eTrex® 10

{focus_keyword} eTrex® 10 eTrex 10

eTrex 10 GPS imtuvas yra vieno populiariausio ir patikimiausio eTrex serijos nešiojamų GPS imtuvų patobulinta versija. Išsaugojusi patvarumą ir patikimumą, kompanija Garmin pridėjo į šį prietaisą patobulintą ergonomiką ir naują vartotojo sąsają.

Žemės sklypo ploto matavimas ir pasėlių deklaravimas dar niekad nebuvo toks paprastas!

eTrex 10yra Garmin GPS imtuvas, papildantis populiarią pigesnių GPS imtuvų seriją. Šis lengvas, patvarus ir patogus GPS imtuvas turi ryškų ekraną, puikiai matomą ir saulėtą dieną. Įrenginys atsparus vandeniui, atlaiko panardinimą į 1m gylį iki 30 min. (IPX7 standartas)

eTrex 10  yra vienas iš pigiausių modelių, jau turinčių viduje integruotą plotų apskaičiavimo kalkuliatorių. Užtenka su įjungta ploto matavimo funkcija apeiti matuojamo sklypo perimetrą ir iškarto galime matyti sklypo plotą arais arba  kv. metrais. Įrašytą pėdsaką bei taškus tolimesniam duomenų apdorojimui labai lengva persiųsti į kompiuterį per USB sąsają.

Sukurti atitinkamo formato (shape poligonai) bylas, tinkamas elektroniniam pasėlių deklaravimui, galima su duomenų apdorojimo programa „GPS Utility„.Nepameskite kelio

eTrex 10 modelyje įdiegtas 2.2 colių ekranas su atnaujintu vartotojo valdymu, kuris užtikrina puikią vaizdo kokybę net prie tiesioginių saulės spindulių. Patvarus ir vandens nepraleidžiantis korpusas nebijo jokio blogo oro. Legendinis šio prietaiso patvarumas daro jį atsparų dulkėms, purvui, drėgmei ir vandeniui.

Pozicijos skaičiavimas

Efektyvaus GPS imtuvo su Waas/Egnos funkcija ir HotFix® palydovų padėties prognozavimo technologijos dėka eTrex greitai ir tiksliai nustato jūsų poziciją ir palaiko patikimą ryšį miško arba kalnuotoje vietovėje. Naujieji eTrex GPS imtuvai taip pat palaiko Rusijos GLONASS palydovinę sistemą, kas padidina iki 20% greitesnį pozicijos aptikimą.

Pramogaukite

Modelis eTrex 10 palaiko slėptuvių (geocaching) GPX failus užkrovimą koordinatėms ir slėptuvių aprašams tiesiai į patį imtuvą. Norėdami pradėti medžioti slėptuves užeikite į OpenCaching.com tinklapį.

 

Savybės

Baterija 2xAA
Galimybė išsaugoti matavimo duomenis kompiuteryje yra
PC kabelis yra
Lietuviškas meniu yra
Baterijų darbo laikas 25 val.
Vidinė atmintis, MB 9Mb
Žemėlapis nėra
Jungtis miniUSB
Kanalų kiekis 20
Imtuvo tipas MTK (didelio jautrumo)
DGPS galimybė yra
WAAS/EGNOS yra
Papild. GPS antenos jungtis nėra
NMEA įėjimas/išėjimas yra
Atsparumas vandeniui IPX7
Ekrano tipas Monochrominis
Ekrano dydis, mm 43 x 36
Ekrano raiška, pix 128 x 160
Maršruto taškai (waypoints) 1000
Išsaugoti maršrutai/taškai 50
Automatinis maršrutizavimas nėra
Garsiniai perspėjimo signalai nėra
TracBack™ Funkcija yra
Pėdsako taškai (tracklog) 10000
Duomenų kortelė nėra
Barometrinis aukštimatis nėra
Dydis, mm 54 x 103 x 33
Svoris, g 142
Elektroninis kompasas nėra

Parašykite komentarą