GARMIN GPSMAP® 64 serijos naujokai įtiks net ir pačiam išrankiausiam

[zilla_button url=“http://gpsmeistras.lt/lt/nesiojamieji-navigatoriai“ style=“orange“ size=“medium“ type=“round“ target=“_blank“] Klausti kainos? [/zilla_button]

Sveiki, Lankytojai

pristatome dar vieną šių metų GARMIN naujieną GPSMAP® 64, tai nešiojamasis navigatorius pritaikytas naudojimui lauko sąlygomis. GPSMAP® 64 yra aukštos klasės įrenginys palaikantis ryšį su dviem palydovinėmis sistemomis, t.y. Amerikiečių GPS bei Rusų GLONASS. Dar šis įrenginys aprūpintas išskirtiniu ekranu, kuris puikiai įžiūrimas šviečiant ryškiai saulei ar esant visiškai tamsai. GARMIN GPSMAP® 64 įrenginiai papildyti dviguba baterijos krovimo sistema ir išmania sąsaja su „LiveTrack“ ir „Sart Notifications“ socialiniais tinklais, kurie populiarūs alpinistų, geologų ir nuotykių ieškotojų tarpe.

ad-01 {focus_keyword} GARMIN GPSMAP® 64 serijos naujokai įtiks net ir pačiam išrankiausiam ad 01

GARMIN GPSMAP® 64 funkcionalumas leidžia jį priskirti prie aukščiausios klasės navigatorių. Šis navigatorius tiks tiek pradedančiajam tiek profesionalui ir nesvarbu ar tai pirmasis turimas GARMIN nešiojamasis navigatorius ar ne, nes jo valdymas bus aiškus ir suprantamas bet kuriam. Nuo šiol GARMIN GPSMAP® 64 palaiko daugumą vartotojų pamėgtų Garmin technologiją naudojančių įrenginių.

GPSMAP® 64 navigatoriuje įtaisytas itin jautrus GPS/GLONASS imtuvas, jis ženkliai pagerina įrenginio darbą, koordinačių paklaida išlieka stabili bei vyksta greitesnis duomenų priėmimas iš palydovų. Naudojant papildomą GLONASS palydovinę technologiją imtuvas veikia apytiksliai 20% greičiau nei naudojant vien GPS. Tai leidžia vartotojams sužinoti buvimo vietą greičiau ir tiksliau net ir sunkiausiomis sąlygomis, dėl to pagreitėjo ir navigacijos paruošimas darbui.

gpsmap64 {focus_keyword} GARMIN GPSMAP® 64 serijos naujokai įtiks net ir pačiam išrankiausiam gpsmap64Iš trijų GPSMAP® 64 modelių kiekvienas išsirinks sau tinkamiausią, visi jie atitinka IPX7 atsparumo standartą. Paprastasis GPSMAP® 64 ypatingas savo vietos nustatymo įranga bei puikiu 2.6 colių ekranu, kuris puikiai įžiūrimas net ir šviečiant ryškiai saulei, bei patogiu valdymu mygtukais. Šio prietaiso vidinė atmintis padidinta iki 4 GB ir gali būti išplėsta iki 32GB naudojant mikro SD kortelę. Taip pat prietaisas pasižymi itin detaliais Garmin žemėlapiais. GPSMAP® 64s turi įtaisytus papildomus jutiklius – barometrinį aukščiamatį ir 3 ašių elektroninį kompasą. Be to, GPSMAP® 64s turi bevielę prieigą informacijos perdavimui tarp kitų suderinamų Garmin rankinių ir mobiliųjų priedų bei „Smart Notification“ technologijų. Naudojantis šiuo prietaisu, vartotojai gali gauti elektroninius laiškus, žinutes ir perspėjimus tiesiai į prietaisą (kai jis yra suderintas su iPhone 4S ir vėlesniais modeliais). Tai leidžia realiu laiku gauti bei dalintis aktualia informacija apie įveiktas ar priešakyje laukiančias kliūtis. GPSMAP® 64s taip pat turi nemokamą vienerių metų prenumeratą „BirdsEye Satellite Imagery“ programai. Be šių papildomų savybių, GPSMAP® 64s turi ir Europos Pasilinksminimo ir Pramogų žemėlapį, kuriuo naudodamiesi galės lengvai susirasti turistų lankomas vietas paprasčiausiai įvedę objekto pavadinimą arba apytikslią vietą,  arba zoną kurioje jis gali būti.

