zūmo® 660

{focus_keyword} zūmo® 660 Zumo 660

GPS navigatorius skirtas automobiliams, motociklams. Palaikantis 3D pastatų grafika, kelių ir bekelės žemėlapius. Atsparus vandeniui, saulei, benzinui. Pilnavertis aukščiausios kokybės GPS įranga.

Ryškiame 4.3 colių „touchscreen“ spalvotame ekrane zumo 660 pateikia visą reikiamą informaciją. zumo 660 patogu valdyti net ir dėvint pirštines, tam yra specialiai sukurta visa ekrano sąsaja. Ekranas puikiai matomas ir saulėtą diena ir naktį. Korpusas atsparus saulės spinduliams ir lietui.

Šiame GARMIN GPS modelyje jau įdiegtas pilnas Vakarų ir Rytų Europos žemėlapis City Navigator Europe 2009 (CNE2009). Be to, zumo660 moka rodyti 3-D pastatų vaizdus ir eismo juostas miestų gatvėse. zumo 660 taip pat turi skaitmeninį degalų matuoklį, su kuriuo labai patogu planuoti kelionę ilgesniems atstumams.

zumo 660 turi Bluetooth (A2DP) belaidžią sąsają, kuri gali būti pajungiama su mobiliu telefonu arba belaide Bluetooth ausine. Jeigu žemėlapyje esantys POI taškai turi informaciją su telefono numeriu, galite iš kart paskabinti tiesiog keliaujant. Belaidėje Bluetooth ausinėje girdėsite pranešimus apie gatvių pavadinimus ir navigacinius pranešimus.

Planuojate ilgą kelionę? zumo 660 yra įdiegtas visas media centras, turintis MP3 bylų grotuvą. Taip pat navigatorius turi standartinį ausinių ir mikrofono lizdą. Dideliame ekrane galite kartu su draugais peržiūrėti visas įkrautas savo nuotraukas.

Taip pat galite apsilankyti zumo Connect – specializuotą internetinę bendruomenę, kurioje motociklininkai gali dalintis kelionės įspūdžiais ir kelionių planais.

zumo 660  taip pat gali būti naudojamas kaip ir įprastas navigatorius automobilyje bei pėsčiomis. Jūs gaunate du navigatorius už vieno kainą.

 

Savybės
Lietuviškas meniu yra
MP3 grotuvas yra
Kelionių asistentas yra
PC kabelis yra
Jungtis USB
Bluetooth sąsaja yra
Valiutų skaičiuoklė yra
Baterijų darbo laikas iki 5 val.
Baterija Lion. akum. keičiami
DCS Integruota
3D pastatų vaizdavimas yra
Žemėlapis City Navigator Europe
Eismo FM RDS-TMC yra
Imtuvo tipas SiRFStarIII
WAAS/EGNOS yra
Papild. GPS antenos jungtis yra
NMEA įėjimas/išėjimas yra
Svoris (su baterijomis) 270
Bluetooth telefono laisvų rankų įranga yra
Atsparumas vandeniui IPX7
Ekrano tipas 64000 spalvų TFT, touchscreen
Ekrano dydis, mm 97 x 57
Ekrano raiška, pix 480 x 272
Maršruto taškai (waypoints) 1000
Išsaugoti maršrutai/taškai 20
Automatinis maršrutizavimas yra
Automatinis tarp. taškų rūšiavimas yra
Garsiniai perspėjimo signalai yra
Duomenų kortelė microSD
Antenos jungties tipas MCX
Dydis, mm 135 x 84 x 23
Pagalba ekrane (help) yra

Parašykite komentarą