Dar viena patogi naujiena – Garmin babyCam™

Panašu, kad Garmin tvirtai įžengė į vaizdo įrašymo, perdavimo bei atvaizdavimo įrangos rinką ir tęsia tokios produkcijos asortimentą. Šį kartą pristatoma pirmoji rinkoje tokio tipo kamera – Garmin babyCam. Tai kamera skirta vaikų stebėjimui vairuojant, nuo šiol neteks rizikuoti savo bei aplinkinių saugumu, dairytis per petį ar sustoti norint įsitikinti ar Jūsų mažylis jaučiasi patogiai. Garmin babyCam bevieliu ryšiu susijungia su vienu iš Garmin navigatorių palaikančių šią funkciją ir jo ekranas naudojamas kaip monitorius vaizdui perduoti.

Stebėkite mažylį navigacijos ekrane

  • Tai pirmoji vaiko stebėjimo kamera skirta naudoti automobilyje ir dirbanti su tam skirtu Garmin navigatoriumi;
  • Paprastas ir nesudėtingas perjungimas iš navigacijos į Garmin babyCam transliuojamą vaizdą;
  • Kamera gali dirbti naktiniu režimu todėl ir tamsoje aiškiai matysite savo mažylį, ši sistema veikia be papildomo šviesos šaltinio kuris trikdyto vaiko ramybę;
  • Kas kart prieš išlipant iš automobilio gausite pranešimą, kad privalote patikrinti ir keleivius;
  • Garmin babyCam greitai ir nesudėtingai pritvirtinsite prie sėdynės galvos atramos, o tam neprireiks jokių įrankių.

Garmin babyCam garmin babycam Dar viena patogi naujiena - Garmin babyCam™ hero1

Nuo šiol keliauti su mažyliu bus daug paprasčiau

Visi tėvai rūpinasi savo vaikais, deja, bet keliaujant ne visada patogu ar saugu tai daryti todėl Garmin ir sukūrė pirmąją rinkoje automobilinę vaiko stebėjimo kamerą Garmin babyCam. Šios kameros dėka saugiai galite stebėti savo mažylį turimo Garmin navigatoriaus ekrane kai tik to prireikia ir tam nereikės apsigręžti, atitraukti dėmesį nuo kelio, ar sustoti. Tai gi galite naudotis navigacija ir tuo pačiu matyti savo mažylį bei girdėti garsinius navigacijos pranešimus. Garmin babyCam tai pagalbininkas kuris pasitarnaus kiekvienoje mažylio kelionėje.

 

Naktinis matymas

Garmin babyCam taip pat turi ir naktinio matymo funkciją kurios dėka filmuojami bei transliuojami aiškūs vaizdai net ir esant prastam apšvietimui, o tam nereikės įjungti salono apšvietimo ar kitaip trukdyti savo mažyliui. Tiek šviesiu,tiek tamsiu paros metu kamera fiksuos aiškius vaizdus, o reguliuojamas filmavimo aprėpties kampas leis nukreipti kamerą į vieną ar kelis vaikus esančius už vairuotojo.

Lengvas ir greitas paruošimas darbui

Jums neprireik nei įrankių, nei laidų norint Garmin babyCamparuošti darbui, o tam užtruksite vos kelias minutes. Paprastu, tvirtu ir patikimu twist-to-clamp tipo kameros laikikliu ją nesunkiai pritvirtinsite prie sėdynės galvos atlošo strypo. Belieka sujungti kamerą su turimu navigatoriumi, tai padaryti labai paprasta, prijunkite maitinimo kabelį su imtuvu prie navigatoriaus (kabelį rasite komplekte su kamera) ir susiekite įrenginius bevieliu ryšiu. Štai ir viskas Jūs galite mėgautis Garmin babyCam tiesiogiai transliuojamu vaizdu.

