Naujasis GARMIN nüviCam – navigacija, vaizdo registratorius…

nuvicam su laikikliu GARMIN nüviCam Naujasis GARMIN nüviCam - navigacija, vaizdo registratorius... nuvicam su laikikliuNorime Jums pristatyti visiškai naują GARMIN produktą, t.y. GARMIN nüviCam ir tai tikrai ne eilinė naujiena ar atnaujinimas, tai visiškai naujas įrenginys kuris savyje slepia puikiai veikiančią navigaciją bei vaizdo registratorių. Palyginus nesenai vaizdo registratoriai užplūdo Lietuvą, pradžioje rinka buvo negausi ir neaktyvi, tačiau žaibišku greičiu išplito ir išpopuliarėjo. Pastebime, kad vartotojai tampa vis reiklesni ir atsiranda vis naujų poreikių tokių kaip – didelės vaizdo įrašo apimtys, puiki filmavimo kokybė, nesudėtingas montavimas, patogi peržiūra, nedideli įrenginio gabaritai ir t.t. Dauguma vartotojų naudoja du atskirus įrenginius, t.y. vaizdo registratorių ir navigatorių, tokiu atveju apsikrauname papildomais maitinimo laidais, o jei tenka dar ir telefoną įkrauti, tam  pritrūksta lizdų.

Sprendimą siūlė daug panašios įrangos gamintojų, tačiau jų gaminiai rinkoje neįsitvirtino, kaip ir dažniausiai būna „viskas viename – tinkamai neveikia niekas“. Panašu, kad GARMIN nüviCam paneigė šią taisyklę ir tinkamai atlieka abi funkcijas, o kartais jas sugretina. GARMIN nüviCam naudodamas naujausias technologijas taps nepakeičiamu pagalbininku bet kokioje kelionėje. Naujų funkcijų dėka šis įrenginys padidina saugumą kelyje, jis nedelsdamas praneš kai per daug priartėsite prie priešais važiuojančio automobilio ar kitos transporto priemonės, tai pat įspės apie tai, kad kertate ištisinę juostą.

Kaip ir minėjome anksčiau GARMIN nüviCam sugretina navigatoriaus bei vaizdo registratoriaus funkcijas, o tiksliau sujungia jas ir išgauna puikų efektą kuris palengvins orientavimąsi net ir pačiose sudėtingiausiose situacijose. Tai funkcija kurios dėka maršrutas rodomas tiesiogiai filmuojamame vaizde, to dėka niekada nepraleisite reikiamo posūkio ir tiksliai žinosite į kurį pasukti net jei jie bus keli vienas šalia kito.

nuvicam laikiklis GARMIN nüviCam Naujasis GARMIN nüviCam - navigacija, vaizdo registratorius... nuvicam laikiklis
GARMIN nüviCam

GARMIN nüviCam turi 6′ (15,24cm) įstrižainės, ryškų, lietimui jautrų (multi touch), stiklinį ekraną. Dideliam ekranui išlaikyti reikia tvirto laikiklio, čia GARMIN taip pat neprašovė. Laikiklis irgi savotiška GARMIN premjera, tvirtas vakuuminis siurbtukas su stabiliu fiksavimu, trumpa kojelė su skriemuliu ir aktyvus magnetinis navigatoriaus laikiklis. Magnetas GARMIN nüviCam navigatorių su registratoriumi tvirtai laiko reikiamoje padėtyje. Be to laikiklis turi kontaktus kurie susiliečia su tokiais pat esančiais ant navigatoriaus todėl maitinimo laidas jungiamas į laikikli, o ne į patį įrenginį. GARMIN nüviCam montavimas trunka tik akimirką ir nereikia prijungti ar atjungti jokių laidų.

