GARMIN VIRB™ veiksmo kameras galima naudoti kaip vaizdo registratorių

[zilla_button url=“http://www.gpsmeistras.lt/lt/product/garmin-garmin-virb-veiksmo-kamera-ir-automobilinis-vaizdo-registratorius-tikra-full-hd-1080p-rezoliucija-prie-30-fps-14-coli-ekranas-vaizdo-rasymas-iki-3-val“ style=“blue“ size=“medium“ type=“square“ target=“_blank“] Sužinoti GARMIN VIRB™ kainą! [/zilla_button]

Sveiki, LankytojaiVirb su auto laikikliu {focus_keyword} GARMIN VIRB™ veiksmo kameras galima naudoti kaip vaizdo registratorių Virb su auto laikikliu

Malonu pranešti, kad GARMIN atsižvelgė į vartotojų pageidavimus ir išleido naują programinę įrangą veiksmo kameroms GARMIN VIRB™ kuri leis juos naudoti kaip automobilinius vaizdo registratorius.

virb auto laikiklis {focus_keyword} GARMIN VIRB™ veiksmo kameras galima naudoti kaip vaizdo registratorių virb auto laikiklisTai gi, nuo šiol GARMIN VIRB™ veiksmo kameroms gaminami specialūs automobiliniai laikikliai kurie patogiai ir lengvai tvirtinami prie automobilio stiklo vakuuminio siurbtuko pagalba, o pati kamera, pasirinkus tam skirtą režimą, veikia kaip automobilinis registratorius. Kad kamera dirbtų stabiliai ir nepertraukiamai reikia įsigyti ir automobilinį kroviklį, jie pritaikyti tiek 12V, tiek 24V įtampai. Be to GARMIN VIRB™ turi ir vidinį akumuliatorių kurio dėka galima filmuoti ~3val. be išorinio maitinimo.garmin pakrovejas {focus_keyword} GARMIN VIRB™ veiksmo kameras galima naudoti kaip vaizdo registratorių garmin pakrovejas

Esminis skirtumas yra tai, kad GARMIN VIRB™ Elite vaizdo registratorius pradeda filmuoti nuo judesio, t.y. naudojasi GPS ryšiu ir pastebėjęs judėjimą pradeda įrašinėti, o sustojus išsijungia. O GARMIN VIRB™, paprastesnis įrenginys už prieš tai minėtą, neturi GPS imtuvo, todėl jį reikės įjungti rankiniu būdu. Toliau šie įrenginiai veikia kaip įprastas vaizdo registratorius, t.y. įrašinėja vaizdą 1/2/4-ių ir t.t. minučių intervalais, o užpildžius atmintį seniausi įrašai šalinami bei įrašomi nauji, tai reiškia, kad vyksta nenutrūkstantis įrašymo procesas.

Įrašytus vaizdus galite peržiūrėti tiek per GARMIN VIRB™ įrenginyje įmontuotą ekraną, tiek įsidėjus atminties laikmeną į kompiuterį per virb1 {focus_keyword} GARMIN VIRB™ veiksmo kameras galima naudoti kaip vaizdo registratorių virb1tam skirtą programą arba paleidus įrašą per bet kurį vaizdo grotuvą. Taip pat galima įrenginį prijungti prie kompiuterio laidu per USB jungtį ir peržiūrėti vaizdus tiesiai iš jo.

Kaip ir visus kitus aprašomus įrenginius, taip ir GARMIN VIRB™ išbandėme patys, sumontavome automobilyje ir pasirinkome vaizdo registratoriaus funkciją.

Dienos metu vaizdo kokybė tikrai labai gera, vaizdas aiškus, „aštrus“, detalus ir kokybe lenkia visų ankščiau virb3 {focus_keyword} GARMIN VIRB™ veiksmo kameras galima naudoti kaip vaizdo registratorių virb3turėtų bei bandytų registratorių vaizdus. Vaizdas aiškus tiek kadro centre, tiek pakraščiuose, priartinus puikiai įžiūrimi prasilenkiančių bei ta pačia kryptimi važiuojančių automobilių valstybiniai numeriai. Su GARMIN VIRB™ vaizdo registratoriumi, tikrai užfiksuosite smulkiausias detales, o tai pagelbės keblioje situacijoje.

Sutemus situacija gerokai pasikeičia, vaizdas tampa nebe toks ryškus ir mažai detalus. Žinoma GARMIN VIRB™ vaizdo kokybe tamsiu paros metu nusileidžia geriausiai filmuojantiems vaizdo registratoriams, kuriuos virb4 {focus_keyword} GARMIN VIRB™ veiksmo kameras galima naudoti kaip vaizdo registratorių virb4mes bandėme, tačiau bendras vaizdas visai neblogas ir jei kas nutiktų GARMIN VIRB™ tai tikrai užfiksuos.

Bandymo metu nebuvo idealių oro sąlygų kurios leistų nufilmuoti idealios vaizdo kokybės įrašus, tačiau mūsų tikslas ir yra išbandyti vaizdo registratorių tokiomis sąlygomis kokiomis jis ir bus naudojamas, o idealius vaizdus pavyks užfiksuoti kiekvienam vartotojui. Tai gi, pateikiame mūsų filmuotą, ne reklaminę, medžiagą ir paliekame Jūsų vertinimui.

 

Mūsų filmuota vaizdo medžiaga:

 

[youtube url=“http://www.youtube.com/watch?v=eG4PbAfyu-A&feature=youtu.be“ hd=“1″]

 

Pabaigai norime pasakyti, kad GARMIN VIRB™ yra puiki, universali kamera kurią panaudosite ne tik aktyviai poilsiaudami ar registruodami savo bei kitų vairavimo įgūdžius. Šią kamerą panaudosite ir kasdieniniame gyvenime dėl jos gabaritų, puikios vaizdo kokybės ir fotografavimo režimo. Tai įrenginys kurį visada verta turėti po ranka bei fiksuoti visus įdomiausius gyvenimo momentus bei dalintis jais su draugais.

 

[modal heading=“Patarimas“ footer=“Čia taip pat galėsite maloniai pabendrauti su draugišku kolektyvu bei sulaukti patarimų susijusių su šia sritimi.“ dismiss_header=“dismiss_header“ text=“Patarimas Jums!“ size=“btn-large“ variation=“btn-danger“]Šiuos ir kitus įrenginius galite įsigyti patikimoje el. parduotuvėje www.GPSmeistras.lt  arba atvykite ir gyvai apsipirkite adresu Kaune, Jonavos g. 204a, čia galėsite pasitarti ir išsirinkti Jums tinkamiausią.[/modal]

[divider_top]

Parašykite komentarą