Montana™ 600 Moto Bundle

{focus_keyword} Montana™ 600 Moto Bundle Garmin MONTANA 600 Moto Bundle

Garmin MONTANA 600 Moto Bundle

Pasiimkite šį navigatorių į žygį, į medžioklę arba plaukiodami. Modelis Montana turi integruotą didelį 4 colių spalvotą ir lietimui jautrų ekraną su dviguba orientacija, palaikomi įvairiausi sausumos žemėlapiai, jūrlapiai bei kita (pvz. palydovinės BirdsEye™ Satellite Imagery nuotraukos). Montana prietaisas turi visas pagrindines aktyvaus poilsio funkcijas, tokias kaip 3-ašių kompasas su nuokrypio kompensavimu ir barometrinis aukštimatis. Taip pat galite papildomai įsigyti automobilinį laikiklį bei City Navigator NT® žemėlapius, tam kad prietaisas praneštų navigacijos patarimus keliuose nuo posūkio iki posūkio.

Gaukite didelį vaizdą

Navigatorius Montana turi didelį 4 colių spalvotą, didelės raiškos, lietimui jautrų ekraną, kuris užtikrina nepriekaištingą vaizdą net prie tiesioginių saulės spindulių. Paprastas valdymas duoda pilną laisvę poilsiaujant, kuriam skirsite daugiau laiko negu ieškant informacijos. Patvarus ir vandens nepraleidžiantis navigatorius Montana nebijo smūgių, purvo ir vandens. Šis prietaisas visur jaučiasi kaip namie, nesvarbu kur jį benaudotumėte – jachtoje, keturratyje arba iškylaujant.

Naudokite bet kur

Daugybė tvirtinimo elementų leidžia Montana naudoti keturračiuose, dviračiuose, kateriuose, automobiliuose, o taip pat kaip asmeninį navigatorių.Kartu su automobiliniu laikikliu ir City Navigator NT® žemėlapiu, prietaisas duos navigacijos patarimus nuo posūkio iki posūkio balsu. Taip pat galite pasirinkti patvarų laikiklį keturračiui arba motociklui. Kur be nuspręstumėte naudoti Montana – mes galime pasiūlyti patvarų laikiklį bei žemėlapius.

Žemėlapiai

microSD™ kortelės lizdas bei 3 Gb vidinė atmintis leidžia Jums panaudoti įvairius kartografijos tipus: topografiniai žemėlapiai kelionėms pėsčiomis, jau įkrautos BlueChart® g2 kortlės jūrose bei ežeruose arba City Navigator NT® skaičiuoti maršrutams keliuose. Montana taip pat palaiko BirdsEye™ palydovinius žemėlapius (už papildomą mokestį), kad Jūs galėtumėte užkrauti palydovines nuotraukas ir integruoti jas su žemėlapiais.

Belaidis apsikeitimas duomenimis

Montana modelis leidžia keistis kelio taškais, pėdsakais, maršrutais ir slėptuvėmis su kitais suderinamais Garmin GPS navigatoriais. Tokiu būdu, Jūsų draugai taip pat galės pasinaudoti Jūsų mėgiamos kelionės maršrutu arba slėptuve – tiesiog spauskite „Send“ (nusiųsti) norėdami perduoti duomenis į suderinamus prietaisus.

Pozicijos skaičiavimas

Efektyvaus GPS imtuvo su Waas/Egnos funkcija ir HotFix® palydovų padėties prognozavimo technologijos dėka greitai ir tiksliai nustato jūsų poziciją ir palaiko patikimą ryšį miško arba kalnuotoje vietovėje.

Naujos galimybės

Modelis Montana turi integruotą 3-jų ašių elektroninį kompasą su nuokrypio kompensacija, kuris rodo tikslią kryptį netgi tada, kada Jūs stovite vietoje arba laikote prietaisą ne horizontaliai. Barometrinis aukštimatis seka slėgio pokyčius ir nustato tikslų aukštį. Taip pat aukščio suvestinėje rasite slėgio pokyčių suvestinę pagal laiką, kad galėtumėte sekti oro pokyčius.

Dviguba maitinimo galimybė

Modelyje Montana naudojamas unikalus dvigubas maitinimo šaltinis. Jūs galite naudotis ličio akumuliatoriumi arba tradicinėmis AA tipo baterijomis, būdu, kuris jums patogesnis.

Pramogaukite

Šis modelis palaiko slėptuvių (geocaching) GPX failus užkrovimą koordinatėms ir slėptuvių aprašams tiesiai į patį imtuvą. Norėdami pradėti medžioti slėptuves užeikite į OpenCaching.com tinklapį.

Skirtingai nei įprastas Montana 600, Moto Bundle rinkinys skirtas motociklininkams ir šip produkto komplektavime rasite papildomai:

– Baterijų pakrovėjas iš 220 V;
– Tvirtinimo įranga prie motociklo su reikalingais laidais;
– Plėvėle ekranui nuo atspindžių;

 

 

 

Savybės
Žemėlapis Bazinis EU žemėlapis
Foto kamera nėra
Bevielis duom.perdavimas yra
Galimybė išsaugoti matavimo duomenis kompiuteryje yra
Nuotraukų peržiūra yra
Orientuotas į geocachingą taip
Jungtis USB
Neskęstantis vandenyje ne
Lietuviškas meniu yra
Baterijų darbo laikas 16 val.
Medžioklės-žvejybos kalkuliatorius yra
Baterija Li-on akum. arba 3 AA
PC kabelis yra
Saulės-mėnulio kalendorius yra
DCS integruota
Vidinė atmintis, MB 3 Gb
Imtuvo tipas SIRF III
WAAS/EGNOS yra
Papild. GPS antenos jungtis yra
NMEA įėjimas/išėjimas yra
Atsparumas vandeniui IPX7
Ekrano tipas TFT, touchscreen, dual-orientation
Ekrano dydis, mm 51 x 89
Ekrano raiška, pix 272 x 480
Maršruto taškai (waypoints) 4000
Išsaugoti maršrutai/taškai 200/250
Automatinis maršrutizavimas yra
Automatinis tarp. taškų rūšiavimas yra
Garsiniai perspėjimo signalai yra
Ploto skaičiavimas yra
TracBack™ Funkcija yra
Pėdsako taškai (tracklog) 10000
Duomenų kortelė microSD
Barometrinis aukštimatis yra
Dydis, mm 75 x 144 x 36
Svoris, g 333
Elektroninis kompasas yra

Parašykite komentarą