Na o dabar apžvelkime GARMIN nüviCam galimybes ir funkcijas:

  • Viskas viename, tai aukščiausios klasės navigatorius su įmontuotu vaizdo registratoriumi bei pažangia vairuotojo perspėjimo funkcija;
  • GARMIN nüviCam gali turėti viso laiko nemokamų žemėlapių naujinimo licenciją, todėl visada būsite tikri, kad naudojatės naujausiu visos Europos žemėlapiu.
  • HD Digital Traffic tai sistema kuri praneša apie suplanuotame maršrute susidariusias spūstis ir pasiūlo atitinkamas alternatyvas;
  • Integruotas vaizdo registratorius užfiksuos visas Jūsų kelionės akimirkas aukščiausios raiškos vaizdo įraše;
  • Nauja Forward Collision Warning funkcija įspėja vairuotoją apie tai, kad per daug priartėjo prie priešais važiuojančios transporto priemonės.
  • Nauja Lane Departure Warning funkcija įspėja vairuotoją apie tai, kad jis kerta ištisinę kelio juostą;
  • Nauja Real Vision™ funkcija, prieš pasiekiant maršruto tikslą, įjungia kameros vaizdą ir realiu laiku parodo tikslo tašką tame vaizde.

Detalūs žemėlapiai su nemokamais atnaujinimais

GARMIN nüviCam gali turėti licenciją kurios dėka naudositės naujausia informacija skirta Jūsų navigatoriui. GARMIN neriboja atnaujinimų skaičiaus, jų neapmokestina ir į šį procesą neįtraukia trečiųjų šalių. Tokiu atveju įrenginio naujinimu rūpinasi pats vartotojas naudodamas tam skirtą Garmin Express programą, tik taip būsite tikri, kad navigatoriaus informacija sutaps su realia. Be žemėlapių atsinaujins ir lankytinos vietos bei kita navigatoriui reikalinga informacija. Visą tai galėsite daryti visiškai nemokamai visą įrenginio gyvavimo laiką.

Pranešimai apie susidariusias kliūtis

HD Digital Traffic, taip vadinasi sistema esamu laiku surenkanti pranešimus iš atitinkamų tarnybų ir įspėjanti vairuotoją apie susidariusias hd-digital-traffic[1] GARMIN nüviCam Naujasis GARMIN nüviCam - navigacija, vaizdo registratorius... hd digital traffic1kliūtis jo suplanuotame maršrute. Tai greita, stabili ir visiškai nemokama sistema, o tam nereikia nei telefono, nei interneto ryšio. HD Digital Traffic sistema Jūsų įrenginyje veiks visą jo naudojimo laiką, o GARMIN pasirūpino tuo, kad šiuos pranešimus gautumėte ne tik iš viešai prieinamų stočių, bet ir iš mokamų paslaugų teikėjų. Ši paslauga papildomai Jums nieko nekainuos, paslauga veikia ne visose šalyse, dėl tikslaus šalių sąrašo kreipkitės į GPSmeistrą.

Aukščiausios kokybės vairuotojo informavimo įranga

GARMIN nüviCam kasdieninį navigatorių iškėlė į visiškai naują lygmenį, įmontuotos kameros dėka įrenginyje atsirado tokios funkcijos kurios aptinkamos tik prabangiuose automobiliuose. Jei važiuodami greitkeliu nukreipsite dėmesį nuo kelio ir pavojingai priartėsite prie priešais važiuojančio automobilio GARMIN nüviCam apie tai nedelsiant praneš garsiniu signalu. Nors kelių eismo taisyklės draudžia vairuoti pavargusiems vairuotojams, bet nutinka visokių gyvenimiškų situacijų todėl čia pasitarnaus Lane Departure Warning sistema. Pastaroji įspės apie tai, kad kertate ištisinę kelio juostą ir išvažiuojate į kelkraštį ar priešpriešinio eismo juostą.

forward-collision-warning[1] GARMIN nüviCam Naujasis GARMIN nüviCam - navigacija, vaizdo registratorius... forward collision warning1 forward-collision-warning-2[1] GARMIN nüviCam Naujasis GARMIN nüviCam - navigacija, vaizdo registratorius... forward collision warning 21 lane-departure-warning[1] GARMIN nüviCam Naujasis GARMIN nüviCam - navigacija, vaizdo registratorius... lane departure warning1

