Garmin dezlCam LMT pirmasis sunkvežimių navigatorius su vaizdo registratoriumi

Garmin dezlCam LMT, tai pirmoji šio gamintojo navigacija sunkvežimiams su įmontuota kamera, kad važiavimas taptų dar patogesnis.Garmin dezlCam LMT Garmin dezlCam LMT Garmin dezlCam LMT pirmasis sunkvežimių navigatorius su vaizdo registratoriumi dezlCam LMTHD Patogumui pasitarnauja tai, kad įrenginys turi ir didelį 6.0” (15,24cm) stiklinį (multi touch) lietimui jautrų ekraną, kuriame aiškiai matysite visą reikalingą informaciją. Navigacija turi galimybę parinkti jums kelius pagal sunkvežimio dydį bei svorį, ypač jei keliausite už Rytų Europos ribų, o taip yra dėl to, kad Rytinėje Europos dalyje pateikiama labai mažai informacijos sunkvežimiams. Taip pat lengvai galėsite rasti sunkvežimių aptarnavimo taškus, sunkvežimių vairuotojų mėgstamas lankytinas vietas ir visus kitus objektus reikalingus tiek sunkvežimiui, tiek jo vairuotojui. Nuolat gausite perspėjimus apie maršrute esančių tiltų aukščius, svorio apribojimus bei kitus reikalavimus ar draudimus į kuriuos reikėtų atsižvelgti sunkvežimio vairuotojams.

Naujovė – Garmin dezlCam LMT turi įtaisytą kamerą, palengvinančią orientavimąsi kelyje bei galinčią tarnauti kaip vaizdo registratorius, kad įvykus įvykiui būtų lengviau išsiaiškinti detales, nustatyti kaltininką ar įrodyti savo nekaltumą. Nesvarbu kur prietaisas bus pritvirtintas – ar prie priekinio stiklo ar prietaisų skydelio, įrenginio lęšis puikiai atkurs vaizdą ekrane. Taip pat kokybiškam vaizdui pasitarnaus ir didelis, ryškus, saulėje įžiūrimas ekranas.

Garmin dezlCam LMT įrašinėja 1080p aukštos raiškos vaizdą, o įvykio atveju automatiškai išsaugos šiuos duomenis arba tai galėsite padaryti patys vienu mygtuko paspaudimu. Taip pat prietaisas lengvai nuimamas, dėka savo magnetinio laikiklio, o tai labai patogu jei reikia įvykio padarinius įamžinti iš arčiau. Taip pat įvykus įvykiui išsaugojamas ne tik vaizdo įrašas, bet ir įvykio vietos koordinatės, tikslus judėjimo greitis, laikas ir data. Komplekte rasite ir 8 GB microSD™ kortelė, jei jos talpos nepakaks galite įsigyti papildomą, Garmin DezlCam LMT palaiko iki 64Gb talpos korteles.

01-built-in-dash-cam[1] Garmin dezlCam LMT Garmin dezlCam LMT pirmasis sunkvežimių navigatorius su vaizdo registratoriumi 01 built in dash cam1

02-road-warnings[1] Garmin dezlCam LMT Garmin dezlCam LMT pirmasis sunkvežimių navigatorius su vaizdo registratoriumi 02 road warnings1Perspėjimai kelyje bei kelių parinkimas pagal sunkvežimio parametrus. Naudojant Garmin dezlCam LMT kai kuriuose regionuose jums rūpima informacija bus nuolat pateikiama ekrane, taip pat sukūrus profilį su jūsų sunkvežimio informacija, navigacija parinks optimaliausius maršrutus su būtent jūsų sunkvežimio svoriui bei aukščiui pritaikytais keliais.Taip pat šis įrenginys gali išsaugoti daug informacijos apie kelionę, kad jums būtų kuo lengviau pildyti kelionės dokumentaciją.

 

03-custom-route-shaping[1] Garmin dezlCam LMT Garmin dezlCam LMT pirmasis sunkvežimių navigatorius su vaizdo registratoriumi 03 custom route shaping1

Laisvų rankų įranga. Susiejus Garmin dezlCam LMT su išmaniuoju telefonu per Bluetooth bevielę sąsają galima šiuo prietaisu naudotis kaip laisvų rankų įrenginiu. Navigacijos ekrane matysite skambinančiojo duomenis, tiesiai ekrane spustelėję atsiliepimo piktogramą nedelsiant skambutį priimsite. Be to ekrane matysite ir galėsite perskaityti trumpuosius pranešimus kuriuos gaunate į susietą telefoną. Garmin dezlCam LMT galima valdyti ir balsu, tačiau ši funkcija veikia ne visomis kalbomis ir ne visuose regionuose yra pritaikoma.

08-hands-free-nav[1] Garmin dezlCam LMT Garmin dezlCam LMT pirmasis sunkvežimių navigatorius su vaizdo registratoriumi 08 hands free nav1

Keliaujant už Rytų Europos ribų HD Digital Traffic jums pateiks kas 30 sekundžių atnaujinamą informaciją apie situaciją kelyje – priekyje susidariusias spūstis, laiką kurį galimai užtruksite spūstyse, galimus apvažiavimus ir pan. Taip pat papildomai įrenginys rodys esamą temperatūrą bei orų prognozę.

