimo laiką ir kitus parametrus.

Su funkcija „Up Ahead“ visada žinosite kas Jūsų laukia priešakyje, o tiksliau žinosite kokie objektai ar lankytinos vietos išdėstytos Jūsų suplanuotame maršrute. Svarbiausia tai, kad neteks išjungti žemėlapio bei maršruto rodymo norint peržiūrėti ankščiau minėtą informaciją.

Visus šiuos dalykus darysite tiesiog navigavimo lange, tuo pačiu matysite savo maršrutą ir girdėsite balso nurodymus.is galo {focus_keyword} GARMIN pildo nüvi® ekonominės klasės navigatorių gretas is galo

Mokyklos zona

GARMIN nüvi® garsiniu signalu bei vaizdu ekrane Jums praneš apie tai, kad artėjate prie mokyklos ir turite įdėmiau stebėti eismą kelyje.

Patogi programinės įrangos priežiūra

Itin paprastas GARMIN nüvi® navigatorių programinės įrangos palaikymas leis naudotis naujausia bei stabiliausia Jūsų įrenginiui skirta programa, be vargo atnaujinsite lankytinų vietų sąrašą bei papildysite kai kuriuos suasmeninimui skirtus punktus. Visa tai padarysite nemokamai, na žinoma žemėlapių atnaujinimas bus nemokamas tik tuo atveju jei įsigijote LM modelį su viso laiko nemokamais žemėlapių atnaujinimais.

 

[modal heading=“Patarimas“ footer=“Čia taip pat galėsite maloniai pabendrauti su draugišku kolektyvu bei sulaukti patarimų susijusių su šia sritimi.“ dismiss_header=“dismiss_header“ text=“Patarimas Jums!“ size=“btn-large“ variation=“btn-danger“]Šį įrenginį galite įsigyti patikimoje el. parduotuvėje www.GPSmeistras.lt  arba atvykite ir gyvai pabendraukite Kaune, Jonavos g. 204a, čia galėsite pasitarti ir išsirinkti Jums tinkamiausią.[/modal]

[divider_top]

Parašykite komentarą