Integruotas vaizdo registratorius

Norėdami išvengti ginčytinų situacijų kelyje turime apsirūpinti patikimu liudininku kuris nepraleis nieko pro savo akis, todėl GARMIN nüviCam sprendimas aprūpinant jį kamera turėtų pradžiuginti kiekvieną. Integruotas vaizdo registratorius filmuoja aukšta kokybe, vaizdas ryškus ir suprantamas tiek šviesiu paros metu, tiek sutemus. GARMIN nüviCam vaizdo registratorius veikia taip pat kaip ir dauguma kokybiškų funkcionalių registratorių, vaizdą įrašinėja nepertraukiamai, o užfiksavus įvykį tas momentas išsaugomas atskirame aplanke kuris automatiškai netrinamas, tuo pačiu fiksuojama esamos vietos padėtis, judėjimo greitis ir tikslus laikas su data. Paslankus kameros objektyvas leis nustatyti tinkamą filmavimui poziciją net ir tuomet kai navigatorių tvirtinate pačiame lango krašte.

Įrašus galite peržiūrėti dideliame GARMIN nüviCam ekrane tuo pačiu matysite ir žemėlapio vaizdą su pažymėta vieta kur tuo momentu buvote. Taip pat įrašus galite peržiūrėti ir vėliau naudodami kompiuterį su įdiegta specialia peržiūros programa Dash Cam PlayerGARMIN nüviCam taip pat turi ir fotografavimo funkciją kurios dėka galite užfiksuoti bet kokį vaizdą, ši funkcija labai patogi kada reikia nufotografuoti padarytus pažeidimus ir pan. Visi įrašai saugomi atminties kortelėje, įrašo trukmė priklauso nuo įdėtos kortelės talpos.

built-in-dash-1[1] GARMIN nüviCam Naujasis GARMIN nüviCam - navigacija, vaizdo registratorius... built in dash 11 built-in-dash-2[1] GARMIN nüviCam Naujasis GARMIN nüviCam - navigacija, vaizdo registratorius... built in dash 21 built-in-dash-3[1] GARMIN nüviCam Naujasis GARMIN nüviCam - navigacija, vaizdo registratorius... built in dash 31

Tikslus galutinio taško atvaizdavimas esamu laiku

Garmin Real Vision™ funkcijos dėka nebereikės ieškoti reikiamo pastato numerio ar įvažiavimo į kiemą, kai tik priartėsite prie savo clear-view-destination[1] GARMIN nüviCam Naujasis GARMIN nüviCam - navigacija, vaizdo registratorius... clear view destination1maršruto galutinio taško navigatorius GARMIN nüviCam įjungs kamerą ir rodys esamu laiku filmuojamą vaizdą, o jame parodys tašką į kurį atvykstate ir tiksliai pažymės pastatą kurio Jums reikia.

 

Valdymas balsu

Kad ir kaip bebūtų keista, tačiau galite drąsiai pasikalbėti su GARMIN nüviCam navigacija. Įrenginysvoice-activated-navigation[1] GARMIN nüviCam Naujasis GARMIN nüviCam - navigacija, vaizdo registratorius... voice activated navigation1 atpažįsta balsą todėl neatitraukdami rankų nuo vairo bei dėmesio nuo kelio galite įvesti norimą pasiekti adresą ar objekto pavadinimą. Ši sistema veikia ne visomis kalbomis, dėl tikslaus kalbų sąrašo kreipkitės į GPSmeistrą.

 

Bluetooth® sąsaja

Sujunkite turimą telefoną su GARMIN nüviCam naudodami Bluetooth® technologiją ir navigatoriusbluetooth[1] GARMIN nüviCam Naujasis GARMIN nüviCam - navigacija, vaizdo registratorius... bluetooth1 atliks laisvų rankų įrangos vaidmenį. Šios funkcijos dėka galėsite priimti skambučius, skambinti ar skaityti pranešimus neišimdami telefono iš kišenės, visi atliekami veiksmai bus atvaizduojami navigatoriaus ekrane. Ši funkcija veikia tik su įrenginiais palaikančiais Bluetooth® technologiją.

