Ready 43

{focus_keyword} Ready 43 Ready 43

Becker Ready 43 ir toliau tęsia puikių navigatorių seriją. Šie navigatoriai panašūs į buvusius Becker Z112 modelius, tik turi patobulintą programą ir naujesnius žemėlapius.

Becker – Vokietijos kompanija, kuri automobilių sferoje dirba jau apie 60 metų, todėl ši įmonė ypač vertina savo klientus ir siūlo tik aukšto lygio elektronikos prekes.

Navigatoriuje naudojamos aukštos kokybės elektronikos dalys, kas leidžia navigatoriui dirbti stabiliai. Becker’iuose yra naudojama specialiai paruošta IGO programa, todėl vartotojai turės plačias konfiguravimo galimybes, gražų maniu, dailų žemėlapių pateikimą ir navigatorių galės pasiruošti pagal savo individualius poreikius.

Šiame navigatoriuje jūs galėsite naudotis papildomai šiais privalumais:

-Europos žemėlapis su trimačio reljefo atvaizdavimu

-Eismo juostų rekomendavimas

-Trimatis sankryžų rodinys

-Įspėjimai apie leistiną greitį

-45 dienų naujausio žemėlapio garantija

-Gamintojo 24 mėn. garantija

-43 Europos šalys

„Becker SmartGuess“ – technologija analizuoja kelionių tikslus, kuriuos rinkotės iki tol. Priklausomai nuo paros meto, ankstesnių maršrutų ir vietos, kurioje esate, jums parodomi du labiausiai tikėtini kelionės tikslai.

„Becker BestTracks“ – tikros jūsų kelionės alternatyvos.

„Trimatis reljefo rodymas“ – trimatės grafikos vaizdavimas“ kalnai, slėniai, kraštovaizdžiai.

„Trimačiai miestų modeliai“ – kai važiuojate per miestus, žemėlapių lange rodomi trimačiai pastatai ir gatvės, esantys palei jūsų maršrutą. Taip matant palei maršrutą esančius pastatus daug lengviau orentuotis didžiuosiuose Europos miestuose.

„Eismo juostų rekomendavimas ir trimatis sankryžų rodymas“ – Reikiamą kelią pasirinksite greitai, nes pagrindiniuose greitkeliuose rodoma optimali eismo juosta ir tikroviški krytį nurodantys kelio ženklų vaizdai. Be to, yra speciali trimačio sankryžų vaizdavimo funkcija.

„45 dienų žemėlapių atnaujinimo galimbė“ – Gausite pačius naujausius žemėlapius. Įsigydami kiekviena „Becker“ navigacijos prietaisą gaunate ir 45 dienų žemėlapių atnaujinimo garantiją. Tiesiog užsiregistruokite „Becker“ internetinėje parduotuvėje „MyExtras“ per 45 dienas, nuo savo prietaiso naudojimo pradžios.

„24 mėnėsių žemėlapių naujinių prenumerata“ – Įsigiję papildomą „Becker“ žemėlapių prenumeratą gausite garantuotą prieigą prie naujausių Europos žemėlapių. Taip išvengsite netikėtumų dėl naujų kelių, žiedinių sankryžų ar nesenai išplėtotų gyvenamųjų zonų. Tiesiog užsiregistruokite „Becker“ internetinėje parduotuvėje „MyExtras“ per 30 dienų nuo savo prietaiso naudojomo pradžios.

Parašykite komentarą