09-traffic-weather[1] Garmin dezlCam LMT Garmin dezlCam LMT pirmasis sunkvežimių navigatorius su vaizdo registratoriumi 09 traffic weather1

Active Lane Guidance (ALG). ALG padės jums įveikti sudėtingas sankryžas ar kelių išsišakojimus, Garmin dezlCam LMT tiksliai nurodys juostą kuria reikia važiuoti, ją pažymės ryškia spalva bei apie tai įspės balsu. Be to parodys realias tos vietos nuotraukas su aiškiais nukreipimais kur važiuoti. Per galingus Garmin dezlCam LMT sumontuotus garsiakalbius net ir esant triukšmui aiškiai išgirsite kelionės nurodymus.

13-backup-camera[1] Garmin dezlCam LMT Garmin dezlCam LMT pirmasis sunkvežimių navigatorius su vaizdo registratoriumi 13 backup camera1Papildoma kamera

Esant reikalui Garmin dezlCam LMT galima suderinti atskirai nusipirkus Garmin BC™ 30 bevielę kamerą, kuri puikiai susiderins su navigacija ir jos ekrane bus rodomos visos kliūtys esančios automobilio gale važiuojant atbuline eiga. Tai stipriai palengvins sunkvežimio vairavimą atbuline eiga.

 

Objektai neišjungus žemėlapio

Rasti norimus objektus su Garmin dezlCam LMT dabar tapo dar lengviau, nes važiuojant juos galima matyti neišjungus žemėlapio. Garmin dezlCam LMT ekrane atsirandančios ikonėlės informuoja apie aplink esančias paslaugas ir jums lieka tik išsirinkti tinkamą. Taip pat yra galimybė rasti populiariausias lankytinas vietas, parduotuves, maitinimo įstaigas ir kita naudojant Foursquare išplėstinę lankytinų vietų paieškos sistemą.

Komplektą sudaro

  • Garmin dezlCam LMTHD;
  • Viso laiko nemokama žemėlapių naujinimo licencija ir HD digital traffic;
  • Aktyvus magnetinis laikiklis;
  • Viso laiko nemokami eismo pranešimai, antena įmontuota kroviklio laide;
  • USB laidas;
  • 8Gb microSD™ kortelė;
  • Vartotojo vadovas.

Techninės charakteristikos

Įrenginio išmatavimai 18.3 x 9.4 x 1.5 cm (3.3 cm su kamera)
Ekrano išmatavimai 13.6 x 7.2 cm; 6.1″ colio įstrižainė (15.4 cm)
Ekrano rezoliucija 800 x 480 pikselių
Ekrano tipas WVGA spalvotas TFT su pašvietimu
Svoris 319.2 g
Baterija Pakraunama Li-on
Baterijos darbo laikas Iki 30 minučių
Padidinto jautrumo imtuvas Yra
Atmintis ir žemėlapiai
Įrašyti žemėlapiai Yra
Nemokami žemėlapių atnaujinimai Yra
nüMaps garantija Yra
Vidinė atmintis Yra
Atminties kortelių palaikymas Yra; 8GB kortelė pridėta (skirta vaizdo registratoriui)
Lankytinų vietų palaikymas Yra
Išsaugotos vietos\ kelionės taškai 1000
Navigacijos galimybės
Gatvių pavadinimai balsu Yra
Valdymas balsu Yra
TMC eismo pranešimai Yra (3D eismas)
Nemokami eismo pranešimų atnaujinimai Yra (3D eismas)
Juostų pasirinkimo pagalba Yra
Sankryžų nuotraukos Yra
Kelių vengimai Yra
Bluetooth® Yra
Greičio ribojimo ženkliukas Yra
Lankytinų vietų atvaizdavimas Yra
Papildomos funkcijos
Vaizdo registratorius Yra
Automatinis įvykio nustatymas (G-sensor) Yra
Atminties kortelių su žemėlapiais palaikymas Yra
Vaizdo registratoriaus atminties kortelių palaikymas Yra (iki 64 GB microSD 4 arba aukštesnės klasės)
Magnetinis laikiklis Yra
Foursquare Yra
Paprastas sunkvežimio profilis Yra
Sunkvežimių aptarnavimo katalogas Yra
Reikiamos vietos sunkvežimiams Yra
Kelionės planavimas Yra
IFTA degalų sąnaudų registravimas Yra
HOS pažeidimų perspėjimai Yra
Pritaikomas pagrindinis meniu Yra
Galimybė pritaikyti Garmin BC™ 30 belaidę galinio vaizdo kamerą Yra
Kelionės žurnalas Yra
Tiesioginė prieiga Yra
Orai realiu laiku priderinus išmaniojo telefono programėlę Yra

 

[modal heading=“Patarimas“ footer=“Čia taip pat galėsite maloniai pabendrauti su draugišku kolektyvu bei sulaukti patarimų susijusių su šia sritimi.“ dismiss_header=“dismiss_header“ text=“Patarimas Jums!“ size=“btn-large“ variation=“btn-danger“]Šiuos ir kitus įrenginius galite įsigyti patikimoje el. parduotuvėje www.GPSmeistras.lt  arba atvykite ir gyvai apsipirkite adresu Kaune, Jonavos g. 204a, čia galėsite pasitarti ir išsirinkti Jums tinkamiausią.[/modal]