 

Išmanioji sąsaja

Šios funkcijos dėka galite sujungti turimą išmanųjį iPhone® ar Android telefoną su GARMIN nüviCam. Suporavus įrenginius GARMIN nüviCamsmartphone-compatible[1] GARMIN nüviCam Naujasis GARMIN nüviCam - navigacija, vaizdo registratorius... smartphone compatible1 e1434621104248 naudos mobilaus interneto srautą duomenų perdavimui, pvz. kur palikote automobilį, informacija apie lankytinas vietas ar Jūsų esamą vietą.

weather[1] GARMIN nüviCam Naujasis GARMIN nüviCam - navigacija, vaizdo registratorius... weather1Be viso to šios funkcijos dėka galėsite persiųsti norimą adresą iš telefono tiesiai į navigatorių. o taip pat gausite tiesioginę prieigą prie Garmin Live Services sistemos, čia rasite įvairios naudingos informacijos tame tarpe tikslią orų prognozę.

 

Nurodymai balsu naudojant matomus objektus

GARMIN nüviCam vairuotojui balsu praneša apie kiekvieną artėjantį ir būsimą manevrą, o pridėjus Garmin Real Directions™ sistemągarmin-real-directions[1] GARMIN nüviCam Naujasis GARMIN nüviCam - navigacija, vaizdo registratorius... garmin real directions1 įrenginys pranešdamas apie manevrus panaudos ir matomus objektus. Taip bus dar paprasčiau orientuotis nepažįstamoje vietovėje, naudodami GARMIN nüviCam niekada nesijausite automobilyje vienišas, jis bendraus su jumis kaip pakeleivis ir pasakys, kad sekantis posūkis į dešinę iškart už degalinės ar pan.

 

Paprasta pasirinkti tinkamą išvažiavimą

Active Lane Guidance sistema gerokai palengvins orientaciją sudėtingose sankryžose ar nuvažiavimuose. Kuomet teks rinktis vieną iš kelių eismo juostų, GARMIN nüviCam kairiajame viršutiniame kampe parodys lentelę su rodyklėmis žyminčiomis kiekvieną eismo juostą, o reikiamą pažymės ryškiau, be to po jomis matysite atstumą iki to manevro. Priartėjus prie sudėtingos sankryžos, kelių išsišakojimo ar išvažiavimo, navigatoriaus ekranas padalinamas į dvi dalis, vienoje iš jų matome įprastą žemėlapio vaizdą, o kitoje tikrą tos vietovės nuotrauką su ryškiai pažymėtomis juostomis kurias turite pasirinkti norėdami tęsti savo maršrutą. GARMIN nüviCam naudodamas šias funkcijas gerokai palengvins kelionę net ir visiškai nepažįstamoje vietovėje, ši funkcija veikia viso maršruto metu automatiškai.

activeLane-guidance[1] GARMIN nüviCam Naujasis GARMIN nüviCam - navigacija, vaizdo registratorius... activeLane guidance1 three[1] GARMIN nüviCam Naujasis GARMIN nüviCam - navigacija, vaizdo registratorius... three1 photo-real-junction-view[1] GARMIN nüviCam Naujasis GARMIN nüviCam - navigacija, vaizdo registratorius... photo real junction view1

 

Foursquare išplėstinė lankytinų vietų paieška

GARMIN nüviCam naudojama išplėstinė lankytinų vietų paieška leis patogiai surasti tūkstančius objektų tokių kaip – prekybos centrai,foursquare[1] GARMIN nüviCam Naujasis GARMIN nüviCam - navigacija, vaizdo registratorius... foursquare1 parduotuvės, restoranai ir kitos veiklos sritys. Ši paieška už paprastą pranašesnė tuo, kad suradus tam tikrą objektą galima peržiūrėti papildomą informaciją apie ją jei tik tokia yra pridėta.

foursquare-smartphone-link[1] GARMIN nüviCam Naujasis GARMIN nüviCam - navigacija, vaizdo registratorius... foursquare smartphone link1Jei sujungiate GARMIN nüviCam su išmaniuoju telefonu ir naudojatės mobiliuoju internetu, tuomet galite pasinaudoti Foursquare suteikiama galimybe peržiūrėti detalią informaciją apie pageidaujamą objektą. Papildoma informacija kaupiama serveryje, ją pildo ir tikslina vartotojai, peržiūrėti galima vartotojų vertinimus ir atsiliepimus, darbo laiką, kainų lygį, aptarnavimo kokybę ir t.t.