Sujunkite su turimu Garmin navigatoriumi

Jūsų patogumui Garmin babyCam pritaikytas dirbti su įvairiais tokią technologiją palaikančiais Garmin navigatoriais. Visiškai nesvarbu ar tai lengvajam automobiliu, sunkvežimiui ar kitai transporto priemonei skirtas įrenginys, jei jis turi galimybę atvaizduoti kameros siunčiamą vaizdą jį galite sujungti su Garmin babyCam. Negana to, jei Jūsų turimas navigatorius turi funkciją „Valdymas balsu“, tuomet kameros transliuojamą vaizdą taip pat galite iškviesti balsu.

Naudokite kelias kameras

Ir tikrai taip, Jūs galite naudoti iki 4-ių kamerų vienu metu ir visiškai nesvarbu ar tai bus visos Garmin babyCam, ar tarp jų atsiras bevielė galinio vaizdo kamera Garmin BC 30 visas jas galima sujungti į vieną sistemą. Bet kuriuo metu galite pasirinkti kurios kameros vaizdą norite matyti turimo Garmin navigatoriaus ekrane.

Bevielė kamera

Įdėkite į savo Garmin babyCam dvi AA tipo baterijas ir iš kart galėsite ja naudotis. Nereikia rūpintis kameros įjungimu ar išjungimu, suporavus Garmin babyCam su navigatoriumi ji automatiškai pradeda bei baigia darbą,taip pat kaip ir pats navigatorius. Ekrane matysite transliuojamą vaizdą, norėdami taupyti baterijas galite rinktis transliuojamo vaizdo trukmę 10s, 20s ar 30s, taip pat ekrane matysite pranešimus apie senkančias baterijas. Garmin babyCam galite naudoti ir su išoriniu maitinimo kabeliu, tuomet nereikės baterijų.

Visada stebėkite mažylį

Su Garmin babyCam vairuosite nesiblaškydami, o pasiekę kelionės tikslą, Garmin navigatoriaus ekrane, matysite pranešimą apie tai, kad patikrintumėte ar neturite keleivių kuriuos reikia pasiimti su savimi prieš paliekant automobilį.

Garmin babyCam suderinamumas

Garmin babyCam suderinama su šiais navigatoriais:

Nuvi 2457LMT, 2497LMT, 2539LMT, 2557LMT, 2558LMTHD, 2559LMT, 2577LT, 2589LMT, 2597LMT, 2598LMTHD, 2599LMTHD, 2639LMT, 2689LMT, 2699LMTHD, 2789LMT, 55, 55LM, 55LMT, 56, 56LM, 56LMT, 57, 57LM, 57LMT, 58, 58LM, 58LMT, 65 LM, 65 LMT, 66LM, 66LMT, 67LM, 67LMT, 68LM, 68LMT, nuviCam LMTHD, RV 660LMT, dezl 570LMT, dezl 770LMTHD, dezlCam LMTHD.

Techninės charakteristikos ir parametrai

Dydis 86.5 x 39.9 x 43.7 mm
Svoris 53.0g (be baterijų)
Rezoliucija VGA (640 x 480)
Filmavimo greitis 30kps
Išorinio maitinimo kabelis Palaikomas (nepridedamas)
Baterijų tipas 2xAA (nepridedamos)
Baterijų įkrovimas Ne
Naktinio filmavimo režimas Taip
Bevielė sąsaja Taip (2.4 GHz)
Pranešimas apie esamus keleivius Taip

 

[modal heading=“Patarimas“ footer=“Čia taip pat galėsite maloniai pabendrauti su draugišku kolektyvu bei sulaukti patarimų susijusių su šia sritimi.“ dismiss_header=“dismiss_header“ text=“Patarimas Jums!“ size=“btn-large“ variation=“btn-danger“]Šiuos ir kitus įrenginius galite įsigyti patikimoje el. parduotuvėje www.GPSmeistras.lt  arba atvykite ir gyvai apsipirkite adresu Kaune, Jonavos g. 204a, čia galėsite pasitarti ir išsirinkti Jums tinkamiausią.[/modal]