NOUS NF serijos vaizdo registratoriai pasiekė ir Lietuvos rinką

NOUS tai naujas ir negirdėtas elektronikos gamintojas, o šių metų vasaros pabaigoje pasirodė pirmieji šio gamintojo vaizdo registratoriai – NF 3, NF 6 ir NF 8 ir Lietuvoje. NOUS NF serijos registratorius jau spėjo pamėgti Ukrainos, Lenkijos ir Rusijos vairuotojai, tai nėra pigiausi įrenginiai, tačiau tikrai prieinami kiekvienam, todėl apžvelkime juos detaliau.

Pirmas įspūdis visai neblogas, įrenginiai surinkti kokybiškai, korpusas tvirtas ir išbaigtas, nėra jokių nereikalingų detalių nei dizaine nei tvirtinimo elementuose. Visi NOUS registratoriai tvirtinami vakuuminio siurbtuko pagalba, pats laikiklis yra aktyvus, o tai reiškia, kad maitinimo kabelį galime prijungti tiek prie pačio įrenginio tiek prie laikiklio. NOUS aprūpino savo vaizdo registratorius nedideliais ekranais, todėl patogu valdyti jų nustatymus bei vykdyti vaizdo įrašų ar nuotraukų peržiūrą. Iš esmės vienas nuo kito NOUS registratoriai skiriasi filmavimo kokybe, be to NOUS NF 6 turi GPS imtuvą, o NOUS NF 8 naudoja Ambrella A7 vaizdo apdirbimo procesorių bei turi lietuvišką meniu, laikui bėgant greičiausiai jis atsiras visuose NOUS registratoriuose. Visi šie registratoriai išsiskiria iš kitų itin plačiu 170° filmavimo kampu, filmuoja FullHD 1920x1080P raiška 30 kadrų per sekundę greičiu. Visi šie NOUS vaizdo registratoriai turi nedidelį 2,7″ TFT ekraną.

NOUS-NF3 nous nf NOUS NF serijos vaizdo registratoriai pasiekė ir Lietuvos rinką NOUS NF3 Pirmasis eilėje NOUS NF 3, tai paprasčiausias įrenginys savo klasėje, kaip ir visi NOUS registratoriai tvirtinamas prie stiklo vakuuminiu siurbtuku su aktyviu laikikliu, filmavimo kokybė pakankamai gera tiek dienos metu, tiek sutemus. Funkcionalumas nėra išplėstas, tačiau turi visas reikalingiausias ir kokybiškam filmavimui reikalingas funkcijas, tame tarpe ir judesio aptikimą. Šis vaizdo registratorius puikiai tiks tiems, kas nori turėti kokybišką įrenginį už prieinamą kainą.
NOUS-NF6 nous nf NOUS NF serijos vaizdo registratoriai pasiekė ir Lietuvos rinką NOUS NF6 Sekantis yra NOUS NF 6, tai mūsų manymu optimalus įrenginys norintiems turėti nebrangų įrenginį su ekranu ir GPS imtuvu. Pastarojo dėka matysite judėjimo trajektoriją paremtą koordinatėmis, judėjimo greitį bei tikslų laiką su data. Filmavimo kokybė pakankamai gera tiek dienos metu, tiek sutemus, vaizdo apdirbimui naudojamas Novatek 96650 procesorius. NOUS NF 6 vaizdo registratorių renkasi vartotojai norintys turėti kokybišką ir funkcionalų įrenginį už konkurencingą kainą.

NOUS NF 8 nous nf NOUS NF serijos vaizdo registratoriai pasiekė ir Lietuvos rinką NOUS NF8
NOUS NF 8

Na ir paskutinis yra NOUS NF 8, tai savo grupės lyderis, jis iš ankščiau aprašytų išsiskiria ženkliai geresne filmavimo kokybe nors ir filmuoja kaip ir pastarieji 170° kampu, o kaip žinia kuo platesnis filmavimo kampas tuo labiau nukenčia filmavimo kokybė. Nepaisant to NOUS NF 8 tikrai puikiai filmuoja tiek dienos metu, tiek sutemus, o su tuo registratoriui susidoroti padeda Ambrella A7 vaizdo apdorojimo procesorius. Nuo ankstesnių įrenginių šis išsiskiria ir tuo, kad turi lietuvišką meniu, tai tikrai palengvina įrenginio paruošimą naudojimui, bet ir be to galima išsiversti. Mūsų pastebėjimas yra netobula vaizdo stabilizavimo sistema, o tai labai pastebima kai filmavimo kokybė yra labai gera. Kaip ir kiti NOUS įrenginiai, taip ir NF 8 tvirtinamas vakuuminio siurbtuko pagalba, jis ne tik patogus nuimant ar vėl atgal montuojant registratorių, bet ir techniškai apgalvotas, siurbtukas prispaudžiamas ne svirtimi, o pasukant jo korpusą. Žinoma sakysite anokia tai gudrybė, tačiau tai tikrai patogu, nes ne visuose automobiliuose yra patogu tvirtinti registratorių už veidrodžio ar arti stogo ir nevisais atvejais būna pakankamai vietos nuspausti svirtį, o pasukti korpusą labai paprasta.

Mūsų nuomone NOUS registratoriai tikrai verti dėmesio, žinoma nekeltume jų į aukščiausią lygį tačiau negalime nepastebėti, kad lyginant su daugeliu kitų Kinijoje pagamintų įrenginių šie išsiskiria surinkimo kokybe, kompaktišku dydžiu, patogiu ir stabiliu tvirtinimu, o ir filmavimo kokybe lenkia daugumą iš jų, o svarbiausia kaina yra tikrai konkurencinga. Kaip ir minėjome ankstesniuose straipsniuose, taip ir pasikartosime šiame, nevalia rinktis vaizdo registratoriaus pagal aprašymą nes realybėje gali būti, kad įrenginys jo neatitinka, todėl kviečiame visus besidominčius apsilankyti pas mus ir palyginti daugumos rinkoje esančių vaizdo registratorių galimybes gyvai.

[modal heading=“Patarimas“ footer=“Čia taip pat galėsite maloniai pabendrauti su draugišku kolektyvu bei sulaukti patarimų susijusių su šia sritimi.“ dismiss_header=“dismiss_header“ text=“Patarimas Jums!“ size=“btn-large“ variation=“btn-danger“]Šiuos ir kitus įrenginius galite įsigyti patikimoje el. parduotuvėje www.GPSmeistras.lt  arba atvykite ir gyvai apsipirkite adresu Kaune, Jonavos g. 204a, čia galėsite pasitarti ir išsirinkti Jums tinkamiausią.[/modal]