Naujas sportinis laikrodis – Garmin Forerunner 920xt

Garmin Forerunner 920xt

Tai naujasis sportinis laikrodis, tinkantis įvairioms sporto šakoms. Garmin Forerunner 920xt laikrodis gali kvalifikuotai treniruoti įvairių sporto šakų atstovus. Garmin Forerunner 920XT Garmin Forerunner 920xt Naujas sportinis laikrodis - Garmin Forerunner 920xt fr920xt cover ohne2Jame rasite daug pažangių funkcijų, tokių kaip bėgimo dinamika, realus stebėjimas bei išmanūs pranešimai.

Įrenginio ypatybės

Šiuo prietaisu galite naudotis treniruotės metu arba visos dienos veiklų metu. Šiame laikrodyje telpa aukštos kokybės treniruočių programos, jo dizainas aptakus, kad galima būtų lengvai naudoti vandenyje. Šio modelio ekranas yra apie 15 procentų šviesesnis nei jo pirmtako Forerunner 910XT, taip pat Garmin Forerunner 920xt gali pasigirti ir aukštos rezoliucijos spalvotu ekranu, lanksčia apyranke bei laikrodžio režimu, kad galėtumėte nešioti jį visą dieną. Veiklos stebėjimo funkcija matuoja jūsų žingsnius, miegą bei per dieną sudegintas kalorijas, tokiu būdu atvaizduodama jūsų dienos ritmą.

Plaukiojimas su Garmin Forerunner 920XT

Jei treniruojatės baseine ar vandens telkinyje Garmin Forerunner 920xt užfiksuos detalius plaukimo rodmenis, tokius kaip nuotolį, tempą, mostų skaičių bei dažnumą. Taip pat galėsite naudotis laiko perspėjimais, kurie pagelbės laikant tempą arba nuotolio perspėjimais, kurie padės sužinoti kada baigiasi setas.

Bėgiojimas

Klientų prašymu dabar Garmin Forerunner 920xt turi galimybę apdoroti bėgimo dinamikos duomenis, todėl jis jums padės treniruotis optimaliai. Taip pat yra galimybė naudoti prietaisą su HRM-Run™ stebėjimo įrenginiu. Ši pora leidžia matyti tokius duomenis kaip žingsnių per minutę skaičiavimas, vertikalus svyravimas („atšokimų“ skaičius jūsų žingsnyje) ir kontakto su žeme laikas (kiek laiko jūsų koja praleidžia ant žemės kiekvieno žingsnio metu).

Dar daugiau naudojimo galimybių suporavus su išmaniuoju telefonu

Atsisiuntus reikiamą programėlę, Jūsų Garmin Forerunner 920xt gali lengvai ir greitai būti suporuojamas su turimu išmaniuoju telefonu ir jums atsivers dar daugiau prietaiso naudojimo galimybių. Kaupiamos informacijos dėka galite analizuoti savo veiklą bei įnešti reikiamas korekcijas tam tikrose srityse, visa sukaupta informacija galite nevaržomai dalintis su draugais ar bendraminčiais.

[modal heading=“Patarimas“ footer=“Čia taip pat galėsite maloniai pabendrauti su draugišku kolektyvu bei sulaukti patarimų susijusių su šia sritimi.“ dismiss_header=“dismiss_header“ text=“Patarimas Jums!“ size=“btn-large“ variation=“btn-danger“]Šiuos ir kitus įrenginius galite įsigyti patikimoje el. parduotuvėje www.GPSmeistras.lt  arba atvykite ir gyvai apsipirkite adresu Kaune, Jonavos g. 204a, čia galėsite pasitarti ir išsirinkti Jums tinkamiausią.[/modal]