Astro® 220

{focus_keyword} Astro® 220 Astro 220

Pavargote ieškoti savo medžioklinio šuns aukštoje žolėje arba miškuose? Dabar galite visuomet laikyti savo šunį palaidą. Pristatome Astro 220, pirmąją didelio jautrumo GPS šunų sekimo sistemą medžiotojams ir sportininkams. Tai unikali sistema, kuri parodys kur tiksliai šuo yra, net tada, kai negalima jo matyti ar girdėti. Prisek antkaklį ir medžiok.

http://www8.garmin.com/astro/

Astro 220 sistema susideda iš ryškaus, spalvotu ekranu kišeninio GPS prietaiso ir patikimo DC 40 antkaklio. Antkaklis turi integruotą radijo siųstuvą ir specialą GPS anteną. Norėdami pradėti, tiesiog įjunkite siųstuvą ant antkaklio ir uždėkite jį ant šuns. Dabar Jūs visuomet matysite kur randasi Jūsų šuo.
Sekite savo šunį

Kas penkias sekundes DC 40 perduoda savo poziciją į nešiojamą GPS imtuvą Jūsų rankose. Jūs galite pamatyti savo dabartinę buvimo vietą ir sekti kur yra Jūsų šuo.

Astro220 gali pasigirti didelio jautrumo GPS imtuvu, kuris gali sekti šuns pozicija net tankiai apaugusiose vietovėse. Jūs galite sekti iki dešimties šunų vienu metu, iki septynių kilometrų atstumu (atstumas priklausomai nuo vietovės reljefo ir miško tankumo).

Pilnavertis GPS imtuvas

Astro 220 yra ir pilnavertis navigacinis imtuvas, savo funkcijomis aitinkantis populiarų Garmin navigatorių GPSMAP 60CSx.

Komplektacija:
ASTRO220……1
DC30 antkaklis su radio siųstuvėliu……1
Baterijos pakrovėjas iš 220V dėl DC40……1
Baterijos pakrovėjas iš 12V dėl DC40……1
Trip & Waypoint Manager CD……1
USB kabelis……1
Nešiojimo dirželis……1
Nešiojimo dėklas……1
Diržo kablys……1
Vartotojo instrukcija……1

Savybės
Žemėlapis įsigyjamas papildomai
Valiutų skaičiuoklė Nėra
Ekrano dydis, mm 38×56
Ekrano raiška, pix 160×240
Ploto skaičiavimas Yra

Parašykite komentarą