Judėkite stilingai su Garmin vivomove

Judėkite stilingai su Garmin vivomove, tokiu šūkiu Garmin pristatė naują, išties kitokios išvaizdos aktyvumo asistentą nei ankstesnieji. Tai stilingas analoginis laikrodis su aktyvumo stebėjimo savybėmis ir 1 metų baterijos veikimo trukme. Pridedant stiliaus prie aktyvumo stebėjimo vivomove apjungia klasikinį dizainą su populiariomis funkcijomis, stebi aktyvumą ir miegą, primenant naudotojui kai jis yra per ilgai neaktyvus. Su 1 metų baterijos gyvavimo laiku, atsparumu vandeniui iki 5ATM (50 metrų) ir keičiamų apyrankių įvairove, vivomove yra nešiojamas 24 valandas per dieną, 7 dienas per savaitę, nepaisant to, ką veiksite. Šis laikrodis puikiai tiks ir laisvalaikiu užsiimant aktyviomis pramogomis taip pat ir einant į verslo susitikimą ar prabangų pokylį.

vivomove vivomove Judėkite stilingai su Garmin vivomove vivomove

Sukurtas dėvėti visą dieną vivomove yra nesenstančios klasikos išvaizdos ir gali būti kelių skirtingų modelių: sportinis, klasikinis su odine apyranke bei premium su odine apyranke ir nerūdijančio plieno korpusu. Su įvairiomis šio laikrodžio variacijomis, galėsite prisitaikyti jį prie savo poreikių bei stiliaus. 5ATM atsparumas vandeniui leis Jums ramiai plaukioti ar maudytis duše su šiuo laikrodžiu.

garmin.vivomove-watch-735x400[1] vivomove Judėkite stilingai su Garmin vivomove garmin

Garmin vivomove laikrodis turi du funkcijų stulpelius. Stulpelis kairėje pusėje nurodo dienos žingsnių tikslą, o raudonas stulpelis dešinėje pilnai užsipildęs primena, kad vartotojas per ilgai buvo neaktyvus. Jis iš naujo nusistato pajudėjus kelias minutes. Per dieną, vivomove automatiškai sinchronizuoja duomenis su Garmin Connect mobiliąja aplikacija.

 

Jau laukiame šių laikrodžių siuntos, galėsite įsigyti šias vivomove laikrodžio variacijas: sportinis juodas arba baltas (kaina 140 eurų), klasikinis juodas arba baltas su odine apyranke (kaina 180 eurų) ir premium su nerūdijančio plieno korpusu ir odine apyranke (kaina 240 eurų). Kiekvienas suras sau tinkamą minimalistinį, išvaizdų ir svarbiausia išmanų kasdieninį asistentą.

 

 

[modal heading=“Patarimas“ footer=“Čia taip pat galėsite maloniai pabendrauti su draugišku kolektyvu bei sulaukti patarimų susijusių su šia sritimi.“ dismiss_header=“dismiss_header“ text=“Patarimas Jums!“ size=“btn-large“ variation=“btn-danger“]Šiuos ir kitus įrenginius galite įsigyti patikimoje el. parduotuvėje www.GPSmeistras.lt  arba atvykite ir gyvai apsipirkite adresu Kaune, Jonavos g. 204a, čia galėsite pasitarti ir išsirinkti Jums tinkamiausią.[/modal]