dēzl™ 560LT

 

{focus_keyword} dēzl™ 560LT  attachment id 410

Garmin dezl 560LT

GPS navigatorius sunkvežimiams

Pradėkite kelionę kartu su dēzl 560LT – naujuoju navigatoriumi, sukurtu specialiai sunkvežimiams. Modelis 560LT aprūpintas dideliu 5” ekranu, didelio garso audio garsiakalbiu ir išoriniu video išėjimu skirtu prijungti užpakalinio vaizdo kamerą. Be to, į papildomas funkcijas dabar įeina greičio ribojimai sunkvežimiams ir sunkvežimių aptarnavimo taškai (POI). Prietaisą 560LT įvertins ne tik sunkvežimių vairuotojai – šiame modelyje įdeigta galimybė nustatyti „Namo ant ratų“(RV) profilį ir maršrutų skaičiavimas atsižvelgiant į transporto priemonės aukštį, ilgį bei svorį, taip pat navigatorių galima perjungti ir į įprasto lengvojo automobilio režimą. Navigatorius dēzl 560LT sukurtas gyvenimui kelyje.
Sekite ir perduokite duomenis apie keliones
Modelis dēzl 560LT suteikia paprastą kelionės duomenų įrašymo ir saugojimo būdą. Įveskite degalų sąnaudas, ir 560LT automatiškai įrašys panaudotus degalus kelionėje tam kad sukurti IFTA ataskaitas. Prietaisas leidžia patogiai įvesti darbo valandas ir vairavimo būseną, o poto automatiškai perspės apie HOS taisyklių pažeidimus. Po kiekvienos kelionės Jūs galite perduoti visas navigatoriaus sukurtas ataskaitas.
Platus ekranas
Jautrus lietimui dēzl 560LT 5” (12.7 см) ekranas suteikia patogią detalios informacijos peržiūrą. Sekite maršrutą ir stebėkite visus perspėjimus. Prietaisas dēzl 560LT turi savyje funkciją Lane Assist (kelio juostų informacija) kartu su Junction View (sankryžų peržiūra). Šios funkcijos dėka Jūs gausite realius artėjančių išsašokimų ir sankryžų foto vaizdu. Prietaisas nukrips jus į reikiamą eismo juostą reikalingu metu – tai itin naudinga sudant sudėtingose kelio atkarpose.
Užtikrinta navigacija
dēzl 560LT jau yra įdiegtas visos Europos žemėlapis (44 šalys, informacija apie sunkvežimius jose gali būti skirtinga), taip pat POI objektai. Tiesiog sudarykite savo maršrutą, įkelite tarpinius taškus ir keliaukite. Navigatoriuje taip pat galima nustatyti eismo uždraustas zonas ir jų vengti sudarant maršrutą.
Nemokami eismo kamščių pranešimai
Judėkite aplenkdami eismo kamščius, naudodami įdeigtą FM eismo daviklį su nemokamais eismo informacijos atnaujinimais. Gaukite perspėjimusapie esimo kamščius, kelių remontą arba eismo įvykius maršruto priekyje. Po to tiesiog dēzl ekrane gaukite detalią informacija apie tai arba pasirinkite apvažiavimą.
Naudokites nüRoute™ su trafficTrends technologijomis kartu su myTrends
Modelis dēzl 560LT turi savyje technologiją nüRoute kartu su trafficTrends (suarchyvuoti duomenys apie kelionės būklę) ir myTrends (maršrutų prognozavimas). trafficTrends dėka, Jūsų navigatorius dēzl 560LT automatiškai atsimena transporto srautus įvairiu paros metu ir tuo naudojantis skaičiuoja tikslesnius maršrutus ir tikslesnį atvykimo laiką atsižvelgiant į savaitės dieną bei laiką. Jei Jūs saugote dažnai naudojamus galutinius taškus į „Mano taškus“, tai su laiku prietaisas dēzl 560LT myTrends funkcijos pagalba pradės pats spėti kur Jūs ruošiatės vykti dar neįvedus kelionės tikslo. Prietaisas išduoda atvykimo laiką ir informaciją apie kelio būseną. Tokiu būdu, jei Jūs reguliariai važiuojate į darbą ir iš jo, navigatorius dēzl 560LT padės Jums atvykti laiku. Šios funkcijos nemokamos.