 

Tikslus atvykimo taškas su Direct Access

Kad ir kaip būtų keista, tačiau galime pasiklysti prekybos centrų, oro uostų ar kitų stambių pramonės objektų stovėjimo aikštelėse, sudirect-access[1] GARMIN nüviCam Naujasis GARMIN nüviCam - navigacija, vaizdo registratorius... direct access1 Direct Access to išvengsite. Šios sistemos pagrindinis tikslas atvesti Jus į reikiamą tašką, tarkime vykstate į parduotuvę esančią dideliame prekybos centre GARMIN nüviCam su Direct Access atves jus prie to įėjimo kuriuo patogiausia pasiekti Jums reikiamą tikslą. Padės surasti oro uosto atvykimo ar išvykimo zonas ir daug kitų Jums reikalingų objektų, be to nurodys kurioje maždaug vietoje, bendrame komplekse, yra tai ko ieškote.

 

Atsargiai, vaikai!

Saugus eismas pirmoje vietoje, todėl GARMIN nüviCam garsiniu signalu bei vaizdu ekrane Jums praneš apie tai, kad įvažiuojate į zonąschool-zone[1] GARMIN nüviCam Naujasis GARMIN nüviCam - navigacija, vaizdo registratorius... school zone1 kurioje yra mokykla ar kita ugdymo įstaiga. Be to matysite koks didžiausias leistinas greitis yra toje zonoje, pamatę šį pranešimą turėtumėte atidžiau stebėti kelią ir prie jo artėjančius vaikus.

 

Daugiau informacijos atvaizduojama ekrane

Nebereikia dairytis į ženklus, kurie dažnai būna sunkiai įžiūrimi arba tiesiog pasislėpę po medžių šakomis ir pan. GARMIN nüviCammore-info-at-a-glance[1] GARMIN nüviCam Naujasis GARMIN nüviCam - navigacija, vaizdo registratorius... more info at a glance1 ekrane matysite ne tik žemėlapį, bet ir gatvės kurioje esate pavadinimą, jūsų judėjimo bei didžiausią leistiną greitį, numatomą atvykimo laiką ir kitus parametrus. Su funkcija „Up Ahead“ visada žinosite kas Jūsų laukia priešakyje, o tiksliau žinosite kokie objektai ar lankytinos vietos išdėstytos Jūsų suplanuotame maršrute. Svarbiausia tai, kad neteks išjungti žemėlapio bei maršruto rodymo norint peržiūrėti ankščiau minėtą informaciją. Visus šiuos dalykus darysite tiesiog navigacijos lange tiesiog prilieskite ekraną, o tuo pačiu matysite važiavimo maršrutą ir girdėsite balso nurodymus.

 

Galinio vaizdo kamera

GARMIN nüviCam galima sujungti su galinio vaizdo kamera BC™ 30, tai palengvins automobilio pastatymą atbulomis, taip išvengsitebackup-camera[1] GARMIN nüviCam Naujasis GARMIN nüviCam - navigacija, vaizdo registratorius... backup camera1 „aklosios zonos“ kurioje gali būti objektas kurio nenorime kliudyti ir t.t. Kamera įsigyjama atskirai, tai dviejų dalių įrenginys, o tiksliau ji susideda iš imtuvo kuris jungiamas prie GARMIN nüviCam ir pati kamera, tarpusavyje kamera su imtuvu sąveikauja bevieliu ryšiu. Su šiuo papildomu priedu savo navigatoriaus ekrane matysite kameros filmuojamą vaizdą, nors ir vadinama galine, tačiau ją galite sumontuoti kur tik pageidaujate ir stebėti tai ką norite.

 

2 Comments

Parašykite komentarą