Visi GPSMAP® 64 serijos prietaisai turi geriausiai tinkamą lauko naudojimui dvigubos baterijos krovimo sistemą, kurios dėka galima naudotis standartiniais AA elementais arba įkraunama NiMH baterija (parduodama atskirai). Taip pat, visi GPSMAP® 64 prietaisai turi vidinę atmintį (4GB 64/64s modeliuose bei 8GB 64st modelyje), ir mikro SD kortelės lizdą, papildomai informacijai ir žemėlapiams laikyti.

 

Tvirti GPSMAP® 64s ir GPSMAP® 64st modeliai yra suderinami su „BaseCamp“ Garmin_GPSMAP_64 {focus_keyword} GARMIN GPSMAP® 64 serijos naujokai įtiks net ir pačiam išrankiausiam Garmin GPSMAP 64mobiliuoju priedu, skirtu informacijos perdavimui, bei „Garmin Connect™“ mobiliuoju priedu, naudojamu kitoms programoms, tokioms kaip „LiveTrack“. Naudojantis „LiveTrack“ vartotojai gali suderinti prietaisą kartu su priedais bei pakviesti savo draugus ir artimuosius sekti jų veiklą bet kuriuo metu. Tai suteikia galimybę dalintis savo įspūdžiais net tada, kai keliaujate vienas. Dėka „ANT+™“, GPSMAP® 64s ir GPSMAP® 64st modeliai yra taip pat suderinami su pasirinktinais išoriniais jutikliais/davikliais, tokias kaip „tempe™“, bevieliu temperatūros jutikliu, širdies ritmo matuokliu ir kitais. Taip pat naudojantis „ANT+“, GPSMAP® 64s ir GPSMAP® 64st modeliai gali būti naudojami kaip nuotolinio valdymo prietaisai naujoms VIRB™ ir VIRB Elite kameroms. Visi GPSMAP® 64 serijos modeliai yra idealūs kompanjonai reikliems ir nuotykių ieškantiems vartotojams. Prietaisai yra suderinami su „BaseCamp™“, nemokama programine įranga, kuri leidžia vartotojams suplanuoti savo kelionę ir iš anksto numatyti norimas aplankyti vietas, naudojant papildomus Garmin žemėlapius.

GPSMAP® 64 serijos prietaisai leidžia dar lengviau naudotis geografinių koordinačių paieška. Kiekvienas prietaisas turi iš anksto daugiau kaip 250,000 paruoštų koordinačių iš Geocaching.com. Prietaisai apdoroja ir pateikia svarbiausią informaciją tam, kad būtų lengva rasti geografines koordinates, vietoves, apibūdinimus, tad vartotojams nereikia rankiniu būdu įvesti koordinačiu ar atsispausdinti reikiamą informaciją. Jei vartotojas nori ieškoti koordinačių kurių nėra tarp pateiktųjų, jis gali užsiregistruoti nemokamai bandomajam laikotarpiui Geocaching.com, po to kai užregistruoja savo prietaisą mygarmin.com. Be to, GPSMAP® 64 prietaisai gali talpinti dar daugiau koordinačių.

Naująją GPSMAP® 64 prietaisų seriją bus galima įsigyti 2014 metų pirmoje pusėje, numatoma kaina: GPSMAP® 64 – 900,00Lt
GPSMAP® 64s – 1200,00Lt. GPSMAP® 64 serijos įrenginiai yra patys naujausi Garmin gaminiai, todėl čia didžiausias dėmesys sutelktas į naujausias technologijas bei programinę įrangą kurios dėka vartotojas pajus dar didesnę laisvę. Nesvarbu ar kopsite į kalną, ar medžiosite, ar ieškosite reikiamų koordinačių, ar žaisite golfą, Garmin lauko prietaisai pamažu taps vis reikalingesni ir svarbesni Jūsų gyvenime. 

 

Informacija parengta pagal www.Garmin.com pateiktą informaciją.

Platinti be GPSmeistras.lt sutikimo draudžiama.

 

[modal heading=“Patarimas“ footer=“Čia taip pat galėsite maloniai pabendrauti su draugišku kolektyvu bei sulaukti patarimų susijusių su šia sritimi.“ dismiss_header=“dismiss_header“ text=“Patarimas Jums!“ size=“btn-large“ variation=“btn-danger“]Šį įrenginį galite įsigyti patikimoje el. parduotuvėje www.GPSmeistras.lt  arba atvykite ir gyvai pabendraukite Kaune, Jonavos g. 204a, čia galėsite pasitarti ir išsirinkti Jums tinkamiausią.[/modal]

[divider_top]

Parašykite komentarą