Saugus vairavimas
Kelyje neturi būti netikėtumų, todėl dēzl 560LT perspės Jus apie pavojus kelyje (staigūs posūkiai, nuokalnės, apribojimai sunkvežimiams). Greičio apribojimai sunkvežimiams pasirodo prietaiso ekrane tuo atveju, jei jie mažesni negu greičio ženkluose visiems automobiliams. Jūs galite pakoreguoti grečio apribojimus prietaise 560LT patys, kad informacija būtų aktuali.
Skambinkite su laisvų rankų įranga
Modelis dēzl 560LT turi savyje belaidę Bluetooth® technologiją, o taip pat įdiegtą mikrofoną ir garsiakalbį skambučiams laisvų rankų režime. Tiesiog suporuokite prietaisą su betkokiu mobiliu telefonu su Bluetooth ir kalbėkites per 560LT, neatitraukiant dėmesio nuo kelio. Surinkti numerį galite pasinaudoti jautriu lietimui dēzl ekranu. Norėdami atsakyti į skambutį palieskite ekraną ir kalbėkite į įdiegtą mikrofoną. Taip pat prietaise įdiegtas patogus skambinimas pasirenkant iš kontaktų sąrašo.
 Duomenys apie pagrindinių kelių atributus, ypatingai aktualius didiesiems sunkvežimiams (fūroms) – šiuo metu yra 22 Europos šalims (Austrija, Belgija, Kroatija, Danija, Suomija, Prancūzija, Vokietija, Vengrija, Airija, Islandija, Italija, Liuksemburgas, Olandija, Norvegija, Lenkija, Portugalija, Slovakija, Slovėnija, Ispanija, Švedija, Šveicarija ir UK). 5 Europos šalyse (Belgija, Olandija, Liuksemburgas, Islandija ir UK)  šie duomenys jau apima ir pagrindinius ir antraeilius kelius.
Kaip ir visi kiti GARMIN Nuvi serijos navigatoriai, šis modelis tiekiamas komplekte su:
– automobiliniu laikikliu-prisiurbtuku prie stiklo
– maitinimo/įkrovimo laidu iš 12V cigarečių pridegėjo lizdo
– auto panelės tvirtinimo disku
– trumpa atmintine  
Savybės
FM siųstuvėlis nėra
TTS “text-to-speech” yra
Valiutų skaičiuoklė yra
Baterijų darbo laikas iki 4 val.
Baterija Lion. akum.
3D pastatų vaizdavimas nėra
MP3 grotuvas nėra
Žemėlapis City Navigator Europe
Eismo FM RDS-TMC Yra (komplekte)
Lietuviškas meniu yra
Eismo juostų nuor. yra
DCS integruota
Kelionių asistentas yra
PC kabelis nėra
Jungtis USB
Imtuvo tipas SiRFStarIII
WAAS/EGNOS yra
Papild. GPS antenos jungtis nėra
Svoris (su baterijomis) 192
Atsparumas vandeniui IPX0
Bluetooth telefono laisvų rankų įranga yra
Ekrano tipas 64000 spalvų TFT, touchscreen
Ekrano dydis, mm 111 x 63
Ekrano raiška, pix 480 x 272
Maršruto taškai (waypoints) 1000
Išsaugoti maršrutai/taškai 15
Automatinis maršrutizavimas yra
Automatinis tarp. taškų rūšiavimas yra
Garsiniai perspėjimo signalai yra
Duomenų kortelė SD
Maitinimo įtampa, V 12/24
Mygtukų užrakinimas yra
Dydis, mm 137 x 83 x 15
Pagalba ekrane (help) yra

Parašykite komentarą