eTrex® 20

{focus_keyword} eTrex® 20 eTrex 20

Naujasis Garmin eTrex 20 veikia ne tik įprasta GPS sistema, tačiau ir Rusijos sukurta palydovine sistema GLONASS.

Šios kartu dirbančios sistemos leis jūsų įreginiui apie ~20% greičiau nustatyti poziciją. GPS sistemos paklaida dažniausiai būna 2-8 metrai, GLONASS šiuo metu paklaida yra 4-7 metrai, tačiau GLONASS planuoja 2012 pabaigos padidinti tikslumą iki 1 metro. Šiuo metu sujungtos dvi sistemos su koregcijomis duoda tikslumą nuo 1,5m iki 3 metrų.

GLONASS sistema civilinam naudojimui suteikta šiuo metu tik Iphone 4S ir Garmin eTrex 10, 20, 30-tiems modeliams. Abi šios sistemos turi po 31 palydovą aplink žemės orbitą, todėl pasirinkus GPS signalo peržalgos meniu, jūs matysite ir GPS palydovų ryšį ir GLONASS palydovus.

Prieš matuojant žemės plotus, patariame įsijungus navigatorių šiek tiek palaukti, kol įrenginys susiriš su visais GPS ir GLONASS palydovais, bei patikslins poziciją (prie daugelio palydovų signalo ryšio pagaliukų, užsidega raidė D). Tokiu metu Garmin eTrex 20 dirbs didesniu pozicijos tikslumu.

 

eTrex 20GPS imtuvas yra vieno populiariausio ir patikimiausio eTrex serijos nešiojamų GPS imtuvų patobulinta versija. Išsaugojusi patvarumą ir patikimumą, kompanija Garmin pridėjo į šį prietaisą patobulintą ergonomiką, naują vartotojo sąsają bei praplėtė darbo su žemėlapiais galimybes.Nepameskite kelioeTrex 20 modelyje įdiegtas 2.2 colių 65 tūkst. spalvų ekranas su atnaujintu vartotojo valdymu, kuris užtikrina puikią vaizdo kokybę net prie tiesioginių saulės spindulių. Patvarus ir vandens nepraleidžiantis korpusas nebijo jokio blogo oro. Legendinis šio prietaiso patvarumas daro jį atsparų dulkėms, purvui, drėgmei ir vandeniui.Naudokite bet kurDaugybė tvirtinimo elementų leidžia eTrex 20 naudoti keturačiuose, dviračiuose, kateriuose, automobiliuose, o taip pat kaip asmeninį navigatorių.Kartu su automobiliniu laikikliu ir City Navigator NT® žemėlapiu, prietaisas duos navigacijos patarimus nuo posūkio iki posūkio. Taip pat galite pasirinkti patvarų laikiklį keturračiui arba motociklui. Kur be nusprestumėte naudoti eTrex – mes galime pasiūlyti patvarų laikiklį bei žemėlapius.ŽemėlapiaimicroSD™ kortelės lizdas bei 1.7 Gb vidinė atmintis leidžia Jums panadoti įvairius kartografijos tipus: topografiniai žemėlapiai kelionėms pėsčiomis, jau įkrautos BlueChart® g2 kortlės jūrose bei ežeruose arba City Navigator NT® skaičiuoti maršrutams keliuose. eTrex 20 taip pat palaiko BirdsEye™ palydovinius žemėlapius (už papildomą mokestį), kad Jūs galėtumėte užkrauti palydovines nuotraukas ir integruoti jas su žemėlapiais.

Pozicijos skaičiavimas

Efektyvaus GPS imtuvo su Waas/Egnos funkcija ir HotFix® palydovų padėties prognozavimo technologijos dėka eTrex greitai ir tiksliai nustato jūsų poziciją ir palaiko patikimą ryšį miško arba kalnuotoje vietovėje. Naujieji eTrex GPS imtuvai taip pat palaiko Rusijos GLONASS palydovinę sistemą, kas padidina iki 20% greitesnį pozicijos aptikimą.

Pramogaukite

Modelis eTrex 20 palaiko slėptuvių (geocaching) GPX failus užkrovimą koordinatėms ir slėptuvių aprašams tiesiai į patį imtuvą. Norėdami pradėti medžioti slėptuves užeikite į OpenCaching.com tinklapį.


 

Savybės
Vidinė atmintis, MB 1.7 Gb
Žemėlapis Europos Basemap
Jungtis miniUSB
Baterija 2xAA
Galimybė išsaugoti matavimo duomenis kompiuteryje yra
PC kabelis yra
Lietuviškas meniu yra
Baterijų darbo laikas 25 val.
Imtuvo tipas MTK (didelio jautrumo)
Kanalų kiekis 20
DGPS galimybė yra
WAAS/EGNOS yra
Papild. GPS antenos jungtis nėra
NMEA įėjimas/išėjimas yra
Atsparumas vandeniui IPX7
Ekrano tipas 65 tūkst. spalvų, TFT
Ekrano dydis, mm 44 x 35
Ekrano raiška, pix 176 x 220
Maršruto taškai (waypoints) 2000
Išsaugoti maršrutai/taškai 200
Automatinis maršrutizavimas yra
Garsiniai perspėjimo signalai yra
Ploto skaičiavimas yra
TracBack™ Funkcija yra
Pėdsako taškai (tracklog) 10000
Duomenų kortelė microSD
Barometrinis aukštimatis nėra
Dydis, mm 54 x 103 x 33
Svoris, g 142
Elektroninis kompasas nėra

Parašykite komentarą