GPSMAP® 62

{focus_keyword} GPSMAP® 62  GPSMAP 62

Naujasis GPSMAP 62 nešiojamas navigatorius kaip ir daugelis šiuolaikinių GPS imtuvų palaiko žemėlapių įkrovimą, BirdsEye™ palydovines nuotraukas (reikalinga prenumerata) ir foto navigaciją. Tvirtas ir atsparus vandeniui, GPSMAP 62 naudoja jautrią quad helix tipo anteną, kuri užtikrina patikimą palydovų fiksavimą. GPSMAP 62 gali jungtis prie kompiuterio USB pagalba.

Tyrinėkite

GPSMAP 62 turi savyje įdiegta bazinį viso pasaulio žemėlapį su aukščio reljefu, todėl jus drąsiai galite leistis kelionę bet kur. Taip pat Jūs galite pasinaudoti Garmin Connect™ Photos paslauga ir naviguoti pagal šias fotografijas.
Raskite kelią

Su savo didelio jautrumo quad Helix antena, WAAS/EGNOS įjungtu GPS imtuvu bei HotFix® palydovine prognoze, GPSMAP 62 nustatys jūsų padėtį greitai ir tiksliai, ir laikys savo GPS vietą net tankiame miške ar kalnuose. Privalumas akivaizdus – ar jūs esate giliai miške, ar tiesiog šalia aukštų pastatų ir medžių, galima drąsiai tikėtis kad GPSMAP 62 padės Jums rasti kelią kai to labiausiai reikės.
Pridėkite žemėlapius

Įrašykite daugiau žemėlapių, Garmin turi platų išsamių topografinių, jūrų ir kelių žemėlapių asortimentą. Su 1.7 Gb vidinės atminties, galite patogiai atsisiųsti ir įdiegti 24K ir 100K topo žemėlapius, BlueChart ® g2 jūrlapius ar City Navigator NT® žemėlapius su automatiniu maršruto skaičiavimu. GPSMAP 62 taip pat palaiko Birdseye™ palydovinių vaizdų įkrovimą (reikalinga prenumerata), kuri leidžia jums atsisiųsti palydovinių nuotraukų į savo prietaisą ir integruoti jas su savo žemėlapiais. Be to, 62, yra suderinamas su Custom Maps žemėlapiais, laisva programine įranga, kuri paverčia popierinį (skanuotą) žemėlapį į elektronį, suderinamą su Jūsų prietaisu.
Susisiekite

Jūs dabar galite visą keliavimo veiklą saugoti ir analizuoti. Prisijungę prie kompiuterio ir interneto, galite gauti išsamią analizę apie savo veiklą ir nusiųsti pėdsakus į Garmin Connect™ paslaugą. Ši paprasto naudojimo svetainė leidžia jums peržiūrėti savo veiklą Google ™ Earth žemėlapyje. Naršykite kartu su kitais milijonais Garmin vartotojų ir pasidalinkite savo patirtimi Twitter ir Facebook tinklapiuose. Pradėti labai paprasta, prisijunkite ir naudokitės.
Atraskite pramogas

GPSMAP 62 palaiko geocaching GPX failų atsisiuntimą ir detales tiesiai į savo įrenginį. Pereidami į skaitmeninį formatą, jūs ne tik saugote aplinką, bet ir didinate veiksmingumą. GPSMAP 62 saugo ir rodo pagrindinę informaciją, įskaitant duomenis apie vietą, reljefą, sunkumo lygį, patarimus ir aprašymus, o tai reiškia daugiau jokių rankiniu būdu koordinačių įvedimų ir popierinių žemėlapių! Tiesiog įkelkite GPX failą į savo įrengimą ir pradėti medžioti slėptuves. Plonas ir lengvas, 62 yra puikus tam pagalbininkas.

BirdsEye™ Satellite Imagery
https://buy.garmin.com/shop/shop.do?pID=70144

Savybės
Vidinė atmintis, MB 1.7 Gb
Medžioklės-žvejybos kalkuliatorius yra
Saulės-mėnulio kalendorius yra
Bevielis duom.perdavimas nėra
Gamintojo užsakymo kodas 010-00868-00
Baterijų darbo laikas iki 20 val.
Galimybė išsaugoti matavimo duomenis kompiuteryje yra
GPS žaidimai nėra
Žemėlapis Basemap
Lietuviškas meniu yra
Orientuotas į geocachingą yra
Neskęstantis vandenyje nėra
Foto kamera nėra
PC kabelis yra
Svoris (su baterijomis) 260,1
Atsparumas vandeniui IPX7
Ekrano tipas 65 tūkst. spalvų, TFT
Ekrano dydis, mm 4,1 x 5,6
Ekrano raiška, pix 160 x 240
Maršruto taškai (waypoints) 2000
Išsaugoti maršrutai/taškai 200
Automatinis maršrutizavimas yra
Automatinis tarp. taškų rūšiavimas yra
Garsiniai perspėjimo signalai yra
Ploto skaičiavimas yra
TracBack™ Funkcija yra
Pėdsako taškai (tracklog) 10000
Duomenų kortelė nėra
Barometrinis aukštimatis nėra
Dydis, mm 61 x 160 x 36
Elektroninis kompasas nėra

Parašykite komentarą