BECKER revo – Dviejų dalių, išskirtinio dizaino navigatorius. Aprašymas bei apžvalga

{focus_keyword} BECKER revo - Dviejų dalių, išskirtinio dizaino navigatorius. Aprašymas bei apžvalga Becker REvo21

Naujasis BECKER flagmanas, tai REVO.1 ir REVO.2 , pastarasis sukurtas specialiai sunkiojo transporto vairuotojams, apginkluotas novatoriškiausiomis funkcijomis. Jis įtiks net ir išrankiausiam tolimųjų reisų vairuotojui. BECKER savo naujojo flagmano korpusui panaudojo tik aukščiausios kokybės medžiagas, nors  jis įspūdingai plonas (tik 7mm), tačiau yra tikrai tvirtas.


{focus_keyword} BECKER revo - Dviejų dalių, išskirtinio dizaino navigatorius. Aprašymas bei apžvalga Becker REvo2 sonu

 Rinkoje BECKER revo serija  išsiskiria ne vien tik dizainu, bet ir tuo, kad įrenginio ekranas yra atskirtas nuo navigacinio kompiuterio. Navigacinis kompiuteris ir visos jungtys yra ModuClick active car cradle. Prijungus ModuClick active car cradle prie ekrano, automatiškai įsijungia ProActive funkcija (funkcija galima įjungti ir rankinių būdų)  kuri apskaičiuoja Jūsų maršrutą atsižvelgdama į tuometinę situaciją keliuose.

{focus_keyword} BECKER revo - Dviejų dalių, išskirtinio dizaino navigatorius. Aprašymas bei apžvalga becker revo2 active car cradle

 

BECKER revo.2,  tai profesionali sunkiojo transporto navigacija. Ji parinks maršrutą pagal būtent Jūsų transporto priemonės parametrus ir pateiks išsamią kelių informacija skirta būtent Jūsų transporto priemonei. Apskaičiavus maršrutą informuos iš anksto apie Jums eismą ribojančius ženklus, kelių ruožus kur sunkiojo transporto priemonėms eismas ribojamas, dėl svorio, aukščio, pločio, statumo ir kita.


ModuClick active car cradle puikiai integruojamas į Jūsų automobilį jis turi reikalingiausias jungtis tokias kaip galinio vaizdo kameros ir automobilio valdymo jungtis, tai pat yra garso išėjimas, kurio dėka galėsite klausyti gido pranešimų per automobilio garso sistema. Navigatorius turi balso komandas daugeliu kalbų, tačiau ne visomis, tame tarpe Lietuvos.

                                                                                                                       

BECKER revo parduodamas kartu su 45 Europos šalių žemėlapiais, kuriuos galėsite atsinaujinti nemokamai 3 kartus per metus. Tai pat gausite TMC kelio pranešimus Europoje nemokamai,  kurių dėka žinosite, kas vyksta kelyje minučių tikslumu.

 

Parduodamas kartu su 45 šalių žemėlapiais

Albanija, Andora, Austrija*, Belgija*, Baltarusija, Bosnija ir Hercegovina, Bulgarija*, Kroatija*, Čekija*, Danija*, Estija*,Suomija*, Prancūzija*, Vokietija*, Gibraltaras, Graikija*, Vengrija*, Islandija*, Airija*, Italija*, Kosovas, Latvija*, Lichtenšteinas, Lietuva*, Liuksemburgas*, Malta, Monakas, Moldova, Makedonija , Montenegro, Nyderlandai *, Norvegija*, Lenkija*, Portugalija*, Romunija*, San Marinas, Slovakija*, Slovėnija*, Serbija, Ispanija*, Švedija*, Šveicarija*, Didžioji Britanija*, Ukraina, Vatikanas

* kartu su kelių informacija sunkiajam transportui

 

Becker REVO.1 yra techniškai vienodas modelis, tačiau nebus pritaikytas sunkiojo transporto vairuotojams.

Norėdami įsigyti Becker REVO navigatorių ar sužinoti naujausią kainą, rekomenduojame kreiptis į www.GPSmeistras.lt

 

4 Comments

Parašykite komentarą