Nauji Garmin Dash Cam™ 30 ir 35 vaizdo registratoriai keičia senuosius

Senieji Garmin Dash Cam™ serijos vaizdo registratoriai keičiami ką tik mūsų rinkoje pasirodžiusiais 30 ir 35 modeliais. Tai ne tik vizualiai pasikeitę, bet ir techniniais parametrais pranašesni įrenginiai.

Pasak gamintojo tai yra itin aukštos kokybės įrenginiai įrašantys didelės raiškos, detalius vaizdus. Kameros puikiai turėtų tvarkytis ir Garmin Dash Cam™ garmin dash cam™ Nauji Garmin Dash Cam™ 30 ir 35 vaizdo registratoriai keičia senuosius dash cam 35esant prastam apšvietimui, t.y. sutemus ar esant prastam apniukusiam orui. Kalbame konkrečiai apie Garmin Dash Cam™ 30 ir 35 modelius, esminis skirtumas tarp jų yra tai, kad 35-as modelis turi įmontuotą GPS imtuvą, didesnį ekraną ir naudingus pranešimus vairuotojui. Naudojant pastarąjį įrenginį gausite pranešimus apie tai, kad atstumas iki priešais važiuojančios transporto priemonės yra pavojingas, kad artėjate prie stacionarios greičio matavimo kameros. Be abejo gamintojas skuba perspėti, kad pastarieji pranešimai veikia ne visose šalyse. O GPS imtuvo dėka prie įrašo bus pridedama informacija gaunama tiesiai iš palydovų, t.y. tikslus laikas, data, judėjimo greitis bei koordinatės.

Garmin Dash Cam™ vaizdo registratoriai sukurti taip, kad kiekvienas vartotojas be vargo galėtų jais naudotis, montavimas taip pat nesukels jokių nepatogumų. Pasirenkamas 1080p ar 720p įrašo formatas užtikrins detalų vaizdo fiksavimą net ir nepalankiomis filmavimui sąlygomis. Kaip ir dauguma registratorių, taip ir Garmin Dash Cam™ vaizdą įrašo norimo dydžio atkarpomis (1; 2; 3min ir t.t.), o užpildžius tam skirtą atminties dalį seniausi įrašai trinami ir vietoje jų rašomi nauji. G-jutiklio dėka registratoriai automatiškai užfiksuos įvykį kurio metu buvo staigiai stabdoma, greitėjama ar fiksuojamas smūgis. Jei prireiks daugiau filmuotos medžiagos, t.y. nufilmuoti ilgesnį laiko tarpą, tai padaryti galėsite bet kuriuo metu pakeitę komplekte esančią atminties kortelę Garmin Dash Cam™ garmin dash cam™ Nauji Garmin Dash Cam™ 30 ir 35 vaizdo registratoriai keičia senuosius dash cam 30didesne (palaikomos iki 64Gb talpos).

Nesijaudinkite dėl kameros įjungimo ar išjungimo, Garmin Dash Cam™ 30 ar 35 prijungus maitinimą automatiškai įsijungs ir pradės filmuoti, maitinimui nutrūkus – užbaigs įrašą ir saugiai išsijungs. Šie vaizdo registratoriai turi įmontuotus akumuliatorius kurie skirti ne tik duomenų palaikymui, bet ir filmavimui be išorinio maitinimo. Pastaroji funkcija labai naudinga norint užfiksuoti patirtus nuostolius, nufotografuoti padarytus pažeidimus įvykio metu ar filmuoti derybas su nukentėjusiąja ar savo kaltės nepripažįstančiąja puse. Visus įrašus galite peržiūrėti tiesiog Garmin Dash Cam™ sumontuotame ekrane arba detaliai juos išanalizuoti perkėlus į kompiuterį. Ekranas reikalingas ne tik vaizdų peržiūrai, jis labai pasitarnaus norint teisingai nustatyti filmavimo kryptį, jo dėka atliekami visi registratoriaus nustatymai, o naudojant Garmin Dash Cam™ 35 modelį ekrane matysite ir tam tikrus įspėjimus bei pranešimus apie kuriuos kalbėjome anksčiau.

 

Kaip ir minėjome, vaizdų peržiūrą galima vykdyti kompiuteriu, t.y. išėmus atminties kortelę iš registratoriaus įstatome ją į kompiuteryje esantį kortelių skaitytuvą ir praktiškai iš karto galime mėgautis rezultatu. Vaizdo įrašus galite paleisti per bet kurį kompiuteryje esantį vaizdo grotuvą, žinoma tai padaryti galite ir bet kurio išmaniojo įrenginio, kuris turi lizdą atminties kortelei, pagalba. Jei norite patogiai išanalizuoti ar sutvarkyti įrašus naudokitės nemokama gamintojo programa Dash Cam Player. Šio grotuvo dėka, peržiūrint Garmin Dash Cam™ 35 vaizdo registratoriumi filmuotą medžiagą, papildomame lange, šalia įrašo matysite grafiškai atvaizduotą judėjimo trajektoriją, t.y. žemėlapyje matysite tikslią buvimo vietą kuri surišta su peržiūrimu vaizdu.

dashcamplayer-screenshot-3[1] garmin dash cam™ Nauji Garmin Dash Cam™ 30 ir 35 vaizdo registratoriai keičia senuosius dashcamplayer screenshot 31

Garmin Dash Cam™ 30 ir 35 yra visiškai naujas produktas mūsų asortimente, todėl asmeninių pastebėjimų bei nuomonės kol kas negalime pareikšti, bet vos juos išbandysime būtinai parašysime atsiliepimus. Taip pat ir kiekvienas skaitytojas turi galimybę pareikšti savo nuomonę apie šiuos įrenginius, jei naudojatės vienu ar kitu, parašykite atsiliepimą komentarų skiltyje.

[modal heading=“Patarimas“ footer=“Čia taip pat galėsite maloniai pabendrauti su draugišku kolektyvu bei sulaukti patarimų susijusių su šia sritimi.“ dismiss_header=“dismiss_header“ text=“Patarimas Jums!“ size=“btn-large“ variation=“btn-danger“]Šiuos ir kitus įrenginius galite įsigyti patikimoje el. parduotuvėje www.GPSmeistras.lt  arba atvykite ir gyvai apsipirkite adresu Kaune, Jonavos g. 204a, čia galėsite pasitarti ir išsirinkti Jums tinkamiausią